Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доломити

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Доломити

    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
    Visa Electron не е обикновена дебитна карта, а е VISA дебитна карта. Казвам го само да имате едно на ум, защото ми се е случвало на няколко места да не мога да платя, нито да изтегля от банкомат с "обикновена" дебитна карта, а Visa Electron минава. Става въпрос предимно за екзотични дестинации, но и веднъж в Гърция. Аз лично не тръгвам без нея.
    Има такава работа, защото скоро платих през интернет магазин, който пишеше, че приема само кредитни карти VISA, но минах с Electron-а без проблеми.
    Но и на нея не трябва да се предоверява човек, защото в един Lidl в Австрия не ми я приеха и се разкарвах да взема кеш и да си платя.

    fozy, какво стана с пътуването? Ходи ли, върна ли се? Някоя новинка няма ли?
    Човекът е човек, когато е на път...

    Коментар


    • #32
      От: Доломити

      Първоначално публикуван от balkanski Преглед на мнение
      ....

      fozy, какво стана с пътуването? Ходи ли, върна ли се? Някоя новинка няма ли?
      За съжаление попътувах само виртуално.
      Пресрочване на служебни задължения заби прът в гумите.
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • #33
        От: Доломити

        Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
        За съжаление попътувах само виртуално.
        Пресрочване на служебни задължения заби прът в гумите.
        Обаче тази година ми се получи


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gletscher.jpg
Прегледи:1
Размер:62.3 КБ
ID:5404042
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • #34
          От: Доломити

          Хайде разказвай и показвай.

          Коментар


          • #35
            От: Доломити

            Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
            Обаче тази година ми се получи


            [ATTACH=CONFIG]487806[/ATTACH]
            Хи-хи, браво, и на мен ми се получи, даже слязох долу и ходих по ледника.
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар


            • #36
              От: Доломити

              Хахахха, абе голяма сполука ние налегнала тая година. Дано да е все така
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • #37
                От: Доломити

                Първоначално публикуван от balkanski Преглед на мнение
                Хи-хи, браво, и на мен ми се получи, даже слязох долу и ходих по ледника.
                Ако не се лъжа, с теб се засякохме в къмпинга под ледника. И ти ме "ПОДЛЪГА" да слеза до долу за което


                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                Хайде разказвай и показвай.
                И това ще стане, но докато изтрия снимките с пътни знаци и борчета, та да ги качаааа...
                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                Коментар


                • #38
                  От: Доломити

                  Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                  Ако не се лъжа, с теб се засякохме в къмпинга под ледника. И ти ме "ПОДЛЪГА" да слеза до долу за което
                  А, не съм бил аз, може Ilarioncho да е бил, с него се разминахме за малко в къмпинга и не се видяхме.
                  Ама и аз да бях, и аз щях да те подлъжа, голям кеф беше на ледника.
                  Човекът е човек, когато е на път...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Доломити

                    Първоначално публикуван от balkanski Преглед на мнение
                    А, не съм бил аз, може Ilarioncho да е бил, с него се разминахме за малко в къмпинга и не се видяхме.
                    Ама и аз да бях, и аз щях да те подлъжа, голям кеф беше на ледника.
                    Значи не си ти, този дето една хладна сутрин ни навива че е добре да слезем до ледника, и си струва. Колко ли българи с "африки" ще да е имало покрай тоя ледник

                    П.П. г-н Ilarioncho го познавам и да не е спам


                    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                    Коментар


                    • #40
                      От: Доломити

                      Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                      Значи не си ти, този дето една хладна сутрин ни навива че е добре да слезем до ледника, и си струва. Колко ли българи с "африки" ще да е имало покрай тоя ледник
                      Оффф, че съм смотааан, сетих се, извинявай!
                      Вие бяхте с едно голямо натоварено БМВ с куфари и щяхте да ходите нагоре към Залцбург май и Инсбрук, в тази посока ако се не лъжа.
                      Съвсем ми излетя от главата тази среща, май ще почвам да пия гинко-билоба, че подобрявала паметта, очевидно имам нужда...
                      Много се радвам, че сте слезли на ледника, наистина си струва разходката.
                      Човекът е човек, когато е на път...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Доломити

                        Ей, balkanski, признай си всичко и престани да ме вкарваш в конспирацията! Хаааа, ма ха!
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • #42
                          От: Доломити

                          Няколко години по-късно е реалност и спомен.

                          П.П. Много сме, силни сме
                          айде и другите....
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X