Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ с транспорт ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ с транспорт ...

    До колкото разбрах от пътеписа 3000Е в брой + 6000Е по банка + 3500E пръснати в Италия равно на 25000 лв. Ми той един ф800 адвенчър е 24300лв в магазина.

    Коментар


    • #17
      От: Помощ с транспорт ...

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      @ Васил: може ли линкове за италиански сайтове за продажба на мотоциклети.
      Moto. It

      Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • #18
        От: Помощ с транспорт ...

        Първоначално публикуван от marea-ta Преглед на мнение
        До колкото разбрах от пътеписа 3000Е в брой + 6000Е по банка + 3500E пръснати в Италия равно на 25000 лв. Ми той един ф800 адвенчър е 24300лв в магазина.
        Ами да само че главната цел беше почти ново Стелвио на под 10 000 км,след 2014 година които струват между 8000 и 9000 Евро там.А Бмв-то беше F650 Gs след 2013 което е с двуцилиндров 800 куб.двигател. И е по малко и по ниско от F800 без да сме мислили отначало за него. Просто жената го видя и каза че това е нейния мотор след като и седна на него но уви.А преди да тръгна проверих и нови Стелвиота не се предлагат в Европа вече....Та така

        Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #19
          От: Помощ с транспорт ...

          Ааа разбирам жената го е харесала.Е ми дано скоро да е при теб.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ с транспорт ...

            Страхотен разказ! Това е талант![emoji846]

            Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk

            Коментар


            • #21
              От: Помощ с транспорт ...

              Колега, имам баничарка и почти ново ремарке, с които си карам ендуро моторите. Само заради разказа ти и идеята съм готов да отидем да ти приберем мотора ако става по този начин. Пари ще ти трябват за път и гориво, храна и хотел за мен ще са моя грижа. Ако ти се занимава пиши на лично за конакт.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ с транспорт ...

                Като му прочетох разказа, надали ще се навие да иде пак в Италия и с право, по-добрия вариант е да си го докара с транспортна фирма - няма да има толкова разправии и разходи.

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ с транспорт ...

                  @СПИДИ - след този разказ - дай да ходим да докараме на човека мотора... Тъкмо ще поскитаме и в Италия ;-)
                  ;-)
                  Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                  нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ с транспорт ...

                    Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                    Колега, имам баничарка и почти ново ремарке, с които си карам ендуро моторите. Само заради разказа ти и идеята съм готов да отидем да ти приберем мотора ако става по този начин. Пари ще ти трябват за път и гориво, храна и хотел за мен ще са моя грижа. Ако ти се занимава пиши на лично за конакт.
                    Малко офф......Въпрос към Спиди....Понеже от три седмици се опитвам да си купя още една баничарка,на четири пъти си стискаме ръцете и четири пъти от автокъщите не успяват да ме метнат по пързалката не съм купил такава.Моите перипетии са подобни на колегата ама това не е за тука

                    Въпроса ми е,каква е баничарката с която си возиш мотора,моя е висок 1.42 м.и е дълъг 2.10 м.
                    За сега влиза във два модела баничарки със уговорки.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ с транспорт ...

                      Отговора е скрит в първото изречение на колегата Спиди, на ремарке си ги кара мисля.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ с транспорт ...

                        Не го качвам в баничарката-с нея дърпам ремаркето. Доста по-удобно е. Имам и пикап, но там става само за лекото ендуро. Иначе най-лесно мотор влиза във средно голяма баничарка тип: Пежо Експерт/Ситроен Джъмпи/Фиат Скудо. Ако е за твоята Кава най-добре ремарке, баничарките тип Берлинго/Партнър ще са ти къси. Ако имаш теглич ще ти дам моето ремарке да си свършиш работа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ с транспорт ...

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Малко офф......Въпрос към Спиди....Понеже от три седмици се опитвам да си купя още една баничарка,на четири пъти си стискаме ръцете и четири пъти от автокъщите не успяват да ме метнат по пързалката не съм купил такава.Моите перипетии са подобни на колегата ама това не е за тука

                          Въпроса ми е,каква е баничарката с която си возиш мотора,моя е висок 1.42 м.и е дълъг 2.10 м.
                          За сега влиза във два модела баничарки със уговорки.
                          Най-лесно и безпроблемно се вози в VWT3 , вкарва се през страничната врата под ъгъл , с предницата към задната част , пуска се пачия крак , и нито шава , нито мърда.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ с транспорт ...

                            Благодаря на всички,мотора пристигна...Успях да му сложа и едни 5000 км. като за начало.
                            Още е жив !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ с транспорт ...

                              Използвам темата на колегата за което се извинявам и благодаря предварително на отзовалите се.

                              Търси се начин да се прибере мотор (Multistrada 1000) от Gheorgheni, Румъния до Габрово (може и до друг град). ЕК0нт, не са опция заради сложни маневри и изисквания.
                              Мотора е с БГ регистрация, напълно изрядни документи, но с повреда.

                              моб.: О8899ЗЗ998, ФозИ (Пламен)

                              Благодаря.
                              Последно редактирано от fozy; 13-09-17, 13:48. Причина: контакти
                              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ с транспорт ...

                                Първоначално публикуван от Васил Томов Преглед на мнение
                                Благодаря на всички,мотора пристигна...Успях да му сложа и едни 5000 км. като за начало.
                                Още е жив !
                                AAAA без снимки не се брой.

                                Честито!
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X