Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Родопи 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Родопи 2011

    Само да изсъхнат черните пътища(че GS-сите по кал хич ги няма) и ще направя едно хубаво маршрутче по черни пътища и малко асфалтирани в Родопите и ще може да продължим спора още по разгорещено пред вечерен огън, пържоли и пиене

    Ще видите колко по забавно ще е

    Нали GS-a нямаше проблем по черните пътища?

  • #2
    От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Няма проблеми ама е за дълги дестинации. В Родопите и с колело може.

    Коментар


    • #3
      От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Майтапа настрана обаче от темата могат да се извадят поне две-три положителни хрумки...

      - да се разходим лятото в БГ (едноседмично) по т.нар. приключенски маршрути съобразен с тези машини (по леки черни пътища, през една, две планини). Защото има и не са един и два супер приятни маршрути, почти без да слизаме при хората... Хем ще покараме, хем ще сме заедно, хем вечер ще печем пържоли покрай палатките. Повече хора, да речем - 15. Без никакъв състезателен елемент. Няма по-подходящ от Събин за планиране на такова приключение. Събине, подчертавам, че няма да мерим нищо. Нито кой колко кара, нито коя машина кво може. Просто едноседмично приключени в БГ, на палатки, 1000км примерно ... За сплотяване на колектива
      Последно редактирано от Димо; 21-03-11, 08:04.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • #4
        От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение

        - да се разходим лятото в БГ (едноседмично) по т.нар. приключенски маршрути съобразен с тези машини (по леки черни пътища, през една, две планини). Защото има и не са един и два супер приятни маршрути, почти без да слизаме при хората... Хем ще покараме, хем ще сме заедно, хем вечер ще печем пържоли покрай палатките. Повече хора, да речем - 15. Без никакъв състезателен елемент. Няма по-подходящ от Събин за планиране на такова приключение. Събине, подчертавам, че няма да мерим нищо. Нито кой колко кара, нито коя машина кво може. Просто едноседмично приключени в БГ, на палатки, 1000км примерно ... За сплотяване на колектива
        Е аз къде съм казал със състезателен характер

        Естествено че за кеф, кой както може и със какъвто мотор иска. Бойко като не се чувстваш добре с GS-са ела с каквото искаш. Идеята е наистина за сплотяване на колектива!

        Ще си намерим и някой мераклия с джип, да пазарува пържолите и да носи барбекюто и бирите
        Последно редактирано от Димо; 21-03-11, 08:04.

        Коментар


        • #5
          От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
          ....

          - да се разходим лятото в БГ (едноседмично) по т.нар. приключенски маршрути съобразен с тези машини (по леки черни пътища, през една, две планини). Защото има и не са един и два супер приятни маршрути, почти без да слизаме при хората... Хем ще покараме, хем ще сме заедно, хем вечер ще печем пържоли покрай палатките. Повече хора, да речем - 15. Без никакъв състезателен елемент. Няма по-подходящ от Събин за планиране на такова приключение. Събине, подчертавам, че няма да мерим нищо. Нито кой колко кара, нито коя машина кво може. Просто едноседмично приключени в БГ, на палатки, 1000км примерно ... За сплотяване на колектива
          Подкрепям идеята, само балните обувки на мотора да сменя с бутонки.
          Последно редактирано от Димо; 21-03-11, 08:05.
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • #6
            От: Родопи 2011

            Хубава идея. Ако може да е в края на лятото, че се надявам до тогава да ми пристигне някое Сузуки ДР650 и да се включа с него.

            Коментар


            • #7
              От: Родопи 2011

              Здравейте, аз карам Honda Dominator 650. Планувах нещо подобно за това лято но само с 2-ма, 3-ма приятели. За нас ще бъде удоволствие ако е възможно да участваме в тази "разходка". Благодаря предварително

              Коментар


              • #8
                От: Родопи 2011

                Е ти ако дойдеш със Сузуки , ще се довлека с някоя Ямаха или Хонда и аз, че нямам друго под ръка

                Коментар


                • #9
                  От: Родопи 2011

                  Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                  Е ти ако дойдеш със Сузуки , ще се довлека с някоя Ямаха или Хонда и аз, че нямам друго под ръка
                  Че що пък да не е с тежък "струг"...к'во им е?...забавление...само да не ми мине котка път,с най-голямо удоволствие се включвам

                  Поздрави,
                  търся си подписа....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Родопи 2011

                    Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                    Че що пък да не е с тежък "струг"...к'во им е?...забавление...само да не ми мине котка път,с най-голямо удоволствие се включвам

                    Поздрави,
                    Ама тунинговани ДР Биг не се приемат. А ся да те видА.

                    Коментар


                    • #11
                      От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      ...Ще си намерим и някой мераклия с джип, да пазарува пържолите и да носи барбекюто и бирите
                      Мераклията на линия!

                      Коментар


                      • #12
                        От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        Мераклията на линия!
                        Супер!

                        А тези с БМВ-тата, които няма да дойдат с тях да се подготвят за много бъзици

                        Коментар


                        • #13
                          От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                          Майтапа настрана обаче от темата могат да се извадят поне две-три положителни хрумки...

                          - да се разходим лятото в БГ (едноседмично) по т.нар. приключенски маршрути съобразен с тези машини (по леки черни пътища, през една, две планини). Защото има и не са един и два супер приятни маршрути, .....
                          Бих добавил и "съмнителните за тежък терен способности на водачите им".

                          Очаквам да не БГ-Erzberg
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар


                          • #14
                            От: Родопи 2011

                            Аз съм навит и ще направя всичко възможно да дойда!

                            Като знам само как няма да има съзтезателен ефект... и какви черни пътища ще са... Нищо де, нека и КТМ-истите да се порадват един път на техните предимства. Ако се направи по начин да изпъкнат предимствата на БМВ, другите ще заспят със смъкването от моторите и няма да е интересно.
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Родопи 2011

                              Аз също да споделя, че желанието за такава разходка е огромна. Иска ми се, но предполагам няма да е изцяло диво и на палатки, нали?

                              Иво
                              Черпете ме, не ме щадете!
                              _________________
                              (\__/)o*******_
                              (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                              ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X