Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2014 кой накъде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 2014 кой накъде ?

    Общо ще сме три мотора, като другите двама са по-богати от мен. Като се върнем живот и здраве ще разкажа.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #47
      От: 2014 кой накъде ?

      Весело и без аварийно!
      0887 246718

      Коментар


      • #48
        От: 2014 кой накъде ?

        На Валбона и Тети има все още сняг..,ще изчакам още малко..

        Коментар


        • #49
          От: 2014 кой накъде ?

          Успех!
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #50
            От: 2014 кой накъде ?

            Прибрах се успешно снощи. Вчера карах 815 км. От 6,30ч сутринта до 20,30ч, когато спрях пред нас. Към 14 часа общо, със спиране само за зареждане, на границите, и 15 минути за кльопане на една беседка на Копаоник. Иначе не беше много карането. Само 2038 км общо за 5 дни. На Копаоник още има сняг, даже и тук там по пистите, но пътя е чист. Ще опиша всичко и ще кача някоя снимка, но в друг раздел.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #51
              От: 2014 кой накъде ?

              Другаа седмица в сряда или четвъртък с буля мислим да направим една турска Странджа за 2-3 дена. Каране по прашните пътчета, мотане, спане на палатка в гората и така нататък. Ако има мераклии за компания нека пишат.
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • #52
                От: 2014 кой накъде ?

                Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
                Другаа седмица в сряда или четвъртък с буля мислим да направим една турска Странджа за 2-3 дена. Каране по прашните пътчета, мотане, спане на палатка в гората и така нататък. Ако има мераклии за компания нека пишат.
                Ей, браво! Ще чакам да пишеш как е било. Нещо ми се мотае натам главата, но не ми е готово тескерето... Палатка на брега до Бегендиг има ли в плановете?
                Приятно изкарване!
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #53
                  От: 2014 кой накъде ?

                  Ми нещо такова...не знам....не обичам да правя планове по принцип
                  Yamaha XT​M600E '98
                  Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                  Коментар


                  • #54
                    От: 2014 кой накъде ?

                    За мен първата част от трилогията "Мото лято 2014" приключи успешно. Остават още две пътувания и ще седна да ги оформя в писмен вид.
                    На всички колеги много забавления и безаварийни километри.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P5042345.jpg
Прегледи:2
Размер:125.3 КБ
ID:5589816
                    Последно редактирано от Mitko69; 28-05-14, 03:50.
                    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                    Коментар


                    • #55
                      От: 2014 кой накъде ?

                      Здравейте!
                      Някой ако прави планове за пътуване към Турция или пък на север към Прибалтика може да ми пише, ако няма против да се включи още един мотор

                      Поздрави!

                      Коментар


                      • #56
                        От: 2014 кой накъде ?

                        Добре, че никой не се нави да идва в Турция с мен, само щяхме да станем повече калните хора Избрахме най-неподходящото време, но пусти график за отпуска....нямаше шанс за други дни. Буквално ги е удавило от дъжд там, канавките покрай макадама бяха като реки а макадама мокър и хлъзгав. Моста за пещерата залят с вода.....поляните подгизнали и джвакат....и на всичкото това Африка, натоварена до козирката и с двама човека екипаж...
                        Не успя да ни навали, само 2-рия ден надвечер зачатка рязко мощен дъжд докато обикаляхме да търсим място за палатка, но аз също толкова рязко се шмугнах под навеса на първата зърната чешма. Пътепис няма да пиша, ще е нещо от сорта на 'джвак, джвак, оп мотора върти гъза полекааааа внимавайй, джвак, джвак, дъжд, джвак, кал, кал,това път ли е или река.....'
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10419457_4322460235169_6979462717949656965_n.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5592357
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10390173_4322460835184_2283275712053623613_n.jpg
Прегледи:1
Размер:39.5 КБ
ID:5592358
                        Yamaha XT​M600E '98
                        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                        Коментар


                        • #57
                          От: 2014 кой накъде ?

                          Важна информация! Връзката между Грузия и Русия в Кавказ през Верхнии Ларс е отворена отново!
                          http://www.climbingguidebg.com/index...splay&sid=5606
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #58
                            От: 2014 кой накъде ?

                            Нашето пътешествие до Алпите е към края си а аз сега се сетих,че не постнах като тръгнйхме.
                            Както и да е, от 8 дни пътуване имаме само 3 и то не изцяло недъждовни.
                            Упорити магарета сме и само една от предварително набелязанитя цели пропуснахме Шамони и лифта към подножието на Монблант.
                            Сега сме на 150 км от Дубровник и караме по бавния път покрай брега и вали ли вали.
                            Пиша от смартфона и сори за пр. грешки.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X