Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На кръчма в сряда

    Ако някой който идва има излишни от форумните лепенки дали ще може да донесе 1-2 да си купя?

    Коментар


    • От: На кръчма в сряда

      Хора, дайте да се съберем тази вечер на по-топло място. Вижте какъв клинч е вън. Нека да е сбирката в Дон Домат, Слатина, при джоланите.
      Приема ли се?
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • От: На кръчма в сряда

        Ние ще отсъстваме този път
        - 2

        Коментар


        • От: На кръчма в сряда

          Имам по-нестандартно предложение за тази седмица. Утре 08.09.2010, Сряда, от 19.00 ч., в "Дома на киното" (София, ул. "Екзарх Йосиф" 37) е премиерата на филма на Иван Кожухаров - 'To Step on Mont Blanc'.

          Иван е прикован в инвалидна количка вече 19 години. Филмът разказва как той и приятелите му правят невъзможното възможно и изкачват заедно най-високият връх в Европа - Монблан.
          Със сигурност ще бъде удоволствоие за мен да кажа "Браво!" на такъв човек. Предполагам и на вас. Заповядайте!
          (Входът е свободен.)

          После може да поседнем някъде на по бира.
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • От: На кръчма в сряда

            Идеята ти е чудесна. Бях много впечатлена от този подвиг. На едното от момчетата, които са направили възможно качването му, и досега му се пълнят очите със сълзи, докато разказва...
            Единственото, което ми се ще, е да определим мястото на срещата за по бирата предварително за тези, които ще отидат направо там.
            Мисля, че има Дон Домат съвсем наблизо, така че може да спазим традицията

            Коментар


            • От: На кръчма в сряда

              Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
              Мисля, че има Дон Домат съвсем наблизо, така че може да спазим традицията
              Вики, "Дон Домат" е ОК. Имаше един на ъгъла на ул. Веслец и ул. Триадица. Този ли имаш предвид?
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • От: На кръчма в сряда

                Аз ще съм пред Домът около 18:30, после където решите ...
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • От: На кръчма в сряда

                  Ще гледаме и ние да сме там по това време.
                  Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                  Коментар


                  • От: На кръчма в сряда

                    Аз също смятам идеята за чудесна и ще съм пред киното към 18.30 ч, за после и аз нямам претенции.
                    HONDA CBF1000

                    Коментар


                    • От: На кръчма в сряда

                      Да, този имам предвид. Ето и линк към адреса на пицарията - http://www.dondomat.com/home.htm
                      От тук се избира "Къде сме?" и № 4 е въпросната пицария, която е най-близко до Дома на киното
                      Последно редактирано от viki terzieva; 08-09-10, 09:40.

                      Коментар


                      • От: На кръчма в сряда

                        И аз ще дойда в 18.30 пред Дома на киното. За филма ще преценя на място )

                        Коментар


                        • От: На кръчма в сряда

                          А тази сряда къде ще сме. Нещо гледам, че захладнява вечер и май на крилцата няма да стане.

                          Коментар


                          • От: На кръчма в сряда

                            На Панчарево, на гребната база, откриха ново заведение с жива бира и пр.
                            Ако проявите интерес може да спретнем нещо и аз да се включа.

                            Коментар


                            • От: На кръчма в сряда

                              Може да го пробваме , а ако не ни хареса може да пробваме и Лъчони в Горубляне (какво шкембе има там.....)
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар


                              • От: На кръчма в сряда

                                )))
                                Тъй като забелязвам някакво влечение към Горубляне/Панчарево имам предложение да затвърдим традицията от миналата година и да се съберем у нас докато все още времето е хубаво. Има и едно ново огнище за изпробване.

                                ПП.Лъчони в Горубляне е добра идея - място за спиране има много, няма много хора, широко е, едно време готвеха хубаво....
                                Последно редактирано от Мария; 14-09-10, 09:44.
                                Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X