Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога не си купувайте мотор от Дупница и Пиперово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Предоверил си се - платил си за това.
    Ако приемем написаното от теб за чиста монета има измама но аз го виждам като споделена вина.
    Гледай напред, карай си мотора с кеф а кой евал-евал.
    Хората са го казали - кьораф карти не играе.
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Хората са го казали - кьораф карти не играе.
      EEE, стига де това си е измама от всякъде! Продавача е обявил че мотора е с пробег 7 000 км, той се оказва на 10 пъти повече! Не е до това кой е кьорав!!! Лъжа в чиста форма и то с цел материално обогатвяане! Докато има търпимост към такива мошенници няма да се оправим!

      Коментар


      • #18
        За мен е по-непонятно как някой може да подходи с такова доверие към покупка на мотор отколкото измамата.
        Ако приемем, че има такава.
        Но не ме учудва - сигурен съм, че всички виждаме колко хора пресичат на пешеходна пътека без да се огледат.
        Ако оправянето оправдава тези неща - еми не искам да се оправям!
        Враг усраине

        Коментар


        • edoors
          edoors коментира
          Редактиране на коментар
          Е то като му е 15-ти мотор на човека...

      • #19
        Преди 15 години си купих Африка Туйн от Дупница (с извинение).
        Моторът и до днес се държи подобаващо и нямам спомен да е създавал ядове. Каквото видях, това купих и за секунда не съжалявам.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #20
          Измама си е,АЗ поне нищо не бих купил от такива

          Тия знаят за какво став въпрос и са го измамили

          АКО предположим,че не знаят то за чий да се купува мотор от тях


          И тук говорим за тяхната вина,а не за това колко е опитен човека и колко ги разбира моторите при оглед, и на мен ми е странно как се купува мотор на половин смяна на масло с кофти верига и зъбаци ма преди години и аз така щях да направя,сега вече парен каша духа,човек се учи с време и пари от грешки
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #21
            Преди доста години още заглеждах едни мотори в Дупница и продавача ме видя че заглеждам километражите. Помня думите му и до днес, - " момче ако километража нещо те притеснява, иди горе в бараката и си избери друг километраж, който не те притеснява а аз ще ти го монтирам за 5 минути на който мотор си харесаш!"
            Та никога не избирам мотор по километража от тогава! Другото е че пластмасите от нови запазени мотори обикновенно се свалят и слагат на стари износени мотори и обратно, така единия мотор се продава успешно заради външния вид а другия заради работата на двигателя! Това са малка част от търговските номера. Затова аз когато съм купувал мотор или кола по важно ми е дали продавача ще ми хареса, добия ли подсъзнателно усещане че продавача е измамник и хитрец хич доказателства не ми трябват - пропускам сделката колкото и изгодна да изглежда! Досега от 3 мотора и 4 коли само една лоша сделка имам и то тя е условно лоша и е със приятел на който се предоверих.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #22
              Или, както казваше Джорджо, лека му пръс, "Номерата на търговците нямат край"
              ПП Неговия Транс Алп също от Дупница тръгна. През 2-3ма ъ ъъ.."търговци". Голяма веселба беше как го сдоби почти без пари.
              Фаровете за мъгла правят колата 2м по-дълга, 10г. по-млада и 200 коня повече.
              Вальо. О888 557Ч7Ч
              Silverado 1.3 i

              Коментар


              • #23
                А бе... трябва да се подтисне доколкото е във възможностите на възможното, меракът за сподобиване на првозно средство ВЕДНАГА, 'щото точно тогава се получава "дупенето"... и не само в ДупЕница!
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                Коментар


                • krassitch
                  krassitch коментира
                  Редактиране на коментар
                  Баш така е...Който много бърза, недоглежда добре, и после плаща много за ремонти.Но съм имал и случай, да изпусна сделка, само за 5 минути, защото да проверя, да не се мина.През това време друг го купи.Добрите предложения не се задържат дълго

                • drukman
                  drukman коментира
                  Редактиране на коментар
                  И кога много мислиш, пак не е добре. Познавам хора които по 3-4 месеца търсят кола и накрая попаднаха на най-големите развалюхи.
                  Или: "Много баби, хилаво бебе."
                  Според мен стара кола е като нова булка. Квот ти се падне.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X