Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна - Черна Гора - Дубровник с мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Варна - Черна Гора - Дубровник с мотор

    А
    Значи има вариянт да пътуваме заедно !
    Има фери от Пиреа ! в 7,25 сутринта ! 17 евро на мотор и 22 на човек ! Тръгва в 7,25 пристига 15,00 !
    Мисля да тръгна на 31 или 1-ви септември през София-кулата и да спя около Лариса ! За да мога втория ден около обед да мога да съм в Атина зада имам време да си намеря хотел около пристанището и да се отиде до Акропола !
    Хотелите на Остров Тира почват от 60 евро за стая до 300 за хубава Сюита !
    А цените са около 50-% нагоре от тези на контитента !

    Другото ще ти го кава в сервиза на бира !
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • #47
      До: Варна - Черна Гора - Дубровник с мотор

      Павка, като се върна след седмица в БГ. ще си поговорим - направил съм проучвания с местни жители
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #48
        До: Варна - Черна Гора - Дубровник с мотор

        Чудесно пътешествие. Само това гадно отношение, което сте получили в Сърбия хич не ми хареса. Само заради това си струва Сърбия да се мине на един дъх с пълна газ. Можеш само да спираш за мъничко, колкото да им пикаеш на страната.

        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
        Колега , и аз бях слязъл от моторите преди 12 години ,когато се ожениж( за пореден път ) , но болестта е неизлечима
        Обърни внимание на колко години е австралиеца. Човека ,каза: ,,..да стоя вкъщи да чакам да умра ли...?''
        Аз пък от как се качих за сефте на мотор (бях на 14г.) не съм слизал повече. Е, имаше една женска кривотия дето искаше да сляза от мотора и аз слязох, ама не от мотора, ами от жената. (качих се на друга хихихи) И така оная вече почти не я помня как изглеждаше, а всички мотори, които съм имал помня до най малката подробност. Сегашната ми съпруга няма намерение да ме сваля от мотора. Тя е изключително умна жена и знае, че това е кауза пердита. Единствено ме накара да обещая, че ще карам внимателно и аз обещах. И даже карам внимателно. (когато ме гледа) Правилно е казал австралиеца. Няма да легне да мре я. Имаше един филм по истински случай казваше се Най-бързия индианец. Там един възрастен луд мотоманиак мечтаеше да постави световен рекорд с мотоциклет в клас 1000 кубика на соленото езеро. Дърт ерген, който живееше в гараж. (мечтата на всеки мъж) Та той каза следното:
        "Всички очакват от мен да се свия и просто да умра понеже съм стар човек, но аз упорито отказвам."
        До ден днешен рекорда на този човек не е подобрен. 320км/ч. (!!!) с мотоциклет изглеждащ като купчина скрап. Аз с модерните мотоциклети не посмях да вдигна повече от 290, а той с тая дърта самоделка... Възрастта е граница, която хората сами поставят, иначе тя не съществува.

        П.П. Смятам цял живот да карам мотоциклет. Само дано коленете да не пе предадът, че вече са тръгнали. Е, в най лошия случай ще карам мотоциклет с кош. Няма да съм първия.
        Последно редактирано от SAMURAI; 12-05-09, 10:32.
        "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X