Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Covid 19, странични ефекти.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Covid 19, странични ефекти.

    Тази тема има нужда от раздвижване.
    Весели Празници!
    https://mitko69mtcorner.blogspot.com.../covid-19.html
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

  • #2
    Идеално


    Абсолютен КЕФ да го чета това,на половината места съм бил с комбито и имам идея да го правя с мотор,ако минавате през Долна Калифорния се обади еле ако имате проблеми с моторите,имам наш човек със сервиз и магазинче.

    Наздраве
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • brpi
      brpi коментира
      Редактиране на коментар
      Аз нямам още мотор ама ако кажеш че това е условието да те намери човек у дома ще намеря , като ти се обадя на тебе или брат ти.... сте винаги в разход.
      Инак а сега речи че света не е малък....С човека с магазина и сервиз се оказа братчед на един от наще тука в Финикс,а с Митака работим на 1,5 миля разстояние.

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Няма условие при мен,на късмет е,утре тръгвам за СФ,после едно Мексико,след това един Сиатъл,след него още едно Мексико,след това пак Сиатъл и след него една Флорида,след нея обаче една Аляска,а след това Карибите до Нюпорт,а след тоя качвам една от Мексико,Май някъде съм си в нас,месец Май.

      С човека ходихме да се ровим у снега,малко ски,малко копане,малко закъсвания…..е такива работи,сега си търсим Снежна Шейна,че за мотори много дълбоко идва

  • #3
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Идеално


    Абсолютен КЕФ да го чета това,на половината места съм бил с комбито и имам идея да го правя с мотор,ако минавате през Долна Калифорния се обади еле ако имате проблеми с моторите,имам наш човек със сервиз и магазинче.

    Наздраве
    Време да се запознаем със групата от Калифорния, още две-три седмици да мине зимата и тръгвам, ще се обадя.
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Групата е скромна с блестящи идеи,само трябва да ни ги оформиш,разчитаме на твоя опит.

  • #4
    Чудесен пътепис и прекрасни снимки!
    Благодаря за споделянето!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #5
      Много хубаво , ама с тези американски мерки . постоянно трябва да се откъсвам от разказа , да пресмятам
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #6
        И едно видео към пътуването.
        https://www.youtube.com/watch?v=rnZmNlQyuYI
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #7
          Супер! Много благодаря за споделянето!
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #8
            Чудесен пътепис и прекрасни снимки!
            Благодаря за споделянето!

            P.S. Първа конструктивна критика, без дори една далечна снимка на Амилия 1ва част е хубава ама нещо "постничка" )

            П.С. на П.С. Втората част е уникална, супер!

            П.С.3 трябва на вас колониълс да ви се забранят мерните единици, тия Фаренхайди, унции и т.н., а кво ви пречи вместо футове за големи дължини да ползвате поне ярдове та да ги закръгляме 1 ярд прибл.равно на 1 метър
            Последно редактирано от BatGeorgeone; 27-12-21, 13:52.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #9
              Не ми пречат мерките.
              Пак сте си спретнали СУПЕР врътка!
              Благодаря за споделеното!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #10
                Много готино! Благородно завиждам. Абе голяма държава и всичко има. Пътищата им са разкошни, а мерките им са отвратителни!
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #11
                  Много приятно приключение и разказ. Сина ми работи едно лято в къмпинг в Гранд Тетон и познах снимката от Джаксън преди да съм прочел. Но да попитам - какво общо има пътеписа с Covid 19?

                  Коментар


                  • #12
                    Благодаря и от мен за споделенето, както винаги много увлекателно разказваш, много хубави снимки, с голям кеф четох и за момент сякаш бях там

                    Отдавна знам за твоята страница спътешествията ти, редовно проверявам дали ще има нов пътепис и воала

                    Коментар


                    • #13
                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Но да попитам - какво общо има пътеписа с Covid 19?
                      Тук по-скоро фокусът е върху страничните ефекти. Всеки всеки, го е преживял и приел по различен начин. За мен Ковид беше по-малкото зло, но това е много лично.
                      Едно заглавие, нищо повече. Наздраве.
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • Veselin Monkov
                        Veselin Monkov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Наздраве!

                    • #14
                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      Чудесен пътепис и прекрасни снимки!
                      Благодаря за споделянето!

                      P.S. Първа конструктивна критика, без дори една далечна снимка на Амилия 1ва част е хубава ама нещо "постничка" )


                      П.С.3 трябва на вас колониълс да ви се забранят мерните единици, тия Фаренхайди, унции и т.н., а кво ви пречи вместо футове за големи дължини да ползвате поне ярдове та да ги закръгляме 1 ярд прибл.равно на 1 метър
                      Благодаря за критиката, без нея само тъпчеме на едно место.
                      По критика едно-докато си гукахме с Амелия нямах нито телефон, нито апарат, бях ги оставил на мотора. Плащайки къмпинга, платихме и за дърва, които Амелия обеща да докара с голф количка, това и беше момента в който планирах фотосесия. Вместо Амелия, дървата го докара оназе лелка, която ми каза, че места няма още в началото. На кратко, бяхме изиграни.
                      По критика 3-виноват, обещавам да се поправя.
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • #15
                        Секвоите са невероятни! Обаче май все пак не взехте голямата шишарка.. показах снимката на малката щерка и ѝ гледах физиономийката Много хубаво пътешествие и прекрасни снимки (и филм)!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X