Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашен или Заводски (магазински) туниг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Леле, без пари са направо! Благодаря! Сега ще подгоня един приятел да ми търси!

    П.П. Поръчах вече!
    И ми дойде вече индикатора за скоростите, ама нещо ме мързи да го монтирам засега!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

      Покажи
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

        Два датчика ( за горно и долно положение на лостчето) и циферблат окабелени + магнитче:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160603_214449-1024x1820.jpg
Прегледи:1
Размер:54.7 КБ
ID:5717889

        Указания за монтаж:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160603_214550-1024x576.jpg
Прегледи:1
Размер:96.9 КБ
ID:5717890

        При моя мотор няма да е лесен монтажа щото трябва да мисля как и къде да закрепя датчиците, та още се чудя дали да се захващам или да търся мющерия да го продам.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

          Ха и на мен миналата седмица ми дойде това чудо и за сега го пробвах на сухо/работи/ но трябва да мисля някаква планка на която да залепя датчиците,че лостчето е далеко от двигателя.

          Коментар


          • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

            Най-накрая намерих време и за това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160601_154954 - Копие.jpg
Прегледи:1
Размер:154.9 КБ
ID:5718040 един ден работа и 6лв. тръба Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160601_155014 - Копие.jpg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5718042 малко зор са огъвките с малък радиус ама не е невъзможно, за сега са пръснати с матов спрей колкото да не ръждясат по после ще има и прахово.

            Коментар


            • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

              Какви са параметрите на тръбата?
              Kawasaki Klr 600 '91

              Коментар


              • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                Без шевна, черна, 21х2,5 се води но реално е 2,8-3мм стената.

                Коментар


                • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                  Първоначално публикуван от marea-ta Преглед на мнение
                  Най-накрая намерих време и за това [ATTACH=CONFIG]870508[/ATTACH] един ден работа и 6лв. тръба [ATTACH=CONFIG]870510[/ATTACH] малко зор са огъвките с малък радиус ама не е невъзможно, за сега са пръснати с матов спрей колкото да не ръждясат по после ще има и прахово.
                  Чудесно колега! Дай подробности за огъването..Какво си използвал и как? Ако искаш на лично. Макар, че тук няма подробна тема "как си направих краш бара на добичето"
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                    Ами след като отказах 7 фирми в Ямбол да ги огънат по моя шаблон започнах сам.Та където искам да е средата на ерът прерязвам тръбата.На колкото места в ляво толкова и в дясно от него, като за постигане на по-голям ер правиш повече срязове но по плитки в тръбата, и обратно за по-малък по-малко на брой и на гъсто, но по-дълбоки срязове.Надявам се разбра обяснението, другото е заварка и заглаждане, може би някъде ще иска кит, но това е бял кахър.

                    Коментар


                    • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                      Кит и прахово са несъвместими! По добре нека са си черен мат, ще можеш да си ги освежаваш безпроблемно когато си поискаш. А при праховото за всяко драсване и чукване за да ги пребоядисаш трябва да ги търкаш до метал!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                        Нищо подобно кит и прахово са си напълно съвместими, стана 10г. изработвам метални изделия и където е необходимо китосвам след това бояджиите нанасят прахова боя.Праховата боя държи доста, задните стоики за куфари не са мръднали а сигурно е заводската боя.А колкото до черния мат по не ме кефи от колкото черен гланц/пробвах и него/.

                        Коментар


                        • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                          А при печенето какво се случва с кита? Когато аз работех в завод кита падаше при температурата на печене на праховата боя. Пробите бяха на ламарина с дебелина 0,8 - 1 мм и на тръбни конструкции от правоъгълни профили.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                            Ами не знам какъв кит сте ползвали има си такъв който издържа/186грС/. Работим с ламарина 1-10мм също и профили.

                            Коментар


                            • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                              Може, преди 13 години ползвахме обикновен автокит. Сега вече гледам и автобоите с вода ги разтварят и какво ли не измислиха!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Домашен или Заводски (магазински) туниг

                                На каналите на КАТ,като имат съмнение че някоя кола е с насаждана ламарина със номера на рамата,нагряваха със бензинова лампа,и кита се надига веднага там където има интервенция.Това 92-95 г.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X