Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за BMW F 650 GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Мнения за BMW 650 F

    А новият F 650 GS - 2008г. изглежда така:


    от снимката виждам , че е с 2 цилиндъра .. но пък буквичката F - означава, че е с един Много прилича на F 800 GS и по предния калник на R1200 GS
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #47
      До: Мнения за BMW 650 F

      Стария определено по ми харесваше!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #48
        До: Мнения за BMW 650 F

        старите... този модел дето е от 99' ни е фаворит, страшен е, само ако си беше с верика и пинйони...., колкото по малко електроника по него толкова по добре, а новите вече са натъпкани с кабели и куп ел. глезотий, като кола... клонят не към пустинята, а към хасвалтовия път .
        KTM Fen

        Коментар


        • #49
          До: Мнения за BMW 650 F

          Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
          А новият F 650 GS - 2008г. изглежда така:


          от снимката виждам , че е с 2 цилиндъра .. но пък буквичката F - означава, че е с един Много прилича на F 800 GS и по предния калник на R1200 GS
          за BMW 650 GS новия модел е 800 см3 два цилиндъра редови двигател поне така пише тук http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...650gs%2008.htm
          Dimitar Dyakov

          Коментар


          • #50
            До: Мнения за BMW 650 F

            Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
            А новият F 650 GS - 2008г. изглежда така:


            от снимката виждам , че е с 2 цилиндъра .. но пък буквичката F - означава, че е с един Много прилича на F 800 GS и по предния калник на R1200 GS
            Буквичката F означава FUNDURO вместо старото ENDURO, опит на БМВ да наложат нов клас мотори - градски тип, за повече Fun.
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #51
              До: Мнения за BMW 650 F

              Привет на всички и от мен!
              Зарибявам се по една баварка f650 98г. Като за по мощен първи мотор ми се струва доста ергономичен и не до там опасен (като развиване на високи скорости).
              Моля ако има още някой преки наблюдения нека да ги сподели!
              А що се отнася до сбирки разни, имам още малко командировки и се пускам цяло лято по пътищата с Вас ако ме приемете!

              Коментар


              • #52
                До: Мнения за BMW 650 F

                Здравеите колеги, благодария за отговорите ви. От два сезона сьм горд собственик наБМВ f 650 st 2000 и сьм много доволен от него но.. сега си имам нова мечта и тя се нарича BMW R1200 GS 2004 година .Ако имате информация за него да я споделите в темата или в друга тема това ще решат модераторите. Мерси предварително поздрави

                Коментар


                • #53
                  Eee хубава мечта си си избрал!!! Впечатления до колкото имам познат в камор ауто който ми предложи да го взема същия или 1150 ноооо познайте!!!
                  Имам го желанието имам го познатия липсват самоооо...... паритеее , като ги проимам обаче и аз ще скоча на един такъв!
                  Мотора е отлично балансиран, не е "гъзарски" но е прекалено удобен и с лекота се кара. Предвиден е предимно за по дългички пътешествия не чак толкова градско (поради килограмите си) но пък те грабва с ергономията си! Докато едно тенере може да те изведе от равновесие(ако си с по-малко тегло) то този мотор не те кара да се чувстваш несигурен. Въпреки това по добре да не ти се налага да вдигаш около 200кг. Мщен и удобен.

                  И тук да кажа, вече съм горд собственик на ф650 невероятен кеф изпитвам да карам това моторче! Благодаря на всички Ви за съветите които успях да прочета тук и с които повлияхте достатъчно за избора ми!
                  БЛАГОДАРЯ !!!
                  Последно редактирано от giorgio; 09-03-09, 17:31.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Мнения за BMW F 650

                    Честито, да ти носи само хубави моменти, и умната! Няма да е лошо да пуснеш снимки

                    Коментар


                    • #55
                      До: Мнения за BMW F 650

                      Да с удоволствие ще пусна снимки (преди да съм паднал с него - недай Боже) защото е като нов от магазина на 23000 км.1997г. но учудващо запазен, без драскотина с оригинална боя и атрибути. Ще се радвам обаче и някой да ми обясни как да закача снимки във форума към съобщенията ми. Съжалявам че Ви отвличам вниманието с т.нар. глупости, но за мен си е направо трудно, даже незнам как да си приложа и физиономията под ника ми! (Представям си реакции от сорта - ееее тоа па толкова ли е прост та незнае ............). Ами незнам затова питам!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Мнения за BMW F 650

                        Прочети тук и ако не ти стане ясно питай.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Мнения за BMW F 650

                          Незнам що за машини са .но тук в Испания е пълно с тях и хората много ги харесват и карат.Явно са доста добри машини за щото има хиляди от тях
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • #58
                            Ето го и моя красавец! Много ми е кеф бе хорааа.

                            Момичето до мотора е бъдещата ми жена!
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Chinela; 28-02-09, 14:32.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Мнения за BMW F 650 GS

                              Един колега си взе ефка 650, но няма още книжка и аз я карам от време на време.
                              Много приятно градко моторче. Като сляза от баба Африка ми се струва направо безтегловен.
                              За недотам черни пътища става. Струва ми се леко муден и недотам стабилен. Не е за над 120км/ч.
                              На мен поне ми е удобен и за града го предпочитам пред Африката. На дълго е мъка. Усещането ми е за по-малък мотор.
                              Имам чувството, че КЛР 600 вървеше доста повече...
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мнения за BMW F 650 GS

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                ....... Не е за над 120км/ч.
                                ........
                                Имам чувството, че КЛР 600 вървеше доста повече...
                                Докато не споменеш коя година е "ефката" все едно че нищо не си написал.
                                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X