Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Съботно/неделни уговорки

    За съжаление имаме други планове, свързани с рожден ден на приятел точно в петък и няма как да отскочим до Идилево. Ще сме на Троян и в събота се местим на Узана.

    Коментар


    • #92
      До: Съботно/неделни уговорки

      Аз ще пътувам в петък за Идилево с автомобилчето и ако някой рече да ми прави компания е добре дошъл, ще съм сам самичък. За всеки случай ще си натоваря отзад ендуро екипировката ако се намери някой мотор за тест драйв. Напоследък само тестове правя
      http://www.irlandetza.com
      Forever is our today
      http://www.lre-bulgaria.org
      мотора на аватара е на Gorgio

      Коментар


      • #93
        До: Съботно/неделни уговорки

        Зная, че е късно за уговорки, но на юг днес нямало да вали (Любка Ментата каза ). След час мисля та тръгна посока Кърджали, пък по пътя ще решавам точно накъде. Ако някой иска да покараме заедно днес и привечер да се върнем в София, телефонът ми е 0887 22 33 47.

        Коментар


        • #94
          От: До: Съботно/неделни уговорки

          Момчета, тази събота и неделя (3 и 4.юли) се провежда ендуро шампионата в Добринище, ако има желаещи може да покараме заедно до там.

          Коментар


          • #95
            От: До: Съботно/неделни уговорки

            Здравейте,

            Някой да му се вози утре?

            Посоката и крайната цел не е конкретизирана, с приоритет е да сме на по-високо, за да се спасим от горещините.

            Иво
            Черпете ме, не ме щадете!
            _________________
            (\__/)o*******_
            (='.'=)*O*.--._.=.\-.
            ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

            Коментар


            • #96
              От: До: Съботно/неделни уговорки

              някой може ли да даде повече инфо за настилката на този маршрут, за красотите е ясно че са големи?

              http://maps.google.bg/maps?f=d&sourc...,1.454315&z=10

              нещо ми се върти в главата за 11-12.09.2010г.
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #97
                От: Съботно/неделни уговорки

                Настилката е с огромни дупки, особено след Лакатник. Много гаден път и красива природа. До преди две години редовно минавахме по този път от София за Мездра, но никой не го оправя и той си се разбива повече. Иначе маршрута си е хубав, но трябва много внимателно каране, защото има доста дълбоки и големи дупки.

                Коментар


                • #98
                  От: Съботно/неделни уговорки

                  Трасето Лакатник-Миланово-Вършец е много добро.. А до Лакатник също не е лошо. Минавах го маршрута няколко пъти преди около два месеца и както си казал - много е красиво.

                  Панорамка, нейде около Вършец.
                  And the dream that you dare to, why, oh why can't I?

                  Коментар


                  • #99
                    От: Съботно/неделни уговорки

                    А от Вършец към Долно и Горно Озирово, после Лютаджик, Врацата Враца имали асфалт по този етап?
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • От: До: Съботно/неделни уговорки

                      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                      някой може ли да даде повече инфо за настилката на този маршрут, за красотите е ясно че са големи?

                      нещо ми се върти в главата за 11-12.09.2010г.
                      Драго, минавал си по Стелвио. Лъкатник - Миланово е българското Стелвио. Минал съм го много пъти. Пътя до Долна Бела Речка е супер. В началото обратни завои, а после стават малко по-бързи, но пътя е хубав. Промених ти леко маршрута - вместо да караш по дефилето на качване може да тръгнеш към Петрохан и да завиеш на Бучин Проход пред Свидня и там ще излезеш на Своге - пътя също е чуден за мотор и е доста по-добре от мазния асфалт по дефилето. Ето го: http://maps.google.bg/maps?f=d&sourc...,1.454315&z=10

                      За посещение по тоя път препоръчвам паметника над Лъкатник - той се вижда долу от пътя. Качваш се към Миланово и малко преди селото вляво има една спирка - завива се по един тесен, но асфалтиран път и се излиза на паметника. Много е интересно. По надолу може да отидете до Клисурския манастир, там има един рибарник с пастърви - много е добро. Мисля, че му се вика "Скара Сталин".

                      Пътя, който си избрал за минаване от Миланово надясно към Враца е съмнителен. В смисъл, че преди около 6 месеца с колата исках да мина от там и питах местните, но те ми казаха, че пътя е много зле и едва ли мога да мина. Не тръгнах даже да го видя, но предполагам е черен. Може да го пробваш, но едва ли ще става.

                      На връщане може да се качите до Седемте престола http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BE%D0%BB%D0%B0 Там пътя е добър до манастира, но след него не съм го пробвал. Според картата има път...
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Mного благодаря за инфото. Мераклии нямали за возене по този маршрут, на тези дати, ако го бива времето?
                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          То мераклии има, ама мотор няма . Аз до към 20.09.2010г. ще съм в бокса.

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            To мераклии има, ама време няма
                            Колкото повече толкова повече sigpic

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              И още мераклии има, ама с други ангажименти за трите дни и то свързани с коли.
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                "Скъпи гости, драги еротомани..." - така почваше дядо Стефчо, лека му пръст, по предаването "Нощен магазин", по нашенско "Мощен нагъзин". Чакайте, отплеснах се, исках да кажа здравейте приятли и познати, пък то к'во стана.

                                Така, термометъра на терасата показва 30 градуса и то по Целзий. Явно се е напекъл или не показва вярно, най-вероятно и двете, ще се направя че не знам... А пък вчера на работа как ми напичаше гърба през прозореца и при отворен дори стоях по тениска... усещате на къде бия, нали?

                                Аз предлагам, преди слънцето реално да спре да напича термометъра и да разбера каква е точната температура навън, да обуя терлички под джапанките, да заметна едно шалче за прелест и да изкарам някой от мотоциклетите. Със сигурност няма да е БМВ-то, то от толкова Хонди ми се сърди и не ще дори да запали, но има там едно две моторчета дето ще ги кандърдисам за една разходчица.

                                Маршрут няма да предлагам, е може би ще е нещо такова: тръгваме направо и после на всеки кръстопът или ще завием или продължим направо, естествено при възможност, яко а?

                                Предлагам да се тръгне наистина преди слънцето да спре да напича термометъра, т.е. преди 13:00 и да се приберем след няколко часа (2-3), преди да ни е замръзнал антифриза, както се казва "скромно, но от сърце".

                                И сега да питам дали има някой, дето му се мръзне?

                                Поздрави,
                                Иво

                                +кода на българия, 886 702 четири пет три (не е импулсен, чесТна пионерска)

                                П.С. Я да забода аз един час на тръгване: 13:07 от ж.к. Гео Милев, т.е. 13:30 мога да взема всеки в рамките на Софето, или да си "чукнем" срещичка някъде.

                                Май трябва да оставя шала и терлиците, че ще ми е жега:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:temp.JPG
Прегледи:1
Размер:33.3 КБ
ID:5220885
                                Последно редактирано от giorgio; 23-10-10, 10:52.
                                Черпете ме, не ме щадете!
                                _________________
                                (\__/)o*******_
                                (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                                ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X