Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на компресор с балон за съхранение на сгъстен въздух

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на компресор с балон за съхранение на сгъстен въздух

    Здравейте Колеги и за много години на всички! Пожелавам ви една успешна и късметлийска 2023 година!
    Реших да си купя компресор с балон (резервоар) за съхранение на сгъстения въздух. Не ми трябва голям за боядисване, а по скоро такъв с който да си извършвам нормални дейности като помпене на гуми, обдухване на мотоциклета и автомобила ми след като съм минал през някой от мивките на самообслужване и др. такива. Може ли някой да ме упъти от какво трябва де се водя при избора и какъв точно бюджетен модел да си избера.
    Благодаря ви предварително.

  • #2
    Не искам да прозвучи назидателно, но за компресорите има тема от амнайсе страници - https://offroad-bulgaria.com/forum/%...81%D0%BE%D1%80

    А иначе, по принцип най-скъпия с ремъчно задвижване, който можеш да си позволиш

    П.П. Бутилката да е най-малко 50 литра. Ако имаш достатъчно място, от 100 литра нагоре, колкото влезе в бюджета. Понеже апетитът идва с яденето, ще е добре ако можеш да вземеш компресор с дебит на изхода от поне 300 литра. С него ще можеш да ползваш и повечето пневматични инструменти, което си е благинка в домашни условия - гайковръти, тресчотки, шлайфмашини и т. п.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      Благодора за информацията, важна е за мен! Ще прегладам във форума и това, което ми изпрати.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X