Обява

Свий
Няма добавени обяви.

никелиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • никелиране

    Здравейте
    Моля ако някои знае къде могат да се никелират малко мото части да даде информация .Разглобих Suzikito и трябва малко да се лъсне.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00019.jpg
Прегледи:1
Размер:232.1 КБ
ID:6072560Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00021.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:6072559Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00016.jpg
Прегледи:1
Размер:188.5 КБ
ID:6072561Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00032.jpg
Прегледи:2
Размер:149.5 КБ
ID:6072562Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00025.jpg
Прегледи:1
Размер:184.8 КБ
ID:6072563Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00023.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:6072564
    Всичко е неръждавейка и е на малки язвички опитах със пасти и шкурки ама не става.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00037.jpg
Прегледи:1
Размер:216.8 КБ
ID:6072565Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00038.jpg
Прегледи:1
Размер:159.7 КБ
ID:6072566Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00035.jpg
Прегледи:1
Размер:180.5 КБ
ID:6072567
    Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
    0889 619 319

  • #2
    От: никелиране

    Никела жълтее леко.Тези детайли трябва да се хромират.Има място в София,на ул.Кукуш,където правят такава галванизация.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: никелиране

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Никела жълтее леко.Тези детайли трябва да се хромират.Има място в София,на ул.Кукуш,където правят такава галванизация.
      Но доста хора не са доволни от тях.

      Коментар


      • #4
        От: никелиране

        Да аз също разпитах за там но не получих добри отзиви
        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
        0889 619 319

        Коментар


        • #5
          От: никелиране

          Здр.,има галванизация в Пловдив-в индустриалната зона,аз съм много доволен от тях

          Коментар


          • #6
            От: никелиране

            Първоначално публикуван от ivanmehan Преглед на мнение
            Здр.,има галванизация в Пловдив-в индустриалната зона,аз съм много доволен от тях
            Дай някакви координати или телефон ,понеже съм от Созопол за да мога да звънна
            Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
            0889 619 319

            Коментар


            • #7
              От: никелиране

              Така и така вече си се решил да нанасяш ново покритие, що не пробваш първо с това:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-28 12.55.18.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5626266

              Води се препарат за почисване на стъклокерамични плотове и иноксови повърхности. При мен свърши чудеса от храброст:

              Преди:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-28 12.54.51.jpg
Прегледи:1
Размер:60.0 КБ
ID:5626267

              По време на:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-28 12.38.38.jpg
Прегледи:1
Размер:55.8 КБ
ID:5626268

              И крайния резултат:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-03-28 12.54.57.jpg
Прегледи:1
Размер:77.1 КБ
ID:5626269


              Всичкото това е постигнато с някакъв стар пуловер за парцал и търкане на ръка. Отне около час.
              Калин - О88 б579I9I
              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

              Коментар


              • #8
                От: никелиране

                Ами телефон нямам,улицата е Нестор Абаджиев

                Коментар


                • #9
                  От: никелиране

                  София, 7-ми километър, в сградите на ЗИТ, но нямам координати.

                  Правили са ми разни неща и съм доволен, за разлика от тези на "Кукуш", а и те изчезнаха от там в неизвестна посока и с неотговарящ телефон,
                  което беше и повод да намеря тези в ЗИТ.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: никелиране

                    на 7-ми км има никелиране - за хромиране не съм сигурен... Повърхностите трябва да са идеално гладки.
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      От: никелиране

                      Първо се никелира и после се хромира, щото иначе, след кратко време, става онова жълтото дето някой спомена по-горе,
                      а покритието се наслагва по повърхността без значение каква е формата, ама ше се отплеснем от съществото на темата.

                      На колегата му трябва галванизиране, пък как и с какво, ще го доуточнява с галваниците.

                      P.S. Колега, не може да няма галваници и някъде по-близо до теб.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: никелиране

                        Благодаря на всички но успях да намеря едно момче в Бургас.Реставрира стари костенурки говорих с него и се договорихме той да им удари една пясъкоструйка и да ги подготви за хромиране а после да ги прати при някакви негови хора за хромиране.Като станат ще сложа снимки.Както са казали братята руснаци "ще поживеем пък ще видим"
                        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                        0889 619 319

                        Коментар


                        • #13
                          От: никелиране

                          Така никелирането се утече, след два месеца днес отидох и си взех чарковете.По думите на майстора времето не позволявало обработка, така че от тук нататък приемам съвети за някакви пасти с който да изтъркам на ръка и поне малко да върна блясъка.Ако може колегата sardukar да ме светне от къде е купил този препарат та да го пробвам.
                          Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                          0889 619 319

                          Коментар


                          • #14
                            От: никелиране

                            Колега, тоя "майстор" да не би да ги простира вместо да ги никелира, та му трябва "позволяващо" време ?!

                            Намери някоя фирма, в твоят район, дето се занимава с галванизация, и за няколко дни си готов.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: никелиране

                              Ако са неръждавейка, мога да ги полирам и да си възвърнат предишния блясък.
                              Но ми се струва, че са хромирани. Пак могат да се полират, но ще има малки дефекти, които може да ти бодат очите, понеже само ти ще ги знаеш и виждаш.
                              Хромирането е доста скъп процес, цената е 10лв/дм2.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X