Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia pegaso 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Слава богу мотора не беше мой . Човека имаше по едно време два едно БМВ и едно Пегасо с еднакви двигатели . Купон вдигна като ги продаде и двата
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      Това момче продава мотора за 1200 горе долу по толкова ли вървят

      Коментар


      • #18
        Още толкова струва читаво Пегасо.

        Коментар


        • #19
          Читаво и голо.

          Коментар


          • #20
            Замислете се защо ги продават сравнително евтино спрямо другите марки от този клас .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              точно заради прословутия бендикс или по скоро от цената му в официалния представител на марката 560 нови български лева срещу 175,20лв в съседите от Дарукар за един и същ лагер. Чух с ушите си за отстраняване на този проблем от "майстор" в Ямбол цена от 1500 лв /скоро правих такъв, ако искаш остави го/ е каква слава да се носи за мотора. Хора който само карат и си водят моторите по майстори дори за смяна на предпазител се съобразяват с тези проблеми / или с цените за ремонтите им/, а тези който си чоплят сами по тях се съобразяват само с цени на рез. части който в повечето случай и след задълбочено търсене се намират по-изгодно от масово разпространете в мотомагазините

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Замислете се защо ги продават сравнително евтино спрямо другите марки от този клас .
                Напримерно кои, г'син разбирачоповсичковклипоаприлиапегасо?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #23
                  Привет.
                  извинявам се ако пиша на грешното място.
                  Мотора е Априлиа Пегасо 650 - 1998г.

                  Не успявам да отворя резервоара с нито един от ключовете.

                  Някой идеи?

                  Мерси предварително.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Слава богу мотора не беше мой . Човека имаше по едно време два едно БМВ и едно Пегасо с еднакви двигатели . Купон вдигна като ги продаде и двата
                    Да кажем, че от над десет години търкалям едно БМВ Ф650ГС Дакар и не виждам да има по-добър модел от класа му. Разхождал съм го по много гадни планински пътеки и съм правил разходки от по 14000км. Никакви проблеми, малък разход, достатъчно висока скорост за магистрали, удобство и висока проходимост. Пренебрежими разходи за поддръжка. Не бих го продал, като ли да вдигам купон по случая.

                    Коментар


                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Като му знам устройството да купуваш втора употреба няма смисъл .

                    • ezhko
                      ezhko коментира
                      Редактиране на коментар
                      Над десет години намирам много смисъл в тази моя покупка.

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Няма сила в този свят която да ме накара да си причиня някое от тези две мото недоразумения .

                  • #25
                    Не знам защо непрекъснато се опитват да ни убедят, че Априлия Пегасо 650 и БМВ Ф 650 са еднакви мотори. Че едва ли не това е един и същи мотор с различни имена. Това твърдение в същност е МНОГО ДАЛЕЧЕ ОТ ИСТИНАТА!
                    В действителност това са различни мотори с РАЗЛИЧНИ двигатели, различно окачване, и още камара други различни детайли, и компоненти. Разбира се БМВ-то е много по-добро и по-здраво от Априлията. Единствената прилика според мен, между тези два мотора е, че и двата са едноцилиндрови по 650 кубика.
                    Последно редактирано от ВладиЧ; 19-01-24, 09:51.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #26
                      Момчето пита за капачката на резервоара , на Априията , а вие си хвалите БМВ-тата. За протокола , Априлията е по-добрия мотор , за мен. По темата и питането ,най-добре да го погледне ключар , може да се пробва и със спрей за ключалки. Не става ясно дали мотора е скоро закупен с проблема , или проблема е възникнал при собственика.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ако мотора седи на открито не завит поне с найлон въпрос на време е в ключалките да влезе вода и да почнат проблемите . В повечето случаи блокирала ключалка съм успявал да раздвижа с препарат от типа на WD 40 .

                      • Chobata
                        Chobata коментира
                        Редактиране на коментар
                        Привет.
                        Благодаря за вниманието.
                        Не се е стигало до там да зареждам гориво до този момент. Сиреч не съм опитвал да я отварям, резервоара бе пълен и не съм карал кой знае колко (нямах време). Мотора е гаражен и прилично запазен за годините си(опасявам се, че е дошъл с проблема). Успях да развия шестограмните болтове и да долея гориво. Ще сваля механизма и ще се посаветвам с ключар ако спрейчетата не подействат.



                        Благодаря още веднъж

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X