Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

    Новини от последния час Нашите хора са в пясъчна буря!

    Събин: "Положението става притеснително. Духа зверски, пясъка въпреки каските ни пълни очите и хруска между зъбите... На местните не им пука особено, което е успокоително..."

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:34.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5750859
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • #47
      От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

      т'ва с пясъка никак не е добре. не за обективите /защото те се сменят като резервни части/, а за човешките гърла и очите-няма резервни части! познат на баща ми преди години беше на работа в либия и после 1 година като кашля-все излизаше нещо като много фин пясък...местните са свикнали,тях не ги броим, само гледаме да се увиваме като тях. успех в приключението-въпреки затрудненията!

      Коментар


      • #48
        От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

        Ами те дишат през кърпи и каски, та се надяваме да няма проблем. Днес поемат към пустинята, където ще карат без асистенция ден или два - зависи как ще е теренът и ориентацията.

        Пожелаваме успех!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #49
          От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

          Да поспамя малко, за което се извинявам предварително, но интереса ми към Мароко е голям. Имам ужасно много въпроси, но за сега ме интересува главно, ако карам с шосейни гуми по завоите, визирам пустино-планинските завои, дали няма опасност да се пребия някъде. Момчетата карат с ТКЦ и Хайденау, те се завират по безпътието, аз няма да правя като тях. Притеснението ми е, ако има навявания от пясък как ще се държат шосейните гуми? Още веднъж се извинявам и искрено завиждам на момчетата.
          HONDA NC700X '13
          HONDA Wave 110i '13

          Коментар


          • #50
            От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

            Няма нужда да се извиняваш - темата е за всички!

            Аз не мога да ти отговоря, но да се надяваме, че някой с опит ще се включи. Ако не - нашите като се върнат, ще разкажат и за гумите.

            Поздрави!

            Играта в дюните започва сега!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:spot.jpg
Прегледи:1
Размер:555.0 КБ
ID:5750913
            Последно редактирано от Vili4ka; 22-04-17, 10:32.
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #51
              От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

              Вече имаме звук и картина и предаваме почти на живо от мястото на събитието!

              Пустинно окопаване:



              Пустинно откопаване:

              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • #52
                От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                Гледам , че има задействан сигнал за помощ на спътниковото проследяване. Знае ли се нещо ?

                Коментар


                • #53
                  От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                  Преди около 2 часа беше пуснато продължително съобщение за технически проблем. Последното от серията HELP е канселирано и след него има подаден ОК/Check in, гласящ "ОК сме". Нямам връзка с тях, но съдейки по спота би трябвало да са се оправили. Ще пиша пак, когато имам повече инфо.
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #54
                    От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                    Уведомени са консула ни в Мароко Бойчо Гюров, той е информирал Нейно Превъзходителство Боряна Симеонова
                    Извънреден и пълномощен посланик на Република България в Кралство Мароко за проблема на Събин и групата. Задействахме процедурата защото Събин току така не праща такива съобщения.

                    Междувременно Димо Калайджиев се е свързал с наша колежка която се намира в Мароко. Тя е информирала жандармерията. По преценка на жандармерията в предвид на района в който се развива действието (консула предупреди ча там е изключително опасно) жандармерията е изпратила вертолет.

                    Когато някой се чуе физически с някой от групата ще затворим случая. Има частно съобщения от Събин че всичко е наред...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #55
                      От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                      Току що има обаждане от Събин, живи и здрави са, на сигурно място са. Всичко е наред, закрива се случая!
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #56
                        От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                        Супер, дано нямат повече проблеми.

                        Коментар


                        • #57
                          От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                          Съединител е изпушил . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-aab49547701d892147bd1848eb58ee01c419b28c3b85a5e4ccb4e87476aa355b-V.jpg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5750985

                          Коментар


                          • #58
                            От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                            Сигурно са проучили,но съм длъжен да сложа това тук:
                            http://www.ktm.com/dealer/?location=...ca%2c+Morocco+
                            Представителството е в Казабланка.
                            Има/няма 650 километра. https://www.google.bg/maps/dir/Casab....6264134?hl=bg

                            Дано имат налични части и да продължат по живо,по здраво!!!
                            Последно редактирано от KUDRUV; 22-04-17, 21:07.
                            Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                            Коментар


                            • #59
                              Re: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                              В Zagora имало някой си Ali, който би могъл да помогне. Да търсят сервиза на Али.
                              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                              Коментар


                              • #60
                                От: София-Сърбия-ЧернаГора-Харватска-Словения-Италия-Мароко 2017

                                Първоначално публикуван от mutragen Преглед на мнение
                                Да поспамя малко, за което се извинявам предварително, но интереса ми към Мароко е голям. Имам ужасно много въпроси, но за сега ме интересува главно, ако карам с шосейни гуми по завоите, визирам пустино-планинските завои, дали няма опасност да се пребия някъде. Момчетата карат с ТКЦ и Хайденау, те се завират по безпътието, аз няма да правя като тях. Притеснението ми е, ако има навявания от пясък как ще се държат шосейните гуми? Още веднъж се извинявам и искрено завиждам на момчетата.
                                следя с интерес темата. само предполагам,че не трябва да е чисто шосейна гумата. пясъкът си е "пързалка". нямам опит с мотор на сняг /признавам си/, но с кола съм се поднасял преди години от едно нищо и никакво снежно навяване през пътя, близко до казанлък.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X