Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всичко варви по вода (засега). Днес беше много жега. Алекс, чуров, Ву6ев и Мишо електрика си търсят белята и само се чудят каде да се набият извън трака. Тази утрин беше яко ремонти след едно леко екстремче кадето се бяха набили по желание.

    Утре ще тръгнем от Ягодина към с. Баня. Маршрута е 120км чудесен офроуд. Вечерта спиме на место с басеин и ще има и нощто къпане. Ако се справя с фтп-то ще кача и някоя друда снимка.

    Коментар


    • Поход

      Брррррррр. Мнооого ме е яд, че чак в четвъртък ще се видим.
      Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • Re: Поход

        Първоначално публикуван от Pursie
        Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода
        Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от sabin
          Всичко варви по вода (засега). Днес беше много жега. Алекс, чуров, Ву6ев и Мишо електрика си търсят белята и само се чудят каде да се набият извън трака. Тази утрин беше яко ремонти след едно леко екстремче кадето се бяха набили по желание.

          Утре ще тръгнем от Ягодина към с. Баня. Маршрута е 120км чудесен офроуд. Вечерта спиме на место с басеин и ще има и нощто къпане. Ако се справя с фтп-то ще кача и някоя друда снимка.
          Ама да не е от басейна снимката,че и ние да видим офроуд.
          Иначе басейни -от двата края на улицата.
          B+

          Коментар


          • Re: Поход

            Първоначално публикуван от V93
            Първоначално публикуван от Pursie
            Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода
            Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака
            Той е. Обаче след като си му видял номера, значи е карал бавно.
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • Здравейте на всички!
              Току-що с Данчо се върнахме от Родопите, след като карахме 3 дни с Похода.

              Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака
              Аз и Данчо вчера си направихме шоуто с Чуров и трябва да ви кажа, че той кара яко, машината му също е много добре подготвена. На засукания пясъклив път около яз. Широка поляна едвам го откъсвахме и хубаво, че дойде участък с яки, големи камъни, та пристигнахме по-рано на Ягодина и имахме малко време в аванс, та да си поръчаме пилешките пържоли!
              Почвам да обработвам снимки от първите дни на Прехода и като съм готов ще ви ги пусна да ги разгледате.
              Иначе в Прехода има от всичко и за всеки. Който се е двоумял дали да дойде или не, много ще съжалява
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                ...Иначе в Прехода има от всичко и за всеки. Който се е двоумял дали да дойде или не, много ще съжалява
                Аз също се присъединявам към думите на Жоро на 100%. Въпреки, че карах по лекото трасе (най-малкото джипа не е мой) се изкефих адски. Особено втория ден (неделя) трасето от Ягодина до яз. Батак беше неветоятно красиво, живописно и т.н. и много приятно за каране. Браво на Събин!

                Съжалявам, че трябваше да си тръгна в понеделник сутринта. Със сигурност изпускам много, Родопите са просто очарователни.. Жалко, че такава експедиция се прави само веднъж годишно (точно когато имам много работа ). И аз ще кача малко снимки днес - утре..

                Коментар


                • Ето и обещаните от мен снимки. Няма да ги коментирам. Голяма веселба беше! Бандата на ендуристите караше с кеф и настроение, а вечер ... то се вижда.
                  Отпочинах си, както никога досега !!!















































































































































                  Снимките са правени от Боровец до Триград.
                  А тази, от язовир Батак е специален поздрав от цялата група към нашия колега Митко Митков. Нарича се "Камъчета".


                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • 15.08.2006 - с Баните
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...6/MVI_0001.AVI

                    Коментар


                    • Е както винаги Жоро е направил жестоки снимки.
                      Страхотно сте изкарали.
                      Останаха ли много ендуристи,които ще карат до морето/и вероятно ще пропуснат Габрово/

                      Коментар


                      • Жоре , вие сте ходили и до Черната скала ! Браво ! Нали знаеш легендата за нея ...

                        Коментар


                        • По информация от органите на КАТ, на 14.08.2006 в отсечката яз. Широка поляна - Борино е бил заснет червен Нисан Патрол, летящ ниско над пътя.





                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Върнахме се
                            Първо искам Много и от Сърце да благодаря на Събин за оказаната ми безкористна и Навременна (да не забравя Компетентна) Помощ, без него надали щях да финиширам! Също искам да благодаря и на Мишо, Вушев, Сергей, Стефан, Ивайло, Захари, Венци, Пламен.... Абе много хора ми помагаха (надявам се и аз да съм бил от полза поне за някого).

                            А сега за главното - Много готино си изкарахме - пак Благодарение на Събин и Гълабин (за Трака) и Венци и Плами за организацията - да са ни живи и здрави и да правят още много подобни разходки за Нас - обикнвенните "потребители"
                            Трасето беше много готино и МНОГО РАЗНООБРАЗНО - от Високопланински пейзажи, през пустиня, до Джунгла (да не повярва човек, че всичко това си го имаме в България).
                            За сега качвам малко снимки от Поли и моя милост. Ще има и филмче и още спомени и разсъждения, но за сега толкова.
                            Пак много Благодарности на Събин и Братята, както и на моя спътник Мишо
                            П.С.
                            Най-интересното е че на Поли МНОГО и хареса

                            Коментар


                            • Как само ме е яд .
                              Колегите от миналата година
                              http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...ja/pic254.html
                              да не са сменили Уазковото купе с такова от Багира? Много добре изглежда.

                              А Мишо да не е станал пак на кълбета , че тази редукторна Уазка с огромния шофьор вътре са ми познати.

                              Коментар


                              • Ей , върнах ме се и ние ! Изживяването беше невероятно! Безкрайни благодарности на Събин , Гълабин и другите които са се трепали по траковете и Венци и Пламен за безупречната организация !Искам да благодаря и на всички участници , без изключение , за това че си прекарахме страхотно!Въпреки някои отрицателни емоцийки , остават само хубавите неща !От сега си мечтая за следващата година!
                                Снимки ще пусна може би утре !

                                PS колега , V93 , тук намалих за да може да ме хване фотоапарата
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X