Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Напълни ми се душата. Снимай още Димо, колкото може повече, имаш око за детайла. Ох - ох, направо отсега предвкусвам часовете приказки и показвана не чудесата. Айде смело, с теб сме виртуално.
    Последно редактирано от Goblin; 13-07-10, 16:10.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Е, успокои ме ).....Любопитно е ...сам на мотора....сам някои вечери...нови хора с пътешественически дух...местни муцуни... и голяма тумба виртуални съмишленици ))
      Пиши ми на лично класацията за жените по земите, които минаваш ) ..и ако може да кажеш, кои снимки са правени с Олимпуса...че съм се замислили

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Димо, страхотен си, ще разказваш кога се видиме, успех и сретно !!!!
        Three witches watch three Swatch watches.
        Which witch watch which Swatch watch?

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Първоначално публикуван от mitkosto Преглед на мнение
          Е, успокои ме ).....кои снимки са правени с Олимпуса...че съм се замислили
          Когато щтракнеш с десен бутон на мишката върху снимката и избереш най долното меню " Properties" - Снимките от Олимпуса са с рзмер 1000х750. Останалите 1000х600 и нещо.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Колегите правилно споменаха National geographic, а до мен стигнаха и новини оттам. Значи плачат, късат си ризите, бият се неорганизирано и жулят мастика, за да забравят.

            Смили се над тях, не вдигай качеството и изразителността на снимките. Ако изобщо има накъде да се вдигат.

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Великолепни са! Този път не мога да се сдържа да не коментирам и аз - снимките са размазващи! Няма нужда от думи!!!
              Димо, ти като стигнеш баш величествените планини - ще надминеш тези кадри ли? Ми че то няма на къде повече...
              Успех и безаварийно!
              В очакване на Памир...
              Последно редактирано от giorgio; 14-07-10, 07:46.
              the road goes ever on and on...

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Димо влезе в Таджикистан. Със сигурност вече вижда части от Памир пред себе си. Напредва по шосето към Душанбе.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Само да кажа и аз - следя с интерес експедицията и благодаря от сърце за разказите и снимките!
                  Желая безаварийно пътуване, много емоции, красиви гледки. Ние очакваме тук последните.

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Винаги съм се чудил какъв народ трябва да си, за да си наименуваш столицата Понеделник (Душанбе - Понеделник на фарси).
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                      Винаги съм се чудил какъв народ трябва да си, за да си наименуваш столицата Понеделник (Душанбе - Понеделник на фарси).
                      Ние бихме си я кръстили "Петък"... или направо "Събота".
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        На нашата столица най-доброто име го даде Димо

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                          Хора, благодаря ви за подкрепата.
                          Радвам се, че това което правя ви харесва.
                          И аз ти благодаря от името на всички тук, че полагаш толкова усилия , за да сме съпричастни към цялата емоция!

                          Първоначално публикуван от яна Преглед на мнение
                          Ако натисне другото копче, съдържанието е: Rabotata se nasra.
                          Такова съобщение още не съм получавала.
                          По-добре да не се получава това съобщение. И без това звучи вулгарно ))

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Димо снимките са направо уникални, не случайно те избрах за мой ментор , но с всяка следваща публикувана снимка фен-клубът ти се увеличава, предлагам отсега да обявим срядата за национален празник в който да се пие бира и да ти се слушат разказите .

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Димо ще яхне "памирската магистрала" М41 в Душанбе, където най-вероятно днес ще стигне. По нея вече ще кара доста време в различни държави.
                              Последно редактирано от ВладиЧ; 15-07-10, 06:55.
                              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                              Златомир Попов - Forry

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Може да видите в СПОТ профила на последните 270 км, че Димо се е движил около места с 4000 метра височина около Айни, а сега е на около 800 метра.
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X