Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо мотористите мрем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо мотористите мрем...

    Аз мога ли да попитам какво значи "пази моториста"....пази всички участници в движението било то кола,мотор,камион,автобус и др.С какво моториста е по-специален?С това,че не спазват никакви правила най-вече. Изпреварват на забранено,навират се между колите,карат с почти навсякъде с превишена скорост,не си стоят в лентите,а изпреварват по осевата линия между колите и др. такива. Мотористите да започнат да се държат като нормално участници в движението,да си стоят в лентата за движение,да се движат с трафика,да изпреварват нормално и т.н. Пътя е за придвижване и всякакви изпълнения за бързане,доказване,пишкомерене и чешене на егото какъв шофер съм било то на кола или мотор води до бели... Горе много точно го е написъл колегат - мотористите винаги стоят неправилно на пътното платно...така,че почти никога не се виждат в огледалата и като добавим и превишената скорост и постоянните опити да минават покрай колите откъдето видят празно място и накрая пази моториста.....

    Коментар


    • От: Защо мотористите мрем...

      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
      ...Другото няма да го разбереш...
      Честно, и аз не го разбирам. Скачал съм с парашут, изкарвал съм си дълго време хляба с експлозиви. Опитах се да карам и мотор в града, ама ми се видя прекалено комплициран метод за самоубийство
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Защо мотористите мрем...

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        Честно, и аз не го разбирам. Скачал съм с парашут, изкарвал съм си дълго време хляба с експлозиви. Опитах се да карам и мотор в града, ама ми се видя прекалено комплициран метод за самоубийство
        Нормално.Имам доста приятели които са на твоето мнение.Синът ми го чаках сам да пожелае да кара мотор и да се пробва.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Защо мотористите мрем...

          Да попитам, има ли законова процедура за подаване на жалба срещу шумов замърсител на квартала в лицето на комплексиран „чичка" с мотор Каква ефективна санкция може да се очаква
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • От: Защо мотористите мрем...

            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            Да попитам, има ли законова процедура за подаване на жалба срещу шумов замърсител на квартала в лицето на комплексиран „чичка" с мотор Каква ефективна санкция може да се очаква
            Да жалба в полицията с номера на мотора.Ако е на негово име ще го превикат да пише обяснения.
            Санкция няма.Трябвало пета шеста жалба и чак тогава взимали ”някъкви мерки„.
            Знам го от опит жалба срещу мен преди време.
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Защо мотористите мрем...

              Какви „мерки" е възможно да бъдат предприети, след 6-тата жалба

              Всъщност как изобщо е минат технически преглед
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • От: Защо мотористите мрем...

                Защо когато дойде мото сезона тогава се сещате че ви пречат!
                Колко коли със шумни ауспуси има спрямо моторите и се движат целогодишно и то как се движат?
                На преглед за мотора дори не искат да го запалят камо ли да го замерят.Също така подлежи на две години.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Защо мотористите мрем...

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  Защо когато дойде мото сезона тогава се сещате че ви пречат!
                  Колко коли със шимни ауспуси има спрямо моторите и се движат целогодишно и то как се движат?
                  На преглед за мотора дори не искат да го запалят камо ли да го замерят.Също така подлежи на две години.
                  Мрънкат ,щото така е модерно....


                  Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • От: Защо мотористите мрем...

                    Като ви се разплаче детето в 3 a.m. пак ще си поговорим за „мода".

                    През зимата не сме имали проблем с други МПС в квартала.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • От: Защо мотористите мрем...

                      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                      Като ви се разплаче детето в 3 a.m. пак ще си поговорим за „мода".

                      През зимата не сме имали проблем с други МПС в квартала.
                      Как ще разбереш че си баща.Бях писъл по на пред в темата отгледал съм две.И то в раьон пълен с горски мотори движешти се почти целогодишно.
                      Ма темата не е защо неможе да спим а защо мрем.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • От: Защо мотористите мрем...

                        Оригинален довод.
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • От: Защо мотористите мрем...

                          Тъпото е, че дръпнеш ли го, ред няма кога ще го хванеш.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Защо мотористите мрем...

                            Чичо докторе , не навеждай темата към друг начин на оправяне с мотористи
                            Дотук само ги били газили по пътя
                            Аз нямам проблем с мотористите.А и в темата пишат само живите от тях.Ако може някой от живите , полежал в гипсово корито да сподели опит...
                            Пък този не може да го блъскат и с трактор https://drive.google.com/file/d/0B-o...ew?usp=sharing
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Защо мотористите мрем...

                              Питам за напълно законен начин за принуждаване на такъв индивид за придържане към съответните норми.
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • От: Защо мотористите мрем...

                                Ми аз тогава да питам вкусни ли са кебапчетата на Троянския манастир ?
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X