Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коледно празненство - сряда 21.12.2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коледно празненство - сряда 21.12.2011

    Здравейте!
    Дойде време за коледното ни празненство
    Обаче вече го няма заведението на Тони. А там, където Димо е правил рождения си ден, вече не са същите собственици. Новите още не си знаели менюто и не били много отзивчиви.
    А пък вече имаме Снежанка и Дядо Коледа.
    Така че дайте да измислим някое заведение в София, което спокойно може да приеме около 50 възрастни и 20 деца.
    Очаквам предложения!

  • #2
    От: На кръчма в сряда

    Ето го моето предложение: http://www.fantasiabg.com/gallery.php?catpicID=2&lang=1
    Ресторанта е голям. Познвам собственика. Кухнята е хубава и цените са нормални.
    BMW F800GS

    Коментар


    • #3
      От: На кръчма в сряда

      Първоначално публикуван от bulgarasen Преглед на мнение
      Ето го моето предложение: http://www.fantasiabg.com/gallery.php?catpicID=2&lang=1
      Ресторанта е голям. Познвам собственика. Кухнята е хубава и цените са нормални.
      Заведението е много хубаво, но информацията не е пълна, няма снимки на сервитьорките....а това е много важно.

      Коментар


      • #4
        От: На кръчма в сряда

        Хехе, сервитьорките вече са се снимали в твоята тема. Няма да спамим, я
        Как е крака?

        Коментар


        • #5
          От: На кръчма в сряда

          Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
          Хехе, сервитьорките вече са се снимали в твоята тема. Няма да спамим, я
          Как е крака?
          Ready to dance

          Коментар


          • #6
            От: На кръчма в сряда

            Първоначално публикуван от bulgarasen Преглед на мнение
            Ето го моето предложение: http://www.fantasiabg.com/gallery.php?catpicID=2&lang=1
            Ресторанта е голям. Познвам собственика. Кухнята е хубава и цените са нормални.
            Това откъм снимки ми изглежда най-добре.
            Принципно ми харесва идеята за Дон Домат, но надали ще ни събере някое от трите възможни помещения, а и не вярвам да ни направят общи менюта, за да излезе по-евтино.
            Bulgarasen, моля те, обади ми се на 0897/872 853, за да поговорим, защото няма време.

            Коментар


            • #7
              От: На кръчма в сряда

              На 21.12.2011г. (сряда) от 18,00ч. срещата ни ще е Коледна и ще се проведе в ресторанта на хотел Брод.

              http://hotelbrod.com/contacts/bg/address/

              ДЯДО КОЛЕДА ПРИСТИГА В 18,30ч.!

              Куверт за възрастен човек 20,00лева + 10 лева за дете. Десетте лева за децана не са за куверт, а за подарък. Пак ще е книжка Явно Дядо Коледа е консервативен

              Очаква се весело настроение, щастливи деца, дядо Коледа с моторджийски ботуши и красива Снежанка!

              Дайте да се преброим!
              Последно редактирано от viki terzieva; 09-12-11, 12:56.

              Коментар


              • #8
                От: На кръчма в сряда

                +1 (и ако се наложи някаква помощ с организацията , мъкнене, носене и т.н. знаеш ми телефона)

                Коментар


                • #9
                  От: На кръчма в сряда

                  Друго си е да има междугалактическо присъствие тази година! Радвам се, че ще си тук

                  Коментар


                  • #10
                    От: На кръчма в сряда

                    Участвам.
                    Искам си книжката
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #11
                      От: На кръчма в сряда

                      И аз ще дойда с детето.

                      Коментар


                      • #12
                        От: На кръчма в сряда

                        Вики, май закъснях с обаждането, но сега влизам във форума.
                        Пишете ме и мен за коледната сбирка.
                        Кувертите в ресторанта ли ще се плащат или да давам пари на който трябва? На кой трябва?
                        BMW F800GS

                        Коментар


                        • #13
                          От: На кръчма в сряда

                          +1 човек и + едно дете - (пубертет) ) на кого и кога да пращаме парите за кувертите?

                          Коментар


                          • #14
                            От: На кръчма в сряда

                            Адресът ми е ул. Братя Миладинови № 12, ет. 3. Молбата ми е да се групирате и да ми ги оставяте или да ми ги изпратите по пощата в плик, без да е ясно какво има вътре, че иначе става сложно.
                            Димо, ти добре, а за децата книжки няма ли да има?!?

                            Коментар


                            • #15
                              От: На кръчма в сряда

                              Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                              Адресът ми е ул. Братя Миладинови № 12, ет. 3. Молбата ми е да се групирате и да ми ги оставяте или да ми ги изпратите по пощата в плик, без да е ясно какво има вътре, че иначе става сложно.
                              Димо, ти добре, а за децата книжки няма ли да има?!?

                              Да, да ... Комплект
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X