Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-сБирка - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мото-сБирка - 2016

    Аз с мойте служебни ангажименти, до последно няма да имам яснота или гаранция за присъствие, но ако уцеля "дупка във времето" ще дойда подготвен.
    LZ1NIM/P
    B pos

    Коментар


    • #47
      От: Мото-сБирка - 2016

      Някой ще пътува ли от Хасково или региона?

      Коментар


      • #48
        От: Мото-сБирка - 2016

        Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
        Grayfox.......споко! Просто ще видиш една камара идиоти!
        Ха,щом ще има идиоти-там съм.
        И без това съм на 300 грама бензин от Идилево....
        А защо толкова малко разход ли?....Ами защото г-н Ки ,не е много лаком от към разход на гориво.
        Ето го и него:
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200131


        В събота ,ако не изкочи нещо непредвидено ще скокна до МЯСТОТО.
        До тогава.


        Поздрави,



        "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
        ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

        Коментар


        • #49
          От: Мото-сБирка - 2016

          Момчета, манджа в Кампа има, нали? Имам предвид кръчме с ядИни и пийни!

          Sent from my Telenor using Tapatalk

          Коментар


          • #50
            От: Мото-сБирка - 2016

            Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
            Grayfox.......споко! Просто ще видиш една камара идиоти!
            Не вярвам да е така. Тука във форума сте все такива културни момчета. Или пък моята дефиниция за идиоти е доста различна. Явно ще се ходи да се убедя лично
            Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
            Honda Varadero XL1000 SD03 2011

            Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


            • #51
              От: Мото-сБирка - 2016

              Ако е добро времето и не ме накарат да пера/чистя/готвя, мога да кажа, че отивам на разходка в парка и да се присъединя към сБирката...
              Има ли от къде да се пазарува пиво? И аз съм от "културните" и имам да наваксвам кОлтура, понеже съм под чехъл...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #52
                От: Мото-сБирка - 2016

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Ако е добро времето и не ме накарат да пера/чистя/готвя, мога да кажа, че отивам на разходка в парка и да се присъединя към сБирката...
                Има ли от къде да се пазарува пиво? И аз съм от "културните" и имам да наваксвам кОлтура, понеже съм под чехъл...
                Има бира-студена и запотена.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  От: Мото-сБирка - 2016

                  Може и аз да се появя, ама само в събота за по количка и обратно.
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Мото-сБирка - 2016

                    Здравейте колеги! На 16-17 април 2016г. ( за някои - от 15 ти..), ще се проведе втората неформална сбирка ( BAG групата от фейса...), в мото камп „Идилево”. Времето се очертава да е приятно, което е добър повод да се повозим видим и почерпим. Мястото е ограничено от към места за спане, и поради тази причина е желателно да си носите палатки, или да се консултирате с Иво - 0888 466 585 (хазяин на кемпа), относно възможността за намиране на места за спане на закрито. Като хора, чието хоби е мотори и пътуване, е излишно може би да се споменава, че всеки автономно отговаря за доброто си настроение и изкарване, на базата си от ораторски и социални умения, лично оборудване, кулинарния и вкус към напитките.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Мото-сБирка - 2016

                      Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                      BAG групата от фейса...
                      ...и некои навлеци
                      A Lone Rider

                      Коментар


                      • #56
                        От: Мото-сБирка - 2016

                        По стечение на обстоятелствата (палатката ми се оказа, че е останала във Враца) и аз май ще дойда само за съботата (ако не отида до Враца да си взема палатката в петък де)

                        Та в тоя ред на мисли се чудя дали ще има мераклии за тръгване от София към около 8 часа сутринта и пътуване по Подбалканската и после или през Троян - Кърнаре или през прохода Шипка? Гугъл казва че отнема около 4 часа.
                        Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                        Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Мото-сБирка - 2016

                          Първоначално публикуван от Grayfox Преглед на мнение

                          Та в тоя ред на мисли се чудя дали ще има мераклии за тръгване от София към около 8 часа сутринта и пътуване по Подбалканската и после или през Троян - Кърнаре или през прохода Шипка? Гугъл казва че отнема около 4 часа.
                          Надбалкана е по-кратко, освен ако не ти е мерак да се накефиш по проходите.
                          Бих ти "вързал" да пътуваме заедно, но карам умерено и ще те забавя, а и още съм "на кантар" за мероприятието.
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #58
                            От: Мото-сБирка - 2016

                            Аз обичам да карам с умерени карачи. Така ми остава време да се наслаждавам на гледката така, че това не е проблем. А за другото си прав, искам да мина поне един от проходите и на мотор (с кола не е същото)
                            Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                            Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                            Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Мото-сБирка - 2016

                              За сега аз идвам заедно с един колега от Варна към обед в събота. Имаме си палатки! Там храна има ли си или да си носим
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мото-сБирка - 2016

                                Ще има ли такива със скутери?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X