Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда Варадеро 125 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда Варадеро 125 2001г.

    Зравейте колеги.Малкия ми син навърши 16г. и вече е законен участник в пътното движение с Хонда XL125 Варадеро .Имам няколко въпроса.Единия амортесьор отпред е омаслен и ми се ще да го оправя,има ли варианти?И не откривам сервизно ръководство за машинката.Ако някой е карал или обслужвал такъв мотоциклет ще съм благодарен да сподели.
    Последно редактирано от niko_van; 21-08-14, 09:29.

  • #2
    От: Хонда Варадеро 125 2001г.

    До сега рових за ръководство, ама нъцки. Намирам само за части (става за ориентир де) http://www.bike-parts-honda.de/honda...-125-2001.html. Иначе има само за старите моторетки. Ше фана да Откача.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Хонда Варадеро 125 2001г.

      Първо честито, второ проблема на кола е в семеринга. Сваля се кола и се разглобява така, както на всички мотори. Нищо сложно няма, подменя се семеринга и се затваря. Разбира се трябва да се огледа повърхността на стержена за наранявания, които да са предизвикали пропуска в семеринга. Ако не тече много не си го слагай, така или иначе като стане на 18 години вероятно ще си купи голямото варадеро
      Yamaha XT​M600E '98
      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

      Коментар


      • #4
        От: Хонда Варадеро 125 2001г.

        Благодаря за отговорите. В доста сайтове съм ровил и е оскъдна информацията, но благодаря пак е плюс препратката. За амортесьора, не тече много, но е дразнещо. Струва ми се, че не поема препядствията равномерно.

        Коментар


        • #5
          От: Хонда Варадеро 125 2001г.

          Имах лично питане по въпроса та да си река тук.
          Чл. 150а. ...
          ...
          2. категория А1:
          а) мотоциклети с работен обем на двигателя не повече от 125 cm3, с максимална мощност не повече от 11 kW и с отношение мощност/тегло, което не превишава 0,1 kW/kg;
          Чл. 151. ...Минималната възраст на водача за управление на моторно превозно средство е:
          ...
          2. шестнадесет години - за управление на моторно превозно средство от категория А1;
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Хонда Варадеро 125 2001г.

            Точно така е сух мотора е 149кг +17л гориво - 11кW и сметката излиза.Много са му килата ама пусти мерак.Тия дни го оставих да ме повози по шосе и малко черен път средно похарчи 3л/100км.Без да му давам да кара с повече от 80км/ч.Че като съм отзад
            седнал си е страшно.Интересно "Q" в големия талон е 0,03 да не се смята тегло с мотоциклетист и пътник?
            Последно редактирано от niko_van; 09-09-14, 22:26. Причина: допълване

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X