Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулатор! Впечатления,цени и предложения.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акумулатор! Впечатления,цени и предложения.

    Ще купувам нов акумолатор за Варадерото,марки,цени и модели бол.Някой с пресни впечатления за тази пазарна ниша?
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

  • #2
    От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

    За акумОлатор по скоро ще ти трябват мнения които да не са пресни.
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #3
      От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

      И аз се оглеждам ... При нас RIDER 18Ah 12v e 119 лева. Varta -138 лева.
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

        Преди два месеца Юаса 12 ампера 90лв мн.съм доволен.Избягвайте Варта за едина година умря!
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #5
          От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

          Unibat, италиански, с течен електролит(не е гелов), обслужваем (задължително! за да се долива). 5-та година. Цяла зима запалва по веднъж на всеки месец. След което следва зареждане(с каране или на зарядно, според нивото на снега) и пак до след месец. Иначе моето животно като стои 1 месец си иска да се повърти за да запали и батерията успява.
          Доливане на дестилирана вода задължително в началото или края на всеки сезон. Гълта 10-50мл на клетка според зависи в колко жеги съм карал предната година. Аз НЕ съм фен на неубслужваеми неща, особено акумулатори. За справка на един умиращ, необслужваем, автомобилен акумулатор му пробих отвори преди време, долях му през тях дестилирана вода, колкото трябва и виж ти чудо, работи вече 2 години, а оттогава дори не съм му наливал пак вода.
          За тия пари бих казал Unibat - повече от доволно.
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • #6
            От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

            Относно Варта имам много лоши впечатления, след като единият умря няма и месец след 6-месечната гаранция. При разговори с различни продавачи, разбрах че просто много от бройките били застояли по складовете и това била причината. От тогава ги избягвам като марка. Доволен съм от геловите Unibat - няколко човека сме с такива, доволни са всички. Говорим за целогодишна употреба, на атв, 9 амперов.

            Коментар


            • #7
              От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

              за варта потвьрдено.умират бьрзо.гледаи бьлгарските.

              Коментар


              • #8
                От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                Ако парите не са проблем препоръчвам Odyssey, в България нямат дилър.
                За Varta имах същия опит , умря след 1 година. След скандали с производителя директно ме компенсираха частично






                Последно редактирано от gulemetov; 23-03-15, 20:51.
                Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                Коментар


                • #9
                  От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                  Аз явно съм изключение с моята Варта(гелов).Купих мотора с нея,и вече трета година -никакви грижи!Вчера го запалих след 4 месечен престой в гаража. Не вярвах че ще успее да го завърти,ама ......!!!!

                  Та каквото и да вземеш-дано имаш късмет!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                    X-Racer на единия полюс или някакъв обслужваем на другия! Евентуално гелов като компромис между двата. Необслужваем с електролит твърдо нье...
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                      3 варти ми умряха за 6-7 месеца. Бях купил 2, но единия ми го смениха гаранционно та затова станаха 3. Само единия от тях изкара 7 месеца. Това за ЦРФ250Х и за КТМ525ХЦ.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                        Преди няколко години (2-3?) бях питал тук за Акумолатор за моята Африка.
                        Тук хората ме посъветваха да си купя някакъв , защото щял да изкара не повече от 3 години с моето каране ...
                        Тогава отидох до Louis и купих най-евтиния ... някъде около 30€, 35€ беше. Мотора изкара 3 зими (едната извън Виена на голям студ) и чак сега сдаде багажа. Мотора за тия 3 години е минал максимум 1000км.
                        Сега пак ще търся някакъв такъв да си купя преди да се хвърля в лятната почивка с мотора в България.
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • #13
                          От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Необслужваем с електролит твърдо нье...
                          Защо?
                          Kawasaki Klr 600 '91

                          Коментар


                          • #14
                            От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                            Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                            Защо?
                            То е малко въпрос на термонология, но ако приемем, че под "необслужваем" се разбира обикновен с течен електролит и запушени отвори за наливане на електролит, то той в сравненеие с обикновения облужваем има недостатъка да е по-трудно обслужваем, когато това се наложи
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Акумолатор! Впечатления,цени и предложения.

                              За Варта и аз потвърждавам - два нови, на два различни мотора, умряха и двата след година. В момента сме с Motobatt, и няма никакви грижи повече от година - върти като нов. Фирмата е американска, но мисля ги произвеждат в Китай.
                              LZ2NKM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X