Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото новини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мото новини

    В духа на манимализма, за мен е новост:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1116-2017-bmw-g-310-gs-image-07_2.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5747955

    25 kW (34 PS) at 9500 U/min
    Maximum speed 143 km/h
    Payload (with standard equipment) 175.5 kg
    Consumption w.r.t WMTC for 100km 3.33 l


    G310GS
    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

    Коментар


    • От: Мото новини

      Миксер в истерия?
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Мото новини

        Прототип на наследника на BMW F 700/800 GS/A:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BMW-F900-GS-003-copy.jpg
Прегледи:1
Размер:611.8 КБ
ID:5749120

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BMW-F900-GS-001-2-copy.jpg
Прегледи:1
Размер:596.1 КБ
ID:5749121

        Разменени места на ауспуха и веригата (всяко от "правилната" страна).
        Нова алуминиева рама.
        Нарекли са го F 900, но не BMW, a медиите, аналогията е с Nuda 900.

        На всички снимки го бутат ... все пак е БМВ, да не развалят имиджа (майтап )

        Коментар


        • От: Мото новини

          аз таковата гледах едно филмче, а посл намерих статията и понеже ми харесва машинката-да споделя. ако не друго, поне клиповете са достатъчно информиращи?
          http://www.motorcycle.com/manufactur...irst-ride.html

          Коментар


          • От: Мото новини

            разделът за тежки машини?, не знам? тук да го пусна, пък ще видим
            http://www.motorcycle.com/manufactur...le.com20170501

            Коментар


            • От: Мото новини

              BMW за феновете през 2018?
              http://www.motorcycle.com/manufactur...le.com20170710

              Коментар


              • От: Мото новини

                Грозотия. Това ако го видя в гаража по тъмно ще ми побелее косата.
                Yamaha XT​M600E '98
                Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                Коментар


                • От: Мото новини

                  Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
                  Грозотия. Това ако го видя в гаража по тъмно ще ми побелее косата.
                  Аз си го пожелавам (за косата де )

                  още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                  Коментар


                  • От: Мото новини

                    BMW are requesting that every BMW GS manufactured between November 2013 and June 2017 be taken to a service centre immediately. That’s basiocally every liquid-cooled GS in the world ever made. However, the language used by the company has been very carefully crafted to avoid calling this a ‘recall’.
                    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                    Коментар


                    • От: Мото новини

                      However, the language used by the company has been very carefully crafted to avoid calling this a ‘recall’.
                      Това е старо. "Севизната кампания" вечe e "Recall", разликата е, че при "Recall" спират продажбите на съответния модел и резервните части за него за всички основни пазари - САЩ, Европа, ЮАР, Австралия, зсега без Канада. За BMW Motorrad USA официално от 7 Юли.

                      На пръв поглед нищо ненормално, това се прави от всички мотоциклетни и автомобилни кампании, но различното винаги са детайлите:

                      1. BMW Motorrad прави Севизната кампания за същия проблем още в началото на производството на R 1200 GS/A LC, като подменя частите със същите и не променя дизайна на тези части за мотоциклетите произведени след това.

                      2. Проблемът съществува през цялото време от началото на производството на R 1200 GS/A LC (има мотоциклети на които въпросните тръби (колове) и втулки, които влизат в трипътника са подменяни 2-3 пъти т.е. било е ясно, че дизайнът не е достатъчно устойчив), но излиза извън контрола на BMW Motorrad, когато в следсвтие на разглобена в движение предница, няколко човека се пребиват тежко и всичко това става известно на голям брой хора, благодарение на големите адвенчър групи във FB, има един много фрапиращ случай в Австралия, човекът освен другите травми, получава и фрактура на черепа - носи каска BMW, която се чупи при падането.
                      Започват се петиции има попълнени репорти в NHTSA - National Highway Safety Administration (това е една от онези организации в САЩ, които налагат глоби за стотици милиони) и така BMW Motorrad се принуждава да признае за проблема и да осъществи "Recall".

                      3. Има смъртни случаи в следствие на падания, за които се твърди, но не е доказано, че са в следствие на този проблем, вкл. и на един от най-известните английски журналисти Кевин Аш на официалното представяне на R 1200 GS през 2013 в Южна Африка, BMW запазва в тайна тех. експертиза на мотора след катастрофата (позовавайки се на търговски права).

                      4. В щатите ще бъдат сменени детайлите на всички мотоциклети, а за Германия само на тези, които имат разстояние по-голямо от 0,2 мм и германците са бесни, Германия е най-големия пазар за R 1200 GS/A.

                      https://www.facebook.com/GS1200ForkIssue

                      http://advrider.com/index.php?thread...dfest.1184877/

                      ПС: За стария R1200GS, 1150, 1100 не са известни такива проблеми, там дизайнът на въпросните елементи е по-различен.
                      Последно редактирано от Ro-di; 19-07-17, 11:55.

                      Коментар


                      • От: Мото новини

                        Това предно окачване си е проблемно за ендуро , не знам защо продължават да се напъват с него.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Мото новини

                          Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
                          Това е старо. "Севизната кампания" вечe e "Recall", .....
                          1. Колко да е старо след като статията е от 03.07.2017.
                          2. Като го знаеш защо си мълчиш?
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар


                          • От: Мото новини

                            Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                            1. Колко да е старо след като статията е от 03.07.2017.
                            2. Като го знаеш защо си мълчиш?
                            "Старото" беше "сервизна кампания", новото е, че вече е "Recall", разликата между двете е посочена, тази разлика е и причина BMW до последно да се опитва да избегне т.нар."Recall". Това е важното, а не датите.

                            "Мълча си", защото не ми е важно, включвам се в дискусията след като въпросът е повдигнат, сметнал съм, че това, което съм споделил може да е интересно/полезно и за други хора.

                            Коментар


                            • От: Мото новини

                              Сега го обявиха, преди две седмици това. Прочетох го най-напред в един руски форум на БМВ, като там писаха, че на ВСИЧКИ нови мотори R 1200 GS и R 1200 GSA след 2013 год ще им бъдат сменени въпросните тръби безплатно. Опасно било само за тези, които ги джаскат моторите натоварени по черно. За тези, които карат по асфалт нямало никаква опасност, но...
                              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                              Златомир Попов - Forry

                              Коментар


                              • От: Мото новини

                                Нов BMW S1000RR и нов боксер двигател за R-серията, 1250 куб. с "Variable Ventilsteuerung" или както е известно на "български" - "VVT".
                                Това е информация от несмкото списание Motorrad, но слухове за 1250 куб. боксер имаше и за първия LC още от 2011, а той се появи с непроменен обем (1170).

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mrd201716titel.jpg
Прегледи:1
Размер:49.4 КБ
ID:5760593

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-bmw-s1000rr.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5760592

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X