Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda XRV Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Honda XRV Africa Twin

    Снощи късно се свързах с познат от Стара Загора просто да го питам за мотора и той ми каза че го е виждал това лято на някакво кафе .Неговите думи бяха че мотора просто е без забалежка и "свети отвсякъде" а собственика просто бил някакъв манияк.Ако стои до края на седмицата отивам да то видя.

    Коментар


    • От: Honda XRV Africa Twin

      Ако ти докаже , че мотора е на тези километри , го взимай без да се замисляш.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: Honda XRV Africa Twin

        Неиздържах и се обадих на човека но вече беше късно.Още вчера е продаден.

        Коментар


        • От: Honda XRV Africa Twin

          Вие така говорите все едно е последната африка в света. За тия пари гледани парчета в Австрия колкото искаш (вярно не на 20к км, а двойно) но поне могат да се докажат доста лесно. А 15-20к се въртят за един сезон ако е сериозен ездча

          Даже се изкушавам за един пипнат екземпляр http://mobile.willhaben.at/gebraucht...=1444051335970
          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

          Коментар


          • От: Honda XRV Africa Twin

            На някой намира ли му се за продаване тази скара.Може и нова.За модела 93-2003г.ХRV 750.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:782_0.jpg
Прегледи:1
Размер:21.1 КБ
ID:5695266

            Коментар


            • От: Honda XRV Africa Twin

              В мотозоната до оня ден имаше , ама май са останали само монолок заключване.Проверявай там.

              Коментар


              • От: Honda XRV Africa Twin

                Оригинална ли ? Това е стойката която ляга точно на дупките на опашката.
                Последно редактирано от captain.slow; 17-12-15, 20:47.

                Коментар


                • От: Honda XRV Africa Twin

                  Първоначално публикуван от captain.slow Преглед на мнение
                  На някой намира ли му се за продаване тази скара.Може и нова.За модела 93-2003г.ХRV 750.

                  Ако, пишеш още на няколко места .. след малко ще станеш разноглед!
                  Мислиш ли че е нормално, по целия форум да четем едно и също?

                  Поне уважавай четящите.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Honda XRV Africa Twin

                    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                    dyak, къде ги има за 88 лв. двете?
                    На тази цена бих си ги купил "да си ги имам" без да се замисля дори.
                    mlracing пиши в гугъл и ще ти излезе сайта
                    Dimitar Dyakov

                    Коментар


                    • От: Honda XRV Africa Twin

                      Първоначално публикуван от captain.slow Преглед на мнение
                      На някой намира ли му се за продаване тази скара.Може и нова.За модела 93-2003г.ХRV 750.
                      На мен ми се мотае една оригинална на GIVI в гаража. Свалих я от Трансалп-а и най вероятно ще стане и за Африка-та. Ако още се интересуваш свиркай. Само да кажа че няма тези ламаринките защото на Трансалпа се хваща директно за опашката мотора. Просто така си е подготвен Трансалпа за тази стойка.
                      Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                      Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • От: Honda XRV Africa Twin

                        Благодаря засега преправих една и май взе че ми хареса.

                        Коментар


                        • От: Honda XRV Africa Twin

                          Здравейте,колеги !
                          Имам следният тъп проблем: падна ми капачката на предпазителите на мотора и сега са открити.Мотора е Африка 750- 1990 г. Ако някой знае от къде мога да намеря ще съм много благодарен.

                          Поздрави !
                          Боян

                          Коментар


                          • От: Honda XRV Africa Twin

                            Моята я купих без тази капачка и вече доста години е така. Просто си карай моторя и не се занимавай с глупости...
                            За 57000км в мои ръце са сменени няколко чифта гуми, масла, филтри, накладки, датчик за неутрал, верига с пиньони и куплунг на РР. Нищо друго.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Honda XRV Africa Twin

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Моята я купих без тази капачка и вече доста години е така. Просто си карай моторя и не се занимавай с глупости...
                              За 57000км в мои ръце са сменени няколко чифта гуми, масла, филтри, накладки, датчик за неутрал, верига с пиньони и куплунг на РР. Нищо друго.
                              Хахахаха...е как я траеш така без капаче ?!?
                              На мен очите ми са постоянно там сега,а и нямам гараж в който да я прибирам и това,което ме притеснява е,че като завали...точно там ще вали.
                              Но имам подъл план да си направя сам , па да видим какво ще се получи.

                              Коментар


                              • От: Honda XRV Africa Twin

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-1478896229572-V.jpg
Прегледи:1
Размер:63.9 КБ
ID:5738829

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X