Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    Ако има и гуми....
    :-) тук е с гуми:

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      Няма КТМ, няма БМВ, всичко е Априлия Капонорд:


      Предполагам вече няма нужда да се ровим в Horizons Unlimited или ADV Rider ако ни трябва надеждна информация за някой модел

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        Много реалистично представяне. Браво!

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          Има и за Африката!
          Черпете ме, не ме щадете!
          _________________
          (\__/)o*******_
          (='.'=)*O*.--._.=.\-.
          ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            http://www.youtube.com/watch?v=aTvYA...feature=colike

            Коментар


            • От: Интересни клипчета

              един въпрос към "скакалците": абе вие къде си държите машинките за рязане на дърва
              и сега как да не си купиш един Триумф и да не се облечеш с Айкон
              Колкото повече толкова повече sigpic

              Коментар


              • От: Интересни клипчета

                Много яко!!

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  Да разчешем сърбежа:



                  Ако някой ви гледа от страни...може и да ви пита добре ли сте.

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    Егати и кефа! Все едно аз карам... Удряш трета и праскаш прохода с 60-90 км/час, като надминаваш почти всички по пътя си. Само на обратните фиби падаш до 40 км/час, но пък на правите отсечки минаваш на четвърта и вдигаш до 110 км/час. Аз карам по същият начин през Шипка, Беклемето, Юндола, Белмекен, Батак, Мухово и навсякъде, където има подобни проходи. С Африката не ставаше точно такова каране, защото беше по-слабичка с по-висок център на тежестта и си искаше повечко обороти, и по-често щракане на скоростите, но с БМВ-то.... Добре че тоя има прозрачно тунингово стъкло, че ако беше с оригиналното черно нищо нямаше да се види във филма.... Голям кеф!
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      Не знам защо ми се струва, че километража му показва с около 20км/ч отгоре.
                      Черпете ме, не ме щадете!
                      _________________
                      (\__/)o*******_
                      (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                      ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        Много приятно е станало клипчето. На няколко пъти прави грешки, но така е по-реално.
                        Моето скромно мнение е, че кара на прекалено високи обороти. Въобще не бих държал СТ-то в такива режими по завоите, еле пък 1100 кубикова машина.

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          Прав си. Високи са му оборотите на моменти. Като пистарка го кара, а на моменти след излизане от някои завои така навива масура, че имам чувството, че отлепя предната гума. Може и на 4-та да го мине тоя проход и тогава няма да вкарва в такива обороти двигателя, но тогава пък ще трябва да работи повече със спирачките по завоите, което на мен ми се струва по-несигурно и опасно от това да регулираш движението си с газта, и двигателя. А там пък, където караше на 4-та пак с високи обороти, (над 5000) можеше да вкара и 5-та.
                          Пича се кефи на карането, прави го по-състезателно, познава си машината, вероятно не минава за първи път през тоя проход, какво повече? Остава и ние да му се кефим на филмчето.

                          И друго се сетих да вметна, вероятно на някой ще му е интересно. Този мотор е с 5 скорости тежи 243 кг, 80 коня е и има 100 нютонметра въртящ момент. Ако това филмче беше направено с друг модел на БМВ по-нов 1200 ГС, който е 225 кила, 98 коня, 115 нютонметра въртящ момент и 6 скорости филчмето щеше да изглежда по друг начин, а скоростите щяха да са по-високи.
                          Последно редактирано от ВладиЧ; 13-10-12, 10:22.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            При цялото ми уважение, г-н Владич, мисля че бъркате като намесвате броя на скоростите в уравнението. В случая само оборотите и мощността на двата двигателя, както и килограмите на двата модела са от значение. Защо мисля така...ще го напиша в другата тема Може и да бъркам...но ще го направя обосновано
                            Но първо ще прегледам клипчето.
                            Gnome Rhone AX2 800 1938
                            Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                            Husqvarna Te 510 1989
                            Argvmentvm ad novitatem

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                              Няма КТМ, няма БМВ, всичко е Априлия Капонорд:
                              ...

                              Предполагам вече няма нужда да се ровим в Horizons Unlimited или ADV Rider ако ни трябва надеждна информация за някой модел
                              Тоя пич продължава да кърти с ревюта (копнато от байкърз-а)

                              В началото има малко глупости, веселбата започва някъде след 3-тата мин. А финала е епичен

                              Калин - О88 б579I9I
                              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                TRIUMPH TIGER 800xc. KOKKINA FEGARIA TEST






                                10:55 Transalp is ah..., for very old people
                                .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X