Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До ИРАН 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До ИРАН 2012

    Благодарение на безпощадният си късмет от участник в това приключение се превърнах в четец на пътеписа. Питона по традиция пише пътеписи след пътуванията ни, с което увеличава популярността на пътуването с мотор по света за което съм му благодарен. Моето приключение с Питона продължи само 3 дни заедно и 1 ден сам за прибиране до България. На втория ден паднахме на третия се съвземахме и оттам се разделихме - аз към България, той към Иран. Пътуването до мястото на падането в Турция ми коства 1000лв. прибирането оттам до Бургас 1100лв.,като смених 5 превоза. Първо пътна помощ до града, после пикап до автогарата, там пък го натикаха 5 души в багажното на автобус за да стигна до Истанбул. От Истанбул до българската граница с микробус /благодарности на Айдън Фарол/ и от границата се прехвърлихме на последния микробус който ме закара до Бургас./благодарности на Вромос и Явор/.
    С Питона си пътуваме заедно по традиция и през 2013 сигурно пак ще сме заедно, надявам се с повече късмет и без произшествия за да има и аз какво да разправям.
    Vasil Hristov [EMAIL="panteravh@mail.bg"]panteravh@mail.bg[/EMAIL]

    Коментар


    • От: До ИРАН 2012

      Страхотно жив пътепис пълен с дребни детайли и полезна информация .Благодаря.
      От къде взе карта за Иран хартиена.
      Последно редактирано от crazy; 06-03-13, 14:37. Причина: правопис

      Коментар


      • От: До ИРАН 2012

        Страхотен пътепис, уникално ме преведе по любими и мечтани от мен места. Още ми е рано за такова голямо пътуване, но със сигурност ще питам за подробности като тръгна към тези земи далечни....Поздравления!
        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

        Коментар


        • От: До ИРАН 2012

          Първоначално публикуван от crazy Преглед на мнение
          Страхотно жив пътепис пълен с дребни детайли и полезна информация .Благодаря.
          От къде взе карта за Иран хартиена.
          Карта купих от Ибей,за около 50$,но после изчезна.После в Урмия(Иран),си купих много подробна иранска карта на английски,но се разкъса и имам половината,ако мислиш,че ще помогне,ще ти я пратя.
          Димитър Анастасов
          d.anactacov@gmail.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X