Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.



    Prawi ми впечетление ,че Димо вече изглежда доста изморен ............. трябва да внимава повечко вече докато кара !
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение


      Prawi ми впечетление ,че Димо вече изглежда доста изморен ............. трябва да внимава повечко вече докато кара !
      Брадата дава това впечатление.
      Веднага 'щом видиш усмивката на лицето, след като е на мотора, разбираш как се чувства ...

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Да, мисля че брадата си казва думата - ще я бръсне скоро, че на границите може за има ненужни въпроси. Като гледам днешното каране и до къде стигна след като се разделихме - мисля, че нещата са наред. Това ще му е една от последните хладини по пътя - езерото е на 1606 м....

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Димо, стискам ти палци, .........сега е най-трудно, може техническите трудности да си ги минал, но като ти видях последната снимка е ясно, че си пред най-голямото ти препятствие, а това си самият ТИ ) .........пич, увеличи си до макс безопасността щото остана малко. Чакам с нетърпение как ще те приемат в Байконур ) , господин ИЗСЛЕДОВАТЕЛЮ ))

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Здарвей Димо, ИЗСЛЕДОВАТЕЛЮ!
            Пише още един от памирските "солисти" велосипедисти - Стоян.
            Като чета, се разплаках от спомени за Памир и за срещите преди твоето заминаване.
            Години има да разказваш.
            Успех с Байконур!
            Тише едеш, дальше будеш! Помниш, нали?

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Димо влезе в Казастан. Най-вероятно довечера ще е в Алма Ати.
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Или е Алма-Ата, или Алмати.

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Димо, ако в Байконур се качваш в някоя ракета, качвай и мотора! Луната е големичка... трудно ще ти е пеша...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Димо, ако в Байконур се качваш в някоя ракета, качвай и мотора! Луната е големичка... трудно ще ти е пеша...
                    Няма да може да се вреди от американците.....
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Прав си - Алмати е. Алма Ата му беше старото име още от съветско.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Чудя се, защо беше тази обиколка. Димо мислеше да мине от границата на източния край. Все си мисля, че някой му е казал там че границата е затворена. Иначе, ако стигне Алмати това са 700км за деня - доста е при тези пътища

                        Sorry za latinizata. Chudia se zasto beshe tazi obikolka, Dimo misleshe da mine ot granizata na iztochnia krai. Vse si mislia, che niakoi mu e kazal tam che granizata e zatvorena. Inache ako stigne Almaty tova sa 700 km za denia - dosta e pri tezi patista
                        Последно редактирано от Ясен; 26-07-10, 14:54. Причина: превод

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Димо обиколи Черно Море, та едно езеро ли ще му се опъне !
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Ехе, ама много сте писали, докато го изчета ... Много вълнения. И аз се вълнувам.
                            Иска ми се да отговоря на всички. Вероятно утре.
                            Днес беше доста каране, около 740км. Върнаха ме от източната граница, която бях решил да премина. Затворили я днес.
                            Можело и да я отворят вечерта, но по/вероятно до 3/4 дни. Не ми се чакаше и дадох газ. Затова беше врътката около езерото.
                            Алматы е правилното Впрочем доста сериозен град.
                            За утре е предвиден пълен преглед на машината, леки ремонти, разтоварване на излишен багаж и изпращането му за БГ ... такива работи.
                            Ако успея ще кача и снимки.
                            Докъде бях стигнал със снимките?! Ааа до Памир, вярно
                            Утре. Обещавам.
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Ами..... остава ни да чакаме
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Много ми е интересно да кажеш какъв багаж пращаш обратно... и защо?
                                Заради климата има неща, които няма да ти трябват ли?
                                You'll never find out - I got no key hole....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X