Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно размера на якета Revit?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос относно размера на якета Revit?

    Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
    Аз съм висок 178см и с тегло около 95кг. като конфигурацията на фигурата ми е далеч от атлетична, даже наопаки

    Перфектната комбинация (текстил) за мен е аке XL и панталон XXL Short. Якето ми е перфектно в раменете и шкембака (след като поодпуснах каишките малко хахахахха)
    Панталона го взех ХХL защото е с доста дълбока талия и на практика като го закопчаеш обхваща голяма част от корема. Модела е Defender GTX.

    Според мен си зависи и от конкретния модел. Въпреки че размерите са им унифицирани все пак има разлики в кройките в зависимост от това за какви цели е предназначен модела. Като се добавят и различните начини за регулиране (пристягане/отпускане) при различните модели разликите си стават осезаеми.

    По-миналата година поръчвахме туристически кожен екип за жена ми. Дюк-а от зед-мото беше единствения търговец в София, който се нави да я "измерим" в магазина, те да преценят кой размер е най-подходящ за нея и да го поръчат. С уговорката че ако не и стане ще поръчат нов с друг размер. Екипа и пасна идеално
    Абе и аз не съм манекен..ама ми са дълги ръцете Висок съм 187 см на 103 кг /мъка ми е да сваля малко / Обикновенно ако е по мен якето или малко отпуснато протегна ли си ръцете и ми окъсяват ръкавите....
    Тук май трябва да се направи нещо като таблица с размери на съфоромци и екипите които им пасват независимо коя фирма Така ще спестим много съмнения на колегите
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос относно размера на якета Revit?

      Tова е worker roadstar .Ако някой е висок 187см , гърди 119 , талия 112 ...размер яке XXXL ще му е малко
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:moto-jacket-worker-roadstar-1049928.jpg
Прегледи:1
Размер:182.5 КБ
ID:5351786
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос относно размера на якета Revit?

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Благодаря колега за инфото. В крайна сметка това което си взел по голямо ли е като размер. Щом си взел XL , ти L ли си Аз поръчах модела Radar. По принцип съм 2XL...Но ме съмнява , че ако наистина "модната" им линия е "slim"това значи , че може да ми е тясно като си опъна ръцете напред дори и да съм с 3XL. В магазинмерих 4XL на друга фирма и ръкавите ми бяха дълги Да знам за връщането и съм се подготвил документално ..даже избрах и едно друго но от BUSE на подобна цена.Иначе претката пристига с UPS БГ, кадето всъщност In Time се занимава с доставката на място. Цената е пак толкова някъде ,колкото си посочил.
        Взех по-голямото .
        Иначе идея си нямам кой размер съм... при мен е малко сложно - висок съм 175, килограми - от 83 до 90 ( според сезона , редовно спортуващ съм ). Корем нямам. Проблемът ми е че ако си взема яке, което да ми е добре в раменете и гърба, то почти винаги ще ми е като усмирителна риза ( дълги ръкави и до под задника ).

        Аз избрах това яке http://www.fc-moto.de/Revit-Off-Track-Jacket и с малки забележки съм доволен.


        Швабското ДХЛ реално са техните пощи. Там го пращат по пощата, тук идва по ДХЛ. Цената за същия кашон да се прати по ДХЛ е 100+ еврака. Най-евтиният вариант са БГ пощите, като трябва да се има предвид, че тяхната доставка може даже да е по-бъра от на дхл (!?!?).

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос относно размера на якета Revit?

          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
          Взех по-голямото .
          Иначе идея си нямам кой размер съм... при мен е малко сложно - висок съм 175, килограми - от 83 до 90 ( според сезона , редовно спортуващ съм ). Корем нямам. Проблемът ми е че ако си взема яке, което да ми е добре в раменете и гърба, то почти винаги ще ми е като усмирителна риза ( дълги ръкави и до под задника ).

          Аз избрах това яке http://www.fc-moto.de/Revit-Off-Track-Jacket и с малки забележки съм доволен.


          Швабското ДХЛ реално са техните пощи. Там го пращат по пощата, тук идва по ДХЛ. Цената за същия кашон да се прати по ДХЛ е 100+ еврака. Най-евтиният вариант са БГ пощите, като трябва да се има предвид, че тяхната доставка може даже да е по-бъра от на дхл (!?!?).
          Този модел е много хубав , но колкото и да проверявах така и не излезе моя размер. А относно доставката в сайта не излиза DHL , а UPS .По фактура дават 7.90 евро + още 5 евро при доставка.Говорих с фирмата казаха , че най-бавната доставка е 10 дена. На луис доставките са с DHL обаче.
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос относно размера на якета Revit?

            Привет градски , имам яке Ревит размер ХХЛ , когато си в Елхово обади се ще ти дам моето да го премериш и да си прецениш как ще ти е !!! Смятам че така ще си решиш проблема с размерите тел.0888859774
            Поздрави !!!

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос относно размера на якета Revit?

              Първоначално публикуван от Пейчо Пейчев Преглед на мнение
              Привет градски , имам яке Ревит размер ХХЛ , когато си в Елхово обади се ще ти дам моето да го премериш и да си прецениш как ще ти е !!! Смятам че така ще си решиш проблема с размерите тел.0888859774
              Поздрави !!!
              Ехе ей това е приказка В момента обаче не съм в района. При първа възможност ще звънна. Напиши ако си знаеш размерите обиколка на грърди и талия и как ти стои като размер XXL на Ревит
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос относно размера на якета Revit?

                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                ...А относно доставката в сайта не излиза DHL , а UPS .По фактура дават 7.90 евро + още 5 евро при доставка.Говорих с фирмата казаха , че най-бавната доставка е 10 дена. На луис доставките са с DHL обаче.
                Може и така да е... само помня, че офисът/сградата им се намира под моста за летището (СФ). Нещата идват за около 7-10 дена... а когато връщах нещата към германия - по-малко от седмица ( това по бгпощата ).

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос относно размера на якета Revit?

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  Ехе ей това е приказка В момента обаче не съм в района. При първа възможност ще звънна. Напиши ако си знаеш размерите обиколка на грърди и талия и как ти стои като размер XXL на Ревит
                  Якенцето си ми стои добре , ето този модел е моето http://www.sportsbikeshop.co.uk/prod...warp_black.jpg
                  97 кг съм и не особенно снажен 173 см за точни размери не мога да открия каде съм забутал метъра , при първа възможност ще ти кажа
                  поздрави !!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос относно размера на якета Revit?

                    Малко късно ,но да завърша темата...може да е от полза на някой. Да така е както пише във фирмения сайт. Ако носите големи размери дрехи действително да се поръча един размер по голям. Аз обикновенно нося 2XL ..якето го поръчах 3XL/ или по фирмата XYL/ и ми ''заспа".
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X