Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      това което организирате момчета е страхотно, аз съм от Бургас и имам Баги. Казах за прехода на моите приятели които също имат багита и АТВ и те веднага приеха идеята да участваме от самото начало даже нямаме търпение да тръгваме. Ако можем да помогнем с каквото и да е било от наша страна за прехода в Странджа планина и оставането по морето само ни кажете и ще се радваме да сме полезни

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
        Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...
        Това е чудесно! Аз лично съм голям почитател на тракииските светилища, а на територията на Родопите, Странджа а и Сакар те са уникални в световен мащаб. Мога да посоча поне 10-ина места , ако не и повече, които си струва да се посетят във връзка с тази тема, но ще ми е нужно малко време, за да ги подбера и систематизирам съобразно такъв поход. Ако представлява интерес мисля, че ако ще се ходи по такива места не е лошо да се привлекат специалисти но тракология от БАН или СУ, които да дадат информация. Утре ще изброя местата, където има значими точки из планининте , свързани с траките, че сега съм доста уморен .
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #19
          И аз сам навит,дано месетса е благосклонен кам мен

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...
            В Родопите Ягодинската пещера там има какво да се види

            Коментар


            • #21
              Много близо до Ягодинската пещера е и дяволското гърло което също е много интересна пещера за посещение а триградското ждрело е много красиво

              Коментар


              • #22
                И Ягодинската пещера и дяволското гърло са включени вече в маршрута, но който има предложения за други обекти сега му е времето да ги дава...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  А, защо не и през Чудните Мостове

                  Коментар


                  • #24
                    ееех...... ше е супер


                    Коментар


                    • #25
                      даите повече подробности за изискванията към джиповете ткябвали да са с гуми за кал ще се наложили да се жулат по клони иначе всеки му се ходи стига после да не прави рамонт и боядисване се пак е екскурзия нали

                      Коментар


                      • #26
                        Гуми за кал чак не мисля че ще са задължителни, но определено хубави офроуд гуми ще са задължителни, защото ако завали ще си останеш в гората! Иначе маршрута ще е хубав и няма да се минава през храсталаци, въпреки че гаранция къде кое клонче е израстнало няма как да дадем

                        Коментар


                        • #27
                          асистенция?

                          Интересува ме конкретно на каква асистенция /може и срущу заплащане/мога да разчитам,защото с моето АТВ съм като с мотор.И пак да попитам-ще има ли спане на открито/НА ПАЛАТКИ/ или може да се разчита на хижи и хотели?Все пак това са още 15кг. товар......
                          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                          Коментар


                          • #28
                            Re: асистенция?

                            Първоначално публикуван от outback
                            Интересува ме конкретно на каква асистенция /може и срущу заплащане/мога да разчитам,защото с моето АТВ съм като с мотор.И пак да попитам-ще има ли спане на открито/НА ПАЛАТКИ/ или може да се разчита на хижи и хотели?Все пак това са още 15кг. товар......
                            Колега, за моторите и АТВ-тата ще направя всичко възможно да спим на хотели и хижи с топла вода за да може да се изкъпем. Разбира се може и на палатка ако някой има желание. Не е ясно колко хора ще се съберем, но ако са много ще се наеме асистенция която да ни носи багажа, ако сме малко ще метнем това-онова в джипките.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: асистенция?

                              Първоначално публикуван от outback
                              Интересува ме конкретно на каква асистенция /може и срущу заплащане/мога да разчитам,защото с моето АТВ съм като с мотор.И пак да попитам-ще има ли спане на открито/НА ПАЛАТКИ/ или може да се разчита на хижи и хотели?Все пак това са още 15кг. товар......
                              на тебе аз съм ти асистенцията.ясно?
                              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                              Коментар


                              • #30
                                За сега сме се събрали 4 бъгита и ще можем да носим багажа на мотористи или колеги с ATV-та,
                                но ще трябва да се организираме предварително за да се разпредели този багаж
                                товарното пространство не е чак толкова много

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X