Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    А приемате ли да возите някой, като например мен защото много ми се идва но нямам с какво. Мойто кола дето се има за джип не става със сигурност естествено ще се заплати каквото трябва ?!?
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #47
      Записани сте!
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от vladi333
        А приемате ли да возите някой, като например мен защото много ми се идва но нямам с какво. Мойто кола дето се има за джип не става със сигурност естествено ще се заплати каквото трябва ?!?
        ОК, ще трябва да се чуем за уговорка но няма проблем...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #49
          А знае ли се вече колко километра ще е целия преход. И каква част ще е по хасвалт. За гумите питам.

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от kinex
            А знае ли се вече колко километра ще е целия преход. И каква част ще е по хасвалт. За гумите питам.
            За джип мотор или АТВ?

            Принципно за бързите и опитните офроудаджии с подготвени джипки ще има много малко асфалт, но за бавните и тромави групи ще има повечко асфалт, защото прехода ще е 9-10 дена и няма да ви стигнат ако се подържа средна скорост за деня 10-15км/ч, каквато беше миналата година.

            Трасето ще е около 1000-1200км, като за моторите ще е по-малко защото сме много добри и цепим напреко Има много пътища които са унищожени, но очакваме да ги оправят и да станат годни за преминаване. Трасето ще го мина поне още 2 пъти и до последно няма да се знае къде точно ще е, и колко точно км ще е, защото искам да го направя възможно най приятно и красиво.

            Коментар


            • #51
              За джип мотор или АТВ?
              За джип. Сори.
              С 10-15км/ч спокойно се минават 120км на ден. Ако се кара по бързо няма да е разходка а състезание. Нали идеята е да опознаем родината и да си прекараме добре или аз не съм схванал.
              Да разбирам ли че мога да карам с гуми за 100% offroad?

              Коментар


              • #52
                Разбирай че с други не става. 100% и нищо друго.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #53
                  Мога да помогна за Татул и Перперикон.

                  Коментар


                  • #54
                    Искам да подканя за записване по-бързо специално АТВ-тата. Още веднъж подчертавам че специално отделно трасе за тях ще има само ако се съберат повече от десет в кратък срок.
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #55
                      Бих искал да попитам каква ще бъде таксата за участие .
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #56
                        Официалната информация за прехода тук:

                        http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=3461
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #57
                          ооо,да знаете как ми се идва и на мен..но за цъжаление машината не ми е готова на 100%.Да се надявам, че следващия път всичко ще е нормално!
                          А как се става член на МСС???
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                            Искам да подканя за записване по-бързо специално АТВ-тата. Още веднъж подчертавам че специално отделно трасе за тях ще има само ако се съберат повече от десет в кратък срок.
                            Не знам защо се мотат другите, но аз се записвам. Дано да има поне десет АТВ-та, че с джипките не ми се кара. По-бавни са от нас.
                            И другото което е кофти, е че съвпада с единия от кръговете на шампионата, но ще мисля нещо да наглася нещата.

                            Коментар


                            • #59
                              Аз да ти кажа, обмислям вариант да възирам в петък вечер и да карам на Габрово.

                              Иначе за трасето има много маршрути дето ще са различни за АТВ-тата, дори за някой места ако сте по двойки ще карате и с моторите, защото има места кадето самостоятелно няма да може да минете, но има места, където за да ви избегна десетина-двадесет км асфалт трябва да инвестирам много време и средства да намеря обходни маршрути, които после да проверявам и т.н.т., а ако няма достатъчно пациенти няма да си заслужава труда. Незнам колко са се записали.

                              Аз записвам един приятел.

                              Коментар


                              • #60
                                И аз мисля така да направя за да карам на Габрово.

                                Най-добре организаторите от време на време да пишат /ако не е проблем де/ от коя група колко записани има.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X