Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

    Поздравления, прекрасни снимки!!!
    Каньонът през който сте минали в Черна Гора от Колашин към Подгорица е на р. Морача, покрай Колашин минава р. Тара и след изкачването на един проход - до 1100м. н.в. започва спускането към Подгорица именно през каньона на р. Морача
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • #17
      До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

      Много благодаря за разказа! Страхотно!

      Коментар


      • #18
        До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

        Страхотно пътуване! Страхотни снимки! Развълнувахте ме истински!
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #19
          До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

          Благодаря за споделеното преживяване!Направи ми впечатление,че КТМ-а е с кросови гуми.Какви бяха тези гуми та изкараха 5хил.км. асфалт?
          Когато няма друг изход- използвай централния вход!

          Коментар


          • #20
            До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

            Здравейте, радвам се че ви е харесало нашето пътуване!
            Тануцо, мерси за инфото

            Yaha_yamaha, гумите са Mitas E09. Издържат не повече от 5000км., като се държат доста по-добре на лош асфалт от туристическите гуми, но за съжаление на мокър асфалт са доста зле.
            ---------------------------
            Cagiva Navigator 1000
            Husqvarna TE610-E

            Коментар


            • #21
              До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

              Благодаря!Много интересно и красиво.
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • #22
                До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

                Браво, Нели! Много увлекателно разказваш. Успели сте да минете през интересни места и сте направили хубави снимки. Пожелавам ви още много пътешествия и всяко следващо да е още и още по-хубаво!
                И пак да ги опишеш!
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • #23
                  До: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

                  Браво,колеги!!!.Що не се отбихте през Сенигалиа(между Анкона и Пезаро)имам няколко КТМ тука щях да ти измисля нещо .Като цяло супер сте изкарали.Аз също планирам нещо но тръгването ми ще е от Италия.Ще се радвам да се прибера и да се запознаем.
                  Поздрави на всички.
                  Ако някой все пак минава през Италия покрай Анкона догодина може да разчита на помоща ми.Оставям си телефона за спешни случай на територията на Италия.
                  00393284433784
                  Поздрави на всички

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

                    Здравейте пътешественици. Не съм писал в този форум, но тази и подобни теми ме вълнуват напоследък много.

                    Накратко - замислям пътуване по маршрут София - Корфу - Италия - Франция - Испания (Барселона) и после обратно - Франция - Италия - Словения - Хърватска - Сърбия - София.
                    По доста груби изчисления около 6000 км. Като време - 11 - 30 август. Маршрута подлежи на уточнение, може и да обърнем посоката. Познавам пътя в по-голямата му част, но с кола.
                    Засега сме двама мераклиите, и търсим още "щурчовци" за дълги пътувания. Планираме да има и по малко
                    време за плажовете по Италия, Испания и Хърватска - просто къмпингите там не са за изпускане като място за релакс.
                    Ще отворя нова тема по-нататък, но сега попаднах на тази и не се стърпях да пиша първо тук.

                    Ако някой е заинтригуван от идеята да кара с нас - нека пише. Като машини - Suzuki V-Storm DL 1000 и Cagiva 650 Raptor

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

                      Ей, браво !
                      Попаднах на тази тема, чак сега, обаче се изкефих максимално.
                      Благодаря!
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пътешествие през Балканския полуостров, Италия и Австрия

                        Ох, чак ми се прииска да си купя мотор. Страхотно сте си прекарали. Благодаря, че го споделихте с нас.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X