Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

    Евалата Фаца! Много добре като за първо дълго пътешествие с мотор, само ми направи впечатление, че си се ошашкал малко към Барселона...доста неща си изпуснал там и то такива дето си засложават и времето и парите да си оставиш там....примерно El Pueblo Espaniol, което мен ме очарова последния път в Барса.

    Колкото до езиковата бариера - неприятно, но неизбежно. Хубавата част е, че комуникацията между хората не е само вербална, понякога жест или интунация казват много повече. Аз не говоря испански, но испанците ми говорят и в повечето случай те си карат на испански, аз на английски, но се разбираме чудесно като съм там. Останалото са бели кахъри и една идея повече планировка или както е в моя случай - антипланировка и нещата се получават
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • #32
      От: Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

      Фаца поздравления...и за куража като първо дълго пътуване и за това ,че умееш да разказаш добре. Ти имаш едно предимство пред повечето от нас - намираш се в центъра на европа, докъдето на нас ни трябват два дни да стигнем и толкова да се върнем.

      Следващия път намали малко инструментите, мятай гаджето отзад и няма да ти се връща във Виена

      Коментар


      • #33
        От: Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

        Фаца ... не ги слушай тия!!
        Никакво гадже .... на задната седалка ... (виж .. да го "мяташ отзад" ... може).
        Разчитай на "местни кадри" ... или случайността!

        Ама, как си я изтървал тая мексиканка ....влак ще хваща ... ми не искаше ли да я "закараш" .... поне снимка да беше показал ....

        За догодина ... повече! (гаджета) и не се шашкай, на моята Африка също и се прецака охлюва ....

        Благодаря за споделеното!!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #34
          От: Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

          Ето го и края на всичко ... където почват буквите ...
          При мен са благодарностите към всички тук!!
          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

          Коментар


          • #35
            От: Long Way Left - Как не стигнах до Португалия, а "само" до Tarragona

            Странно,как съм я пропуснал тази тема.Няма нищо ,до сега четох с интерес.По подобен начин се запалих и аз благодарение на форума.Браво,много интересен за пътепис,догодина те чакам в Италия за обиколка по море. пък може и някъде другаде

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X