Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

    Eй, как се надъхахте и колко ще ми е мъчно в събота сутрин да ви изпратя на пътуване, пък аз да ходя на работа.
    Филипе, Митака с Хорнета е много добър. Няма стигане като реши



    Коментар


    • #17
      До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
      ...Митака с Хорнета е много добър. Няма стигане като реши
      Чак па толкоз... това съм го изпуснал нещо
      Ride to arrive.

      Коментар


      • #18
        До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

        Пъпа ми е фърлен в Долно Уйно ... да ме вземете да си го прибера ?

        После към Кисела Банja или по-добре направо към Кукавица
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #19
          До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

          Муахахаха - Бойче, откъде извади тия снимки

          Шкипер, не само това си изпуснал, ама трябва да съм върху тротинетка, за да си по - бърз от мен

          Всъщност, Хорнета наистина е прекрасна машина за самостоятелна езда и може би не е толкова лоша машина за такова пътуване

          Коментар


          • #20
            До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

            Хора, офроад изцепките са 20-30 км , и нарочно са там, има и успореден асфалт - справки - нета . Мисля че спокойно в събота сутрин може да заформим едно трипче , или за по мързеливите ( през Калотина и Пирот) направо да пиеме кафе в Княжевац.

            Коментар


            • #21
              До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

              Гошо, че кой се противи на маршрута ?
              Сега ... ако е сняг като днешния, сигурно ще се изкаляме, но като гледам всички сме ЗА
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #22
                До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                Е... и да вмъкна че няма да съм с К100 , както си мислех , а с ДР 800 , та да няма обвинения от хората в неравностойно положение по баирите( то и това е кютук , та дрънка ...) . Съответно при екстремно-времеви условия , може и да пообиколим - за успокоение на по притеснителните.
                И да кажа че държа на групова снимка , пред някоя от табелите на Уйно - било то Горно или Долно !

                acceptoman:
                Знаете ли го вица за Кюстендилското село (села) Уйно ?

                Решил един човек да провери с каква информация разполагат водещите туроператори по света . Отишъл в София и поискал билет за Уйно . След прелистване на куп бумаги му отговорили , че не знаят за такова населено място , но му предложили билет за Москва , Варшава , Прага ... Отишъл човекът в Москва , но и от там поради липса на данни го пренасочили към Париж , Лондон , Виена ... От Лондон - в Ню Йорк ... От Ню Йорк - в Пекин ... От Пекин в Токио , където любезно го попитали : " Горно или Долно Уйно ?"
                Последно редактирано от go6o; 13-03-10, 12:19.

                Коментар


                • #23
                  До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                  Вица е готин
                  Ти да не реши, че Биго ще те предаде по баирите. Да не се окаже в един момент, че си продал всичко и си останал само с Биг Точно си идвам от пазар. Нови гуми с нови вътрешни, масла, филтри, накладки, спирачна течност, рейсинг добавка Идем Уйно!

                  Коментар


                  • #24
                    До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                    Както се бях заблехосал в подготовката за Западни балкани,купувайки екипировка и ровене из нета,за малко да изпусна тийм билдинга.
                    Щом ще се сработва групата,то и аз се включвам.Мотора ми е готов,а и проходих без помощни средтва,така че НАПРЕД!
                    Гъз път да види!

                    Коментар


                    • #25
                      До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                      Нали не съм се объркал а плана е събота до Белоградчик, после спанЙе, а на другия ден бавно и тежко към Мордор?

                      Някаква идея къде ще се нощува?

                      Срам не срам, но каква сбирка има в Белоградчик тогава?
                      Черпете ме, не ме щадете!
                      _________________
                      (\__/)o*******_
                      (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                      ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                      Коментар


                      • #26
                        До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                        Първоначално публикуван от markovivo Преглед на мнение
                        Нали не съм се объркал а плана е събота до Белоградчик, после спанЙе, а на другия ден бавно и тежко към Мордор?
                        ...
                        Аз пък (доколкото съм в час) мисля, че си се объркал. Идеята е в събота да се стигне до Белоградчик по дългия път + групова снимка на някое Уйно. В неделя - евентуално разглеждане на скалите - и кой откъдето си е...

                        А сбирката е второ издание на миналогодишното събиране на Соколския манастир.
                        SUZUKI V-STROM 1000
                        Jeep Cherokee 2.5CRD
                        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                        о889 525 о74 - Владо

                        Коментар


                        • #27
                          До: До Белоградчик през Долно Уйно - 15.05.2010

                          Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                          Аз пък (доколкото съм в час) мисля, че си се объркал. Идеята е в събота да се стигне до Белоградчик по дългия път + групова снимка на някое Уйно. В неделя - евентуално разглеждане на скалите - и кой откъдето си е...

                          А сбирката е второ издание на миналогодишното събиране на Соколския манастир.
                          Кое е различното от моето предположение? ... това че съм споменал, че ще спим ли?
                          Черпете ме, не ме щадете!
                          _________________
                          (\__/)o*******_
                          (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                          ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X