Обява

Свий
Няма добавени обяви.

никелиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: никелиране

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Колега, тоя "майстор" да не би да ги простира вместо да ги никелира, та му трябва "позволяващо" време ?!

    Намери някоя фирма, в твоят район, дето се занимава с галванизация, и за няколко дни си готов.

    Здравей , кутията ти с лични е пълна . Някакви твои координати ?

    Коментар


    • #17
      От: никелиране

      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
      ...
      Хромирането е доста скъп процес, цената е 10лв/дм2.
      Тва прай 100 лв за м2...само хром,без обработка...Уловката е дм2...на бас

      Коментар


      • #18
        От: никелиране

        Преди 10 дни пращах рефлектора на мотора ми за никелиране в Стрелча.Направиха го по добре от нов за седмица срещу 40лв.Ако имаш път към Бургас мини и ще го видиш на живо.В сервиза за джетове и лодки в Комлука съм.

        Коментар


        • #19
          От: никелиране

          Днес отивам по магазините и накупувам де що има препарати за полиране и чистене и почвам /баххх теа ръки/
          Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
          0889 619 319

          Коментар


          • #20
            От: никелиране

            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
            Тва прай 100 лв за м2...само хром,без обработка...Уловката е дм2...на бас
            Според математиката от трети клас, прави 1000лв/м2.
            Цената е с обработката - даваш старо ръждиво желязо и получаваш лъскаво.
            Не го правя аз, един път съм ползвал услугите. Манивела за Балкан - 35лв.

            Коментар


            • #21
              От: никелиране

              Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
              Днес отивам по магазините и накупувам де що има препарати за полиране и чистене и почвам /баххх теа ръки/
              Вземи си и отпуска и си запази час за рехабилитатор
              На ръка има да го лъскаш...

              Коментар


              • #22
                От: никелиране

                Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                Здравей , кутията ти с лични е пълна . Някакви твои координати ?
                Знам Колега, ма се не мога да стигна до нея.

                0898 82 О1 82 когато ти е кеф, може и в 2 или 3ч., като си лягам го изключвам. Ставам след 9:30-10:00, и обикновено не бързам да си включвам апарата.
                С две карти в един апарат съм, та ако говоря през едната, по другата ти съобщава, че ще ми сподели за това, че някой ме е търсил, та може да си по-настоятелен.


                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Вземи си и отпуска и си запази час за рехабилитатор
                На ръка има да го лъскаш...
                ... кво пък, щом го кефи, а е и въпрос на изградени навици.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: никелиране

                  Първоначално публикуван от Petko Stefanov Преглед на мнение
                  Преди 10 дни пращах рефлектора на мотора ми за никелиране в Стрелча.Направиха го по добре от нов за седмица срещу 40лв.Ако имаш път към Бургас мини и ще го видиш на живо.В сервиза за джетове и лодки в Комлука съм.
                  там обработката на рефлекторите е алуминизиране.Става перфектно за възтановяване на фарове.Ама нито е никел,нито хром,нито е галванизация.По скоро е боядисване.В една дооооста скъпа машина...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #24
                    От: никелиране

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    там обработката на рефлекторите е алуминизиране.Става перфектно за възтановяване на фарове.Ама нито е никел,нито хром,нито е галванизация.По скоро е боядисване.В една дооооста скъпа машина...
                    Точно, казват му "изпарен алуминий" и става само за рефлектори. Ауспуха със сигурност е изгорял и иска галванизация. За целта първо се сваля старото покритие и после следват подмедняване, никелиране и хромиране. Другите дреболии могат да се шлайфат.

                    Коментар


                    • #25
                      От: никелиране

                      Така след много търкане и лъскане горе долу някой неща придобиха вид.Първо започнах с водна шкурка 1500 и 2000.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUZUKI 009.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5644723
                      след това взех два вълнени шошона и започнах с тези пасти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00138.jpg
Прегледи:1
Размер:156.0 КБ
ID:5644724
                      Накрая хванах машината и кичето от такова Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00141.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5644725
                      стана такова Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00142.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5644726
                      получи се товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00132.jpg
Прегледи:1
Размер:149.0 КБ
ID:5644727Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00133.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5644728Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00134.jpg
Прегледи:1
Размер:133.9 КБ
ID:5644729Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00136.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5644730
                      Общо взето за да стане идеално трябва пясъкоструйка и наново хромиране.Но вече няма време а и парите ги пренасочих другаде за догодина ще видим.Сега остана сглобяването и газзззззз.
                      Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                      0889 619 319

                      Коментар


                      • #26
                        От: никелиране

                        Че то много добре се е получило ....
                        0887 246718

                        Коментар


                        • #27
                          От: никелиране

                          Супер са. Но не се престаравай за за не протриеш никела.
                          Ако още те интересува, преди две години един приятел си праща някои работи по шадоуа за никелиране. Мисля, че беше в Пловдив. Ако искаш ще взема номера на човека. Много добре беше пипнал нещата.

                          П.П. Сега на едно приятелче сглобяваме един Интрудер от 86 г. Той го купи в кашони....
                          Но за това ще пусна друга тема след няколко дни.

                          Коментар


                          • #28
                            От: никелиране

                            Докато моите неща бяха при майстора който не успя да ги оправи аз намерих адреси на две три места в Пловдив ,Срелча, Севлиево така че това лято ще ги посетя всичките и ще се уговоря за следващата зима.Сега единствено дадох на пясъкоструйка горния трипътник че той е много зле.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00032.jpg
Прегледи:2
Размер:149.5 КБ
ID:5644921
                            Като го взема ще се пробвам сам да го пръсна със спрей и квото стане така или иначе ще се прави наново
                            Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                            0889 619 319

                            Коментар


                            • #29
                              От: никелиране

                              Започна голямото сглобяване
                              Всичко това трябва да дойде на мястоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00042.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5648466
                              Гора долу започна да добива видНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-14 13.14.55.jpg
Прегледи:1
Размер:142.2 КБ
ID:5648468
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-03-14 13.15.21.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5648469
                              Само да пекне и ще пламне
                              Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                              0889 619 319

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X