Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некои размисли за едно пътуване до Долни Милановац

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Некои размисли за едно пътуване до Долни Милановац

    От t-rexriders.com форума.

    "...
    U D.milanovcu sam upoznao dva tipa iz Sofije. Jutros su preko planine krenuli u trening voznju do Milanovca, pa nazad u Bugarsku. Gledao sam slike, jedva su prosli kroz sneg. Padanja, zajebancije cudo jedno ,;'
    Za mesec dana idu na turu 10 dana, kako oni kazu kroz celu bisu SFRJ "

    "Africa Twin i DR800 ?

    To su verovatno bili Forry i Go6o"

    , бре, известни ...

    Коментар


    • #17
      До: Некои размисли за едно пътуване до Долни Милановац

      Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
      ...To su verovatno bili Forry i Go6o"
      , бре, известни ...
      Вече сте общобалкански звезди. И съвсем с основание. forry, държа да кажа, че и този път съм впечатлен и очарован. Наисаното ме кара да се смея от сърце... остави мен, ами и всички наоколо разсмивам с разни цитати. Радваш ме много!

      Първоначално публикуван от forry Преглед на мнение
      ... П.п. Гошо системата с флашката и до ден днешен я има на Олтоманци да речем, докато на Стрезимировци и Калотина я няма!...
      Миналата Неделя минах и през Олтоманци и през Стрезимировци.
      И на двете места флашката я има.
      Много по-приятно ми стана на Олтоманци, където една от служителките разнасяше флашата по гишетата на колежките си, без да ме правят мен на маймуна. На Стрезимировци си я разнасях сам...

      На Калотина няма флашка, но това дължим не на себе си и не трябва да се заблуждаваме, че поне тази "боза" сме си оправили сами. Миналото лято, турските гастербайтери от Германия бяха направили колони от няколко десетки километри на влизане и излизане в България и от двете страни и на двете ни граници (Каотина и Капитан Андреево) Естествено, те като хора свикнали човешките им права да бъдат уважавани вдигнаха вой до небето, както на самата граница (кой ли ги слуша) така и в Германия, където явно институциите им пука за гражданите. Та предполагам техните бюрократи са натиснали нашите и то по наичн по който нашите не са могли да се измъкнат. Да благодарим на немските гастербайтери, че поне на два от граничните ни пунктове махнаха олигофренската (в пълния смисъл на думата) процедура. Причината да я махнат за огромно съжаление няма нищо общо с нас!!! Ние сме си овци и си траем като такива независимо дали сме на опашката с куфари или без!!!!
      И за да не продължава така има ли някой идея какво трябва да се случи за да накараме ние нашите бюрократи да свършат тази работа и на другите пунктове? Мисля си примерно всеки от нас да подаде оплакване за тежката процедура и как тя му е навредила (забавила), но дайте идеи до кого?
      Последно редактирано от Ilarioncho; 18-04-10, 12:07.
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X