Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      Трагичното не е смъртта, а животът, който
      хората живеят или не изживяват до смъртта си.
      Чарлз Буковски

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          http://vimeo.com/11557039 Вижте това филмче . Мен ме впечатли доста. Ще се радвам ако ви хареса поне малко .Ако не му е тук мястото , ще помоля някой да го премести. Тридесет и няколко минути е , но няма да скучаете, а и музиката е добре подбрана.
          Последно редактирано от egerchev; 07-02-12, 20:36. Причина: допълнение

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • От: Интересни клипчета

              Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
              http://vimeo.com/11557039 Вижте това филмче . Мен ме впечатли доста. Ще се радвам ако ви хареса поне малко .Ако не му е тук мястото , ще помоля някой да го премести. Тридесет и няколко минути е , но няма да скучаете, а и музиката е добре подбрана.
              Много добро!
              Фриволен цитат: "Ендурто се движи по-бързо от мотоциклета, но се чупи, после NTV-то го задминава. Ендурото го настига и задминава, но пак се чупи. NTV-то достига до крайната точка."

              Като го видях тази Honda NTV 650, ми бе трудно да повярвам че е в Монголия. Но мисля съм гледал същият герой в някакви клипчета да кара офроуд с него... Извода е , че трябва да подготвя BROS-а, не Transalp-а за пътешествие до там.
              Черпете ме, не ме щадете!
              _________________
              (\__/)o*******_
              (='.'=)*O*.--._.=.\-.
              ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

              Коментар


              • От: Интересни клипчета

                Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                ...
                Ужас!!!
                Има още няколко клипа със същата машина.

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  тези са нечовеци

                  http://vbox7.com/play:61ce9af3a0
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    Прекалено високи обороти и прекалено "гладки" гуми за по-добра проходимост, но пък голямо шоу за тези от страни.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      Владо не си прав, това не е траял-където се кара с ниски обороти. Hillclimbing-a без значение с мотор, бъги, формула оффроуд, ски-шейна се кара само на обороти.
                      Собственика на бъгито е Тим Камерън, страшен изруд е! Това е едно от любимите клипчета с него:

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        Шоуто е голямо, когато подаде газ.. От място скача право нагоре трупнешката...
                        Ето едно от моите любими клипчета. Най-добрият трайк в света изработен и каран от Тим Котерил..
                        http://www.youtube.com/watch?v=oeNLM...layer_embedded
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          Следващата им стъпка е Лада Нива като сoвалка в космоса Руснаците са си таковали таковата
                          Последно редактирано от sabin; 13-03-12, 23:44.

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            Трудно било?! Да бе, да.
                            И аз мога...с чужда машина

                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              Beta 450 RR-Factory
                              0039 3206052599

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                Е не няма такъв бруталист просто

                                http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=33404

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X