Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокъмпинг в България - Най-после!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

    Здравейте приятели,
    най-сетне мотокампа е отворен отново, успях да да прескоча вулканите и вече 8 дена съм тук. Извинявам се, че чак сега се обаждам, но работата ме грабна като торнадо в Алабама, до днес кампа беше пълен с румънски мотористи - much fun, much beer and the russian beach.
    Тони, ти не успя да минеш. По въпроса за резервациите - не са необходими разбира се, но е добре да съм информирана, а и вие да сте, да сме разпределили леглата добре, ако не, място за палатки има.:-)
    Всеки е добре дошъл, по всяко време!
    За съжаление се наложи да си сменя телефона, ето новия: 0888840255.
    Другия телефон на който можете да се обаждате е: 0888466585 - Иво.
    Поздрави,
    Поли
    Последно редактирано от Motosapiens; 03-05-10, 13:06.

    Коментар


    • #17
      До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

      Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
      Здравейте приятели,
      най-сетне мотокампа е отворен отново, Поли
      Знаеш ли откога чакам да го чуя това.........
      До скоро.

      Коментар


      • #18
        До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

        Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
        Тони, ти не успя да минеш. По въпроса за резервациите - не са необходими разбира се, но е добре да съм информирана, а и вие да сте, да сме разпределили леглата добре, ако не, място за палатки има.:-)
        Всеки е добре дошъл, по всяко време!
        За съжаление се наложи да си сменя телефона, ето новия: 0888840255.
        Другия телефон на който можете да се обаждате е: 0888466585 - Иво.
        Поздрави,
        Поли
        Здрасти Поли,
        Да, ... не успях да мина
        Всъшност, тръгнахме за към Вас, но един тъпанар с кола, докато изпреварваше колона от автомобили, не ми остави място на пътя да мина, (може би защото караше скъпа, черна кола) и беше решил, че ще си изпреварва независимо, че срещу него идва мотор. Та... удар на лявата ми ръка в колата му, счупвания на китката, палеца и показалеца, ... бърза помощ, частната клиника по ортопедия и ето ме днес в нета, вече без болкоуспокояващи и с шест игли в ръката. Добре, че ръкавицата ми беше добра, мотора с демпфер на кормилото, та не паднах и добре, че се намериха добри хора, та спряха да ме закарат до болницата, защото онзи тъпанар въобще не спря, просто продължи да си кара.
        Та така с мен,...
        Но ти обешавам Поли, че като се излекувам, на всяка цена ще си довърша пътуването, ще се видим и запознаем лично, ще се посмеем заедно, и ако ръката ми е наред - ще си посвирим и на китара.
        Благодаря на приятеля ми - Руцата, за това, че ми спаси живота, на момчетата които ме закараха до болницата и на ортопедите които ми сглобиха пръстите.
        Вече се и усмихвам...
        Хубав ден от мен:
        По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

        Коментар


        • #19
          До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

          Пффф ... Тони, оправяй се, че още ми стърчи четината на врата след тазсутрешния ни разговор

          Коментар


          • #20
            До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

            Ужас! Идиоти! От както съм в БГ пътувам само с кола, все още не съм имала време да изкарам тенерето, но установявам, че хората съвсем са се побъркали по нашите пътища, може и да си внушавам след 6 месеца перфектни широки пътища, но истината е, че там се кара с култура, по букварче и никой не ме е гонил до сега да ме блъска. Това са фактите, които имам за последните години от 2002 насам.
            Тони, нашето не се е загубило, пак ще се съберем, почивай си и се оправяй бързо, кампа ще е отворил докао падне сняг, а може и през зимата, но все още не е сигурно. Аз ще попътувам другата и по-другата седмица, но на 25и май би трябвало да се приберем с Дъг, но тук вече има постоянно човек - някой от вас го познават - Иво - 0888466585.
            Поздрави

            Коментар


            • #21
              До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

              Добре дошла, Поли!
              Смятам в петък вечер да отскоча до Идилево, предполагам ще има и други желаещи...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #22
                До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                Първоначално публикуван от Motosapiens Преглед на мнение
                Ужас! Идиоти! От както съм в БГ пътувам само с кола, все още не съм имала време да изкарам тенерето, но установявам, че хората съвсем са се побъркали по нашите пътища, може и да си внушавам след 6 месеца перфектни широки пътища, но истината е, че там се кара с култура, по букварче и никой не ме е гонил до сега да ме блъска. Това са фактите, които имам за последните години от 2002 насам.
                Тони, нашето не се е загубило, пак ще се съберем, почивай си и се оправяй бързо, кампа ще е отворил докао падне сняг, а може и през зимата, но все още не е сигурно. Аз ще попътувам другата и по-другата седмица, но на 25и май би трябвало да се приберем с Дъг, но тук вече има постоянно човек - някой от вас го познават - Иво - 0888466585.
                Поздрави
                Благодаря ти Поли,
                За почивката - не знам дали ще стане, но обещавам да се оправям максимално бързо.
                И на пук, на всички идиоти по пътищата, които се мислят за Господ, ще продължаваме да вървим напред и с усмивка и с много истински приятели около себе си.
                По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                Коментар


                • #23
                  До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                  Без коментар...



                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                    Да поизтупам темата от прахта малко. Вчера бях там. Прекрасно местенце!

                    Правихме с Дъг "луксозно жилище" за някаква заблудена червенобуза водна костенурка. Намерили я на пътя..... Настанихме я. А тя на сутринта избягала..... Решихме , че явно е било мъжко и е тръгнало да мърсува.

                    Изобщо преживяването няма нищо общо с престой в хотел. След първите разменени фрази се чувстваш , като на гости на стар приятел. Препоръчвам го на всички.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                      Да напомня и тук, за предстоящата сбирка на HU, през слкедващите дни.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                        Не знам дали е редно аз да го съобщавам но след три седмици организират и среща на ретро машини.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Мотокъмпинг в България - Най-после!

                          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                          Страхотно!!!
                          Такива домакини дай Боже всекиму!

                          А тук още на са сложили табелата мото камп
                          То в тази къща и много джипове сме се събирали)Най-запалени ловци в района.
                          0885719173-Красимир

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X