Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов под-раздел за Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нов под-раздел за Africa Twin

    Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
    В началото ми се стори недобра идея, понеже ще създаде прецедент със заявки за под-форуми за всеки отделен модел. В случая виждам нещата така - темата наистина е огромна, явно има желание от собствениците на АТ, а като гледам имаме и мераклия за модератор на раздела. Мисля, че технически е елементарно създаването на раздел, но поне в началото ще има работа за "отделяне" на темите с което трябва да се заеме някой, който знае кое как е - ще трябва да се прегледа цялата тема. От опит мога да кажа, че това структуриране никак не е просто, а наличието на отделни теми не винаги е най-добрия вариант, щото може да доведе и до по-голямо объркване.

    Предлагам втори вариант, който ми се струва не по-малко удачен. Преди време си играх, за да няма 20 залепени теми отгоре, по индексирането на съдържанието както тук. Това е само общ индекс, но ако някой направи подобна тема за АТ с препратки към важните дискусии, аз се ангажирам да я залепим (или да я вкараме като подточки на сегашната). По тоя начин ще спестим така неприятното "роене" и ще е малко по-лесно за поддръжка (или поне за първоначалната работа). Нещо такова:

    Това е по-добрия вариант!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X