Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

    [emoji106] Явно тапаталка нещо се бъгва.

    Коментар


    • #62
      От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

      И аз да се включа- височина 40мм., междуцентрие 32,5мм, кормило на 22мм
      HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

      Коментар


      • #63
        От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

        Първоначално публикуван от петър442 Преглед на мнение
        И аз да се включа- височина 40мм., междуцентрие 32,5мм, кормило на 22мм
        За този размер не ти трябва ...включване.Този размер го има наличен и просто трябва да си го поръчаш.Останалите трябва да се изработват специално и затова правим въпросния списък.
        На първа страница има линк към обявата на човека от OLX...
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #64
          От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

          И аз ще взема да се включа в групата за поръчка с едни 25мм високи повдигачи. За тази цена няма какво да му се мисли толкова имайки предвид разните им там тунинг фирми какви пари им искат на тея парчета алуминий. Размерите са ф22 и между центровото разстояние трябва да е 32 мм но ще слезна до гаража да го измеря все пак защото това го цитирам малко по спомени.


          П.С.
          След неколкократни измервания и дори изчисления на междуцентровото разстояние възоснова на другите размери установих че и при мен то е 32,5мм както при колегата Любашки (странно БМВ и Хонда да имат нещо общо).
          Честно казано предполагам че точно този 0.5 мм няма да са фатални като се има предвид че така или иначе има хлабина за да може да минават винтовете.

          И така да обобщя с точните размери:

          Диаметър на кормилото - ф 22 мм
          Междуцентрово разстояние - 32,5 мм
          Височина на повдигане - 25 мм
          Последно редактирано от Grayfox; 27-03-16, 13:02. Причина: Добавен П.С.
          Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
          Honda Varadero XL1000 SD03 2011

          Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


          • #65
            От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

            Първоначално публикуван от Grayfox Преглед на мнение
            И аз ще взема да се включа в групата за поръчка с едни 25мм високи повдигачи. За тази цена няма какво да му се мисли толкова имайки предвид разните им там тунинг фирми какви пари им искат на тея парчета алуминий. Размерите са ф22 и между центровото разстояние трябва да е 32 мм но ще слезна до гаража да го измеря все пак защото това го цитирам малко по спомени.


            П.С.
            След неколкократни измервания и дори изчисления на междуцентровото разстояние възоснова на другите размери установих че и при мен то е 32,5мм както при колегата Любашки (странно БМВ и Хонда да имат нещо общо).
            Честно казано предполагам че точно този 0.5 мм няма да са фатални като се има предвид че така или иначе има хлабина за да може да минават винтовете.

            И така да обобщя с точните размери:

            Диаметър на кормилото - ф 22 мм
            Междуцентрово разстояние - 32,5 мм
            Височина на повдигане - 25 мм
            Колега ще ти добавя данните в списъка, обаче възниква въпрос...В БГ ли си и въобще как ще стигнат до теб въпросните повдигачи?
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #66
              От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

              Оффф..... Да прибрах се в България съм си от 4 месеца и все забравям да го сменя това в профила. Съжалявам за което. От София съм.
              Като се има предвид колко пари ще спестя от разликата в цената, мога някоя събота или неделя ден да мина да си ги взема от Стара Загора например. Тъкмо ще имам повод да посетя този град и да пием по бира.

              П.С.
              Оправих си най-накрая местонахождението.
              Последно редактирано от Grayfox; 27-03-16, 19:02. Причина: Добавен П.С.
              Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
              Honda Varadero XL1000 SD03 2011

              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • #67
                От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                Любо , хайде да приключваме със заявките . Ако ти е удобно утре се обади на хората да видим какво ще ти кажат и после забиваме една дата до която всеки да ти прати пари. За получаването ще се разберем допълнително като ги направят , (ако изобщо искат да ги правят де).

                Коментар


                • #68
                  От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                  Така...да обобщим до тук:

                  1.Lubashki777 - височина 30мм., междуцентрие 32,5мм, кормило на 22мм.

                  2. egerchev - височина 25мм., междуцентрие 32мм , кормило 22мм

                  3.Green - височина 30мм., междуцентрие 32мм, кормило 22мм

                  4.nhadjinikolov - височина 25мм., междуцентрие 32мм , кормило 22мм

                  5. go6o - височина 20 мм, междуцентрие 35мм , кормило 28мм

                  6. w_popov - височина 20 мм., междуцентрие 35 мм., кормило 22 мм

                  7. valkov1989 - височина 25мм,междуцентрие 32мм,кормило 22мм

                  8. Grayfox - височина 25мм., междуцентрие 32,5мм., кормило 22мм.

                  П.П.Това е за сега.Който се записал...записал..."кака се ожени..."...

                  Сепарирам размерите по бройки и утре ще се обадя на човека да попитам дали ще се навие или ще ни отсвири/ако се случи второто...ще е язък за организацията /
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                    Сега...колеги радостна новина...Ще имаме исканите от нас размери.
                    Днес говорих с него и се уточнихме как да стане поръчката.
                    Та да обобщя:

                    ВСЕКИ ДА СЕ ОБАДИ НА ЧОВЕКА ОТ ОБЯВАТА И ДА СИ НАПРАВИ ЗАЯВКАТА, ДОКАТО ТОЙ НЕ Е РАЗМИСЛИЛ!!!
                    ВСЕКИ КОЙТО СИ ПОРЪЧА ДА КАЗВА, ЧЕ СА УГОВОРЕНИ РАЗМЕРИТЕ С ЧОВЕК ОТ ФОРУМА ОФРОУД -БЪЛГАРИЯ!


                    П.П. Ще помоля всеки който се е обадил на човека и е поръчал да напише тук във темата , за да знам колко човека са си поръчали/все пак говорих с него, че сме доста хора и той затова и се нави да прави различни размери от 40мм.
                    Та така..действайте, докато работата е още топла.
                    Цената остава каквато е обявена в обявата.

                    П.П.П.За колегата с диаметър на кормилото 28мм., ще трябва да изчака около 2 седмици и тогава да звънне за информация за неговата поръчка!

                    Аз лично вече съм си направил заявката за мен!

                    Поздрави и дано съм ви свършил работа!
                    Последно редактирано от lubashki777; 28-03-16, 17:13.
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                      Доставката как е уговорена ? Майстора ли поиска ново потвърждение на поръчката. Все сме големи мъже тук
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                        Не не...стигнахме с него до заключението, че най-евтино е ако всеки директно си поръча желания размер.Така направо от майстора всеки ще плати само един куриер.Докато в обратния случай, ще се наложи първо всички да ми изпратят парите/защото аз нямам такава сума да ги платя от себе си в момента/, което е един куриер и такса, след това доставката ще дойде при мен отново с куриер...втора доставка и накрая аз ще ви ги разпратя, което е...трета доставка.Като удариш калема и повдигачите станали по 53-55лв. с тези излишни куриерски такси.
                        Затова... директно от него е най-удобно и най-лесно за всички.Отделно от това...човека реши да направи и по някоя и друга бройка от всеки размер допълнително.Тоест ще има и такива бройки в свободна продажба и тук вече затова и решихме да казват нашите хора, че са за поръчката уговорена от мен/респективно тук от форума/, за да не би някой случаен да си купи, а за тези от списъка да не остане.По същата причина аз искам всеки който си е поръчал, да го напише тук, за да съм спокоен, че всеки от списъка е така да се каже уреден с комплект повдигачи!
                        Та такава е работата...
                        Звънкайте, казвайте си адресите и имената и споменавайте, че се от групата във форума.След това за мое успокоение драснете по един ред, че сте си поръчали и всичко е точно!
                        П.П.ако възникне някакъв въпрос свиркайте да се обаждам пак на човека!
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                          Пусни тел. на човека тук ,че нещо не мога да отворя обявата и да го видя!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                            Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                            Пусни тел. на човека тук ,че нещо не мога да отворя обявата и да го видя!
                            То и не вдига 0889887270
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                              Свързах се и поръчах. Каза, че вече прави междуцентрието с елипса
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                                Да..това пропуснах, между-центрието вече е с елипса и хваща и двата размера.
                                Радвам се, че схемата за сега работи и си поръчал.
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X