Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неосъществената мечта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Неосъществената мечта

    Не е приказка:- )). Разбирам и недоверието. Моите пътувания са като детска игра в сравнение с нещата, които описвате. Предполагам, България не те интересува, но малко затънтени места са останали, където да не съм била, а скоро и тях няма да ги има. От широкия свят: Турция - 2 пъти, веднъж по черноморието, веднъж до Ефес с всички забележителности по пътя, който прихванах. Утре, най-късно в Неделя, зависи от дъжда пак ще си бия камшика за 1 седмица до там. Най-дългото ми каране в Гърция - до Крит тази пролет (Микена, Делфи, Кносос и т.н.). Сега август пътувах Варна - Волос - Патра-Бари - Неапол - Рим - Тоскана - Алпите - Австпииски алпи - Германия (бодензее)- Виена - София - 15 дни, но Европа не ме радва така, както другия свят. Снимки ще изпратя. Не искам да се вземам на сериозно, но за мен това е важно:-))
    Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

    Коментар


    • #32
      До: Неосъществената мечта

      Ако не ти е проблем отвори една нова тема тук и напиши за твойте разходки и качи снимки.Тук има много хора които ще се радват да прочетат и видят твойте пътувания-вече съм ти фен
      LZ1NBN

      Коментар


      • #33
        До: Неосъществената мечта

        :-))) Срам не срам отварянето на тема си е жив проблем, толкова съм боса с копютъра и не го обичам, а за да кача сника ми трябва цял курс, но ще се постарая и като се върна другата седмица от Турция...
        Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X