Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни клипчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Интересни клипчета

    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Интересни клипчета

      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Интересни клипчета

        И къде са моторите в тези клипове, че нещо не ги виждам?

        Коментар


        • От: Интересни клипчета

          Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
          И къде са моторите в тези клипове, че нещо не ги виждам?
          Темата е "Стъргало"(общи приказки) и клипчета,никъде не спомената че е само за мотори.А който иска за мотори.....ми да поства клипове с мотори!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Интересни клипчета

            Петерханзел срещу КТМ

            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Интересни клипчета

              Благодаря за филмчето. Но точно в периода 93-98г големият проблем на педерханзел е имал мааалко по дълго име.И е произведен малко по на юг. Струвал му е 2 титли и доста от местата до 5-то място за същия този период.А да видим дали ще се сетиш!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: Интересни клипчета

                Cagiva Elefant се появява на Дакар още през 1985г. ,през 90-те печели състезанието след като Хонда и БМВ се оттеглят , а Петерханзел не завършва заради повреда в задното окачване. В това последно участие на Супер Тенере през 1998г , правят всичко възможно да го отстранят още преди началото на състезанието , защото няма серийно производство на такъв ендуро мотор , това е пистов мотор Yamaha TRX850. И ако погледнеш класирането в края на клипа , ще видиш , че след Петерханзел няма други мотори освен КТМ , и чак като Yamaha се оттеглят , КТМ печелят ралито за първи път.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • От: Интересни клипчета

                  Горе исках да напиша 90-98.Две победи,а вторите,третите,четвъртите и петите ми е трудно да преброя.Преди 90-та е било по скромно участието им в челната петица! А и други освен Ямаха са участвали без към момента да са имали серийно производство!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Интересни клипчета

                    аз имам въпроси:
                    - това дали е автентично, предвид колко е комично?!
                    - ако да, кой по дяволите е позволил да се снима това?!
                    - ако изкарваш такъв продукт и по този начин - споделяш ли това с приятели или пазиш в тайна какво работиш?!

                    баси... аз израснах част от детството си в такова нещо (силно-сив) и до преди малко го уважавах... въпреки спомени от '79 на Петрохан по коледа, когато баща ми се бореше със скоростната кутия да я изкара от 2ра с огромен чук и неработещото парно...

                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • От: Интересни клипчета

                      Не мисля, че е вярно.
                      Не може да са ги правили по този начин.
                      Много грубо,и не професионално.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Интересни клипчета

                        Според мен си е абсолютно точен филма. Така се работеше при социализма. Гонеше се количество, а не качество. Това филмче навярно е снимано тогава и е било част от по-голям, може би рекламен филм за Трабант. Но в последствие някой правилно е решил, че такава "реклама" може да извади очи вместо да изпише вежди и за това, чак сега тези кадри излизат от архивите.
                        Аз съм работил на поточни линии в български заводи. Даже по-зле беше работата, от колкото на този филм. Но тогава нямаше Ютуб, а да не говорим пък за телефони с камера.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Интересни клипчета

                          Напълно реално филмче - личи си набитата с практиката ръка - професионалния, премерен удар...
                          Защо си мислите, че сега не е така? Какъв друг начин бихте предложили да наместване, освен силовия?
                          Просто навярно 'финалния резултат' ви харесва, и си мислите, че колата никой не я пипва преди да седнете за първи път в нея



                          P.S. Някой ще каже, че само 'нашенските коли' ги правят така...
                          Я вижте тук Субаруто например около 4:40 - той майстора си държи чука в ръката само за авторитет докато намества вратите и капаците

                          https://youtu.be/9DvhiGad7_E?t=4m40s
                          Последно редактирано от slowtraveler; 22-10-15, 16:08.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Интересни клипчета

                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • От: Интересни клипчета

                              http://mnogozle.com/video24884_xidro...-pakistan.html
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Интересни клипчета

                                https://www.youtube.com/watch?v=HGH4YkbQei0
                                LZ1NIM/P
                                B pos

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X