Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преход през северна България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Преход през северна България

    Тръгвам...!
    Страхът от оръжията е признак за забавено сексуално и емоционално съзряване --- YAMAHA XTZ 750---

    Коментар


    • #17
      От: Преход през северна България

      Лек път и ако дойдеш по нашия вилает се обади- 0877 958929, Петър. Една година съм работил и живял във Видин, сигурен съм, че ще намерим общи познати. Бирата е от мен.

      Коментар


      • #18
        От: Преход през северна България

        прибрах се вчера, много,много доволен... фото малко по-късно, колегата от Каварна-в четвъртък бях там даже на плаж ходих но чак сега влизам във форума...мноу ме е яд че не се видяхме.. 1500 км. 400лв. и много емоции...
        Страхът от оръжията е признак за забавено сексуално и емоционално съзряване --- YAMAHA XTZ 750---

        Коментар


        • #19
          От: Преход през северна България

          Колега , с какъв мотор си . Кажи къде спа по пътя ,че тия дни и аз ще се разхождам по Дунава.

          Коментар


          • #20
            От: Преход през северна България

            YAMAHA XTZ 750 но трасето позволява всякакъв вид мотори ,Никопол- пристанището на ферибота-срещу митницата има хотел -двойна стая-20 лв. мотора е отвън но има ченгета и камери- хотелиера ме убеди че няма проблеми...Русе- семеен хотел Русе- 2-3 преки до идеален център,адрес не помня,двойна стая почти лукс, подземен гараж, -със закуска-42лв. Добрич- комплекс Хиподрума -на изхода за Балчик , бунгала за двама с климат ,баня и тв.- 30 лв.
            Другите нощувки са гратис при познати и не са по дестинацията...
            Страхът от оръжията е признак за забавено сексуално и емоционално съзряване --- YAMAHA XTZ 750---

            Коментар


            • #21
              От: Преход през северна България

              към Варна от мотора ми изпадна раница с 2 (два) фотоапарата,зарядни ,батерии..... та пускам снимки от нокията...http://foca.snimka.bg/motorcycles/po...15778.24740020
              Страхът от оръжията е признак за забавено сексуално и емоционално съзряване --- YAMAHA XTZ 750---

              Коментар


              • #22
                От: Преход през северна България

                Гледам усмивките преобладават, добре сте си изкарали.
                Пътепис ще има ли?
                You'll never find out - I got no key hole....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X