Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    Аз ще пропусна, щото не разбрах като заредя за 1лв. в примерно ОМВ как ще накарам Лукойл - Нефтохим да коригира цените или конкретно как ще затрудня ОМВ. И за един лев да заредя пак е пари за тях. Аз лично съм решил повечко да ходя пеша след като времето се затопли. Така и всички ако почнат може вече осезаемо да падне оборота на бензиностанциите. Щото в Събота за 1 лев, пък в неделя пълен резервоар, че трябва да се кара през седмицата.

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      Да се надяваме, че ще свалят малко цените, щото нефта е паднал под 100$ за барел днес, заради земетресението в Япония.

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        То въпросът е по-скоро принципен. Ясно е че основната тежест при формирането на цената е акциз и ддс, но все пак не е лошо да се покаже и малко гражданска позиция
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Все се чудя: ИМА ЛИ ИДЕЯ , (каквато и да е ) , която би ни обединила нас българите ?

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            И аз мислих по въпроса, но май ще пропусна. Цената на горивата зависи от прекалено много хора, които искат да богатеят по цялата верига и ми се струва, че търговците на дребно т.е. бензиностанциите са най-малките в тая верига. Определено промяна трябва да има, но според мен трябва да е по-глобална и генерална. Просто в тоя вид това не е моя протест.
            LZ2NKM

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              Аз ще пропусна, щото не разбрах като заредя за 1лв. в примерно ОМВ как ще накарам Лукойл - Нефтохим да коригира цените или конкретно как ще затрудня ОМВ. И за един лев да заредя пак е пари за тях. Аз лично съм решил повечко да ходя пеша след като времето се затопли. Така и всички ако почнат може вече осезаемо да падне оборота на бензиностанциите. Щото в Събота за 1 лев, пък в неделя пълен резервоар, че трябва да се кара през седмицата.
              +1
              Първоначално публикуван от К.Наков Преглед на мнение
              Да се надяваме, че ще свалят малко цените, щото нефта е паднал под 100$ за барел днес, заради земетресението в Япония.
              Надявай се !
              В сила е поговорката за баницата/зелника, като има кой да я дава, ще има кой да я отнася !
              Цената на петрола няма нищо общо с крайната в случая, това, че на производителя му е по-евтино не значи, че ще си опрости приходите които са му почти сигурни, особено ако е монополист !
              Инсталациите в Нефтохим/Лукоил работят изключитекно с руски петрол, а някой да е казал нещо за неговата цена ?!

              Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
              То въпросът е по-скоро принципен. Ясно е че основната тежест при формирането на цената е акциз и ддс, но все пак не е лошо да се покаже и малко гражданска позиция
              Принципен е, за монополиста, и да не се повтарям за баницата, ама в България сме с един от най-ниските акцизи (да не сме и с най-ниския в Евросъюза, а за Пропан-Бутана, който е най леката фракция при преработката на нефта и е "отпадъчен продукт", сме от 4-те страни с най-високия !) и ДДС и кво от това ?! Просто трябва да свием потреблението, за да им свием сърмите !
              Друга оправия няма.

              P.S. В момента в Перу цената на бензина в бензиностанция е 50 ст., който се произвежда от същия петрол !
              За справка прегледайте тази тема:
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114002
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                Все се чудя: ИМА ЛИ ИДЕЯ , (каквато и да е ) , която би ни обединила нас българите ?
                Има.

                Ядене и пиене !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  Aз утре смятам да карам, неделя е, та по темата!
                  Ако има съмишленници, да свиркат!
                  Пък докато си караме, може на всяка бензиностанция да спираме, да заредим за по 50ст.

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                    Aз утре смятам да карам, неделя е, та по темата!
                    Ако има съмишленници, да свиркат!
                    Пък докато си караме, може на всяка бензиностанция да спираме, да заредим за по 50ст.
                    Защо не пусна тоя пост 3-4 часа по-рано ?!

                    Времето е уникално и умирам от яд, че ми се возеше по асфалт преди да съм сложил "горските" пиньони и таралежките !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      И по темата. Има още две седмици ама нека всеки си направи плановете. 26.03.2011г. е откриването на мото сезона във Велико Търново. Прекрасно мероприятие, с обиколка около забележителностите на града, нощувка за който иска в хотел Боляри до Килифаревски манастир - лично съм бил там два пъти и е много хубаво място. Резервации за хотел: 0878650399. Там момчетата се справят много добре с организацията и вече за четвърта година ще ходя. Моя план е да отида на 26.03.2011г. за събирането в 12.00 часа на площада пред Царевец. После малко ще се помотам, може да отида да погледам пак гонките на летището до Гарово и около 16.00 часа обратно към София. Въпроса е да се покара. Та ако има желаещи можем да отидем заедно. Има две седмици всеки да си прецени.

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Това е добра идея, да взема да се прибера за откриването... Само да ми съберат мотора дотогава.

                        Между другото вкъщи има има масто за няколко човека за спане и гараж за мотори...
                        LZ2NKM

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Аз съм навит. Ако всичко върви по план де...
                          You'll never find out - I got no key hole....

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            Супер само защо без преспиване?
                            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              Първоначално публикуван от lazov Преглед на мнение
                              Супер само защо без преспиване?
                              Ами аз казвам моите планове, щото трябва да къпя бебето, а и да съм с него в неделя. Иначе препоръчвам на всички хотела, който специално за събитието е на смешни пари за нощувка. Последния път беше 15лв. на човек. Винаги съм оставал с преспиване, ама много ме боли главата на другата сутрин. Сигурно от многото сън.

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                Идвам.
                                Според времето съм:
                                лошо - с жи ес-а (хаймана).
                                хубаво - с бебето и мамка му съотв. с кола ( грижовен съпруг и родител).
                                [RIGHT][FONT=Comic Sans MS]R1200GSA[/FONT][/RIGHT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X