Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Covid 19, странични ефекти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ама бърже бега туй беенве,
    добре че е Африката, че да сварвам да чета

    А наздраве и за много харни .... ярдове
    http://vbox7.com/play:84ee5e6e

    Коментар


    • #17
      Нещо ново, нещо свежо. Чета пътеписа всяка вечер по малко, лъжичка по лъжичка. Пътувам с Вас, мечтая да обиколя Америка, но за сега съм само на ниво мечти.
      Изгледах видеото, аз съм лаик, но много професионално ми изглежда1 но нали споменах от гледната точка на лаик.
      Душевен оргазъм е четенето на Вашите пътеписи.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        Мноооого благодаря! Пожелавам здраве и още много желани пътувания.

        Коментар


        • #19
          Е, еее... Много, много готин пътепис. Уникално красиви гледки и прекрасни снимки. А за клипчето -най много ми хареса озвучаването. Нече искам да омаловажа видеото... Но нали си нямам Гоу про..., а и забравих че си нямам и мотора за он роуд... Е, и съм в източна Европа, а това е доста далеч от Мъртвата долина...
          Но това не ми пречи да си мечтая, мечтая....

          Благодаря Ви, че ми давате насока на мечтите и е зареждате с огромна енергия и желание за пътешествия!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X