Обява

Свий
Няма добавени обяви.

240 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 240 часа

    Видео номер 2:
    https://www.youtube.com/watch?v=jKHE...ature=youtu.be
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #62
      От: 240 часа

      Страхотно, знаех си, че си заслужава да изчакам и да прочета всичко наведнъж...............благодаря!
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #63
        От: 240 часа

        Супер пътешествие! Много голяма радост ми достави! Благодаря!
        Honda TransAlp 650 '02

        Коментар


        • #64
          От: 240 часа

          Хубав пътепис, хареса ми, снимките наистина са надъхващи
          Малко извън темата но искам да те питам: дефлектора на стъклото, който ползваш ефективен ли е, върши ли работа (по снимките виждам, че използваш)?
          В началото на лятото ходих до Флорида служебно, направи ми впечатление че малка част от мотористите ползват каски, повечето са с кърпи, шапки, някои само по очила явно шлема не е задължителен, имаш ли инфо, стана ми интересно, но така и не успях да говоря с нито един моторист на живо, за да разбера. Само за инфо, надявам се и на другите да им е интересно.
          LZ1NIM/P
          B pos

          Коментар


          • #65
            От: 240 часа

            Първоначално публикуван от NiksZh Преглед на мнение
            Хубав пътепис, хареса ми, снимките наистина са надъхващи
            Малко извън темата но искам да те питам: дефлектора на стъклото, който ползваш ефективен ли е, върши ли работа (по снимките виждам, че използваш)?
            В началото на лятото ходих до Флорида служебно, направи ми впечатление че малка част от мотористите ползват каски, повечето са с кърпи, шапки, някои само по очила явно шлема не е задължителен, имаш ли инфо, стана ми интересно, но така и не успях да говоря с нито един моторист на живо, за да разбера. Само за инфо, надявам се и на другите да им е интересно.
            Дефлектора като част от оригиналната слюда за мен е незаменим. При дъжд стъклото на каската почти не се мокри и държи вятъра високо с много ниско ниво на шум. Имал съм GIVI и MRA, лично мнение, но те са в доста по-долна класа, независимо, че цената им е 3 пъти по-висока от оригиналната адвенчър слюда.
            За каските. В много щати ако си над 25 и имаш книжка каската не е задължителна. Споменавам за книжката защото тук може да караш и с пермит. Това е хвърчащ лист хартия, който ти го дават при взимане на листовките. Ако искаш книжка трябва да минеш и изпит по кормуване.
            С пермит не можеш да караш по тъмно и трябва да си придружаван от моторист с книжка, обикновенно на втори мотор. Не съм сигурен дали ако се вози на задната седалка се брои.
            Тенденцията е все повече щати да премахват задължителната каска, за мен би трябвало да е обратното, ама не винаги им хващам логиката.
            По лични наблюдения смятам, че все повече колеги карат с каски, дори и крузър колегите имат по нещо на главата, независимо, че не е задължително.
            Във Флорида жегата и влагата през лятото правят карането с каска не особено приятно, но все пак сме големи хора и всеки сам си решава.
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #66
              От: 240 часа

              land of the free, home of the brave

              аз никога не съм карал без каска, но не е заради законите... защо government трябва да ви бърка в задника за всяко нещо?!
              не е необходима религия за да си добър човек, не е необходима полиция за да не съм престъпник... и т.н.


              иначе и на мен трипа ми хареса много
              You'll never find out - I got no key hole....

              Коментар


              • #67
                От: 240 часа

                Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                ... защо government трябва да ви бърка в задника за всяко нещо?!
                Е, чак пък да ни бърка в задника...по-скоро елементарни правила за безопастност регламентирани със закон.
                Има къде по-сериозни неща от една каска за които government-та ни/ви бърка в задниците.
                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                Коментар


                • #68
                  От: 240 часа

                  Чак сега успях да изчета всичко и да разгледам снимките!

                  Благодаря! Уникално приключение.

                  Взех да правя цъкам в гугъл мапс-а.
                  "Откраднал" съм доста то точките ти

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X