Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Насочете ме към правилния избор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Насочете ме към правилния избор.

    Africa за 3000 лв в добро състояние НЕ МОЖЕ да се намери.(камо ли пък в тая стагнация на пазара и в криза където всички си карат техниката и по-нови машини се купуват от малко хора и рядко ) . А относно техническата дискусия АТ и ТА са едни мотори, а ТДМ и В-стром други. За двама с багаж Строма е хубав мотор от към мощност и динамика(бих си го купил , ама ПРОСТО НЕ Е ВСЕ ОЩЕ В ЦЕНОВИЯ КЛАС, КОЙТО ТЪРСИШ-говорим за читавите). .Като ще сте двама с багаж, това са ти моторите. Карал съм ги всички изброени и най- ми пасват така ; В-стром , Африка(заради малката мощност иначе е по- удобен като стойка за дълги преходи),Трансалп(650-тката се доближава до Африката и върви колкото нея- приятно ме изненада). ТДМ-а според мен си е ЧИСТ ТУРИСТ(и то хубав , ама нали не търсиш това). Супертенерето - колегите нагоре са казали за плюсове(за минуси не говоря, че говорят за слаби рами , ама няма доказателства и сигурно не е така). НО: ИСКАМ НЯКОЙ ДА МИ ПОКАЖЕ НАПРАВЕНО СУПЕРТЕНЕРЕ С КУФАРИ, КОЕТО ДА Е ПО- ТЯСНО ОТ 105СМ. Като ще пътуват двама човека , задното място не може да се ползва за багаж. Мерил съм фабрично БМВ 1200 ГС с оригинални куфари е 85см, Африката със странични Гиви или Капа е 107(миналата г. Асен я мери преди да тръгнем и остави куфарите в къщи ). Мисля ,че добре направи, защо е ясно.Моята Африка с правени куфари и фабрична стойка Гиви е 105см и затова почти не карам с тях, моторът ми идва широк. Ширината на Супертенерето с куфари СЪС СИГУРНОСТ ще отиде повече от 110см, което е изключително много.Това е една от главните причини да не гледам Супертенере. Вече за новите модели сигурно са го оправили.Мерих и Варадеро с ОРИГИНАЛНИ куфари-88см е.

    Коментар


    • #32
      От: Насочете ме към правилния избор.

      Моят самосвал (Africa), с куфари 92 см си се усеща убедително като параход. Това 107 см не мога да си го представя. Ако си прав направо не му се получава на Tenere-то.
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • #33
        От: Насочете ме към правилния избор.

        Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
        Africa за 3000 лв в добро състояние НЕ МОЖЕ да се намери
        тук на читавите цените започват оттолкова, ама в Евро...
        и няма ABS - мен това ме отказа...
        Последно редактирано от ivied; 24-05-14, 21:55.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X