Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоби за превишена скорост

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Глоби за превишена скорост

    Здравейте, интересно ми е как сте в тази област с мотоциклетите? Случва ли ви се често? Някакви варианти да се крие номера има ли? Идеи някакви? Днес ми се случи... хванаха ме с 95 при позволени 50. 45км над ограничението. Глобата колко е? До колкото разбрах от 41 до50км в населено място е 300лв, толкова и очаквам да ми вземат като отида в КАТ след месец. Засякоха ме с радар. Ако си намажа номера с масло и му метна отгоре пръс(почва) да не се види нищо и да не им спирам на стоп палките... сега, ако не бях спрял щяха да видят номера и става още по-лошо. И така... другото ми е изрядно, само за превишена скорост ме дерът... на вас случва ли ви се? Приятели ме съветват да обжалвам - щяло да ми се размине, ама какво да обжалвам, то аз съм си виновен!
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

  • #2
    От: Глоби за превишена скорост

    Ако искаш може да си скриеш номера,да го изцапаш с нещо,за да не го разчитат на камерите,но ако те хванат ще ти се "карат"доста
    Мен досега никога не са ме спирали с палка,когато съм бил с мотора,макар и да съм минавал покрай патрулки с радар-просто полицайте избягват да спират мотористи за превишена скорост.....
    Относно камерите-ще трябва да се съобразяваме с тези,които снимат отзад-няма как
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • #3
      От: Глоби за превишена скорост

      Карай по-бавно,и ще си решиш проблема!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Глоби за превишена скорост

        Това е истината!!!
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • #5
          От: Глоби за превишена скорост

          Май в това е истината... тъпи куки... трябва да се кара бавничко... ама то така се кара бавничко като си на 20 години. Трябва да обърна внимание на това. Не е нормално да караш със 100 градско...
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #6
            От: Глоби за превишена скорост

            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
            Май в това е истината... тъпи куки... трябва да се кара бавничко... ама то така се кара бавничко като си на 20 години. Трябва да обърна внимание на това. Не е нормално да караш със 100 градско...
            Куките не са толкоз тъпи. Тъпо е да има некролози покрай пътя.

            Коментар


            • #7
              От: Глоби за превишена скорост

              Имай предвид, че никой нормален полицай няма да се занимава с кола, която е само с 20 или с мотор, който е само с 40 отгоре. Някои са даже още по-ларж, ама ти си прекалил.

              Коментар


              • #8
                От: Глоби за превишена скорост

                И аз имам един въпрос относно глобите,но при мен не е свързана със скоростта.
                Снощи ми писаха фиш за пътник без обезопасителен колан.Фиша е на стойност петдесет лева.
                Интересно ми е ако не ги платя в седем дневния срок,който ми е поставен или не ги платя изобщо какво ще стане ?
                Какви ще са последствията ?
                П.п Аз съм непълнолетен,ако е от значение.
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • #9
                  От: Глоби за превишена скорост

                  И мойте наблюдения са такива. Има абсурдни ограничения на места, но се оглеждаш повече, видиш ли ги чукваш спирачките да убиеш скороста и се надяваш да мине номера. Една нагоре ако има на къде повече да не им бръмчиш на главата да ги дразниш и е мир и хармония. С мотор до сега не са ми правили проблеми. Или се обръщат на другата страна или не ме гледат. Един път бях забравил да пусна фаровете (имах проблеми с релето за зареждане и ги гасях от време на време) та дори полицая със знак ми показа да ги пусна без да ме спира. Но както казах гледам да минавам културно покраи тях.

                  Иначе трикове за скриване на номера има колкото си иска човек. На панти с жило или ел. управление да се скриват и т.н.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Глоби за превишена скорост

                    Първоначално публикуван от Симеон Симеонов - / Монти / Преглед на мнение
                    И аз имам един въпрос относно глобите,но при мен не е свързана със скоростта.
                    Снощи ми писаха фиш за пътник без обезопасителен колан.Фиша е на стойност петдесет лева.
                    Интересно ми е ако не ги платя в седем дневния срок,който ми е поставен или не ги платя изобщо какво ще стане ?
                    Какви ще са последствията ?
                    П.п Аз съм непълнолетен,ако е от значение.
                    До 7 дни мисля, че беше с 30% намаление. После си е 50 лева и ще ти ги съберат. По един или друг начин. От някой момент нататък - и с лихви.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Глоби за превишена скорост

                      Рано или късно като станеш пълнолетен,ще ти се наложи да си вземеш бележка от данъчното,че не дължиш данъци,всичко неплатено лъсва.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Глоби за превишена скорост

                        Ми, аз пък най-после вече съм с малко супермото и по 33-то-класните пътища, с асфалт отпреди 20-тия конгрес на БКП, полицаи и камери няма

                        Коментар


                        • #13
                          От: Глоби за превишена скорост

                          Аз имам поне 5 фиша за без лична карта,поне 20 от КАТ и съм пълнолетен и плащам данъци пък нищо не ми излиза,може и късмет да е,но мен ако питаш не давай нищо!и също това,че фишовете ставали на актове тези в КАТ говоря е пълна лъжа!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Глоби за превишена скорост

                            Фишът си е фиш и той няма как да стане на акт, а вече къде по пътя се е изгубила глобата - мътна работа. На повечето хора не им се губят.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Глоби за превишена скорост

                              как няма как да стане,като на самият фиш пише,че ако не се заплати в седем дневен срок се превръща в акт!?и моята идея,е че това не се случва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X