Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    ооооо......Братчед .
    така кажи бре......10х,че много мислене падна преди да сменя машината.Сега съм спокоен
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от sabin
      Гуми за кал чак не мисля че ще са задължителни, но определено хубави офроуд гуми ще са задължителни, защото ако завали ще си останеш в гората! Иначе маршрута ще е хубав и няма да се минава през храсталаци, въпреки че гаранция къде кое клонче е израстнало няма как да дадем
      Сабине, не се оставяи да ти влиаят искаме все пак ОффРоад, не асфалт, някаква забава, предизвикателство. А естествено никой не иска да си чупи зорлем колата
      Чух за "древен" път м-у Говедарци и Рилският манастир - ще ми е интересно да го видим?

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от alex_markov
        Първоначално публикуван от sabin
        Гуми за кал чак не мисля че ще са задължителни, но определено хубави офроуд гуми ще са задължителни, защото ако завали ще си останеш в гората! Иначе маршрута ще е хубав и няма да се минава през храсталаци, въпреки че гаранция къде кое клонче е израстнало няма как да дадем
        Сабине, не се оставяи да ти влиаят искаме все пак ОффРоад, не асфалт, някаква забава, предизвикателство. А естествено никой не иска да си чупи зорлем колата
        Чух за "древен" път м-у Говедарци и Рилският манастир - ще ми е интересно да го видим?
        не съм лротив оффроад наместа все пак е лреход просто съм мераклия и не съм участвал досега не съм богад и гледам да си пазя джипа мисля че и други са на моето мнение

        Коментар


        • #34
          Спокойно бе, никой не е казал че всички ще минавате по едно и също място. Ще измислиме и закачки за по добрите

          Коментар


          • #35
            Оооххх, нямам търпение да дойде август :x
            Идеята да можем да се къпем поне по един път на ден я подкрепям с двете ръце

            Коментар


            • #36
              Събине,имам питане:
              при положение ,че караме по различни трасета от джиповете,как се намираме с асистенцията?Или само вечер в лагерите?Питам относно бензин,вода и буксир примерно?
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от outback
                Събине,имам питане:
                при положение ,че караме по различни трасета от джиповете,как се намираме с асистенцията?Или само вечер в лагерите?Питам относно бензин,вода и буксир примерно?
                Еее, буксира пък ще съм ти аз Саше
                Ако не беше сменил машината нямаше да ти трябва буксир

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от outback
                  Събине,имам питане:
                  при положение ,че караме по различни трасета от джиповете,как се намираме с асистенцията?Или само вечер в лагерите?Питам относно бензин,вода и буксир примерно?
                  Принципно още не е ясно колко ще са различни трасетата, но мисля че ще са на 90% еднакви с джипките. Те ще ни носят багажа за вечерта, а не за през деня. Всеки с раничка или чантичка или колко където може да си носи нещата нужни му за през деня.

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от stevancochev
                    не съм лротив оффроад наместа все пак е лреход просто съм мераклия и не съм участвал досега не съм богад и гледам да си пазя джипа мисля че и други са на моето мнение
                    Колега , нека не забравяме , че все пак става реч за ОФФРОУД ПРЕХОД! Много се надявам ( а и моите приятели , също , да има достатъчно ,,закачки'' )
                    Вече се снабдих с къмпинг оборудването - УРА
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #40
                      не съм лротив оффроад наместа все пак е лреход просто съм мераклия и не съм участвал досега не съм богад и гледам да си пазя джипа мисля че и други са на моето мнение
                      Колега , нека не забравяме , че все пак става реч за ОФФРОУД ПРЕХОД! Много се надявам ( а и моите приятели , също , да има достатъчно ,,закачки'' )
                      Вече се снабдих с къмпинг оборудването - УРА
                      и аз се надявам да видя възможностити на моя джип защото не крия че още не мога да го карам незнам откаде минава и т.н

                      Коментар


                      • #41
                        Ще даде ли някой повече информация за ф. "ЛИНКОН", интересувам се от възможност за наемане на подготвени 4х4.

                        Коментар


                        • #42
                          Ами пиши едно л.с. на Венци Петров и си готов .
                          Че даже и рима докарах

                          Коментар


                          • #43
                            За записването да съм първи, а с какво ще дойда ще
                            видим Със скарата задължително

                            Коментар


                            • #44
                              И аз см с вас!
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #45
                                Много сте ми бързи. Къде без мен.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X