Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо мотористите мрем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо мотористите мрем...

    Володимирус Магнификус Примус ет Ултимус Ад Майорем Деи Глориам Рекс Совиетикус има категории за всичко, включитено марсоход. Не го мисли него.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Защо мотористите мрем...

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      ... Първи беше ВВП - подкара КамАЗ без колан и без категория.
      Малко офтопик, ама :
      Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков заявил, что у Владимира Путина есть категория прав для вождения грузовиков. Слова пресс-секретаря передает ТАСС. «Права категории С [разрешающие управление грузовым автомобилем максимальной массы более 3,5 т] у президента есть», — заявил Песков.Также он отметил, что эти права Путин получил около двадцати лет назад.
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Защо мотористите мрем...

        Да се върнем на мотористите обаче. Които трябва да останат живи.

        Коментар


        • От: Защо мотористите мрем...

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Ахъм! И пишките са им по-големи ...
          Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
          Колега,нещо се опита да кажеш ма много не ти се разбира,каква елитарност кви пет лева каква гега???
          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Володимирус Магнификус Примус ет Ултимус Ад Майорем Деи Глориам Рекс Совиетикус има категории за всичко, включитено марсоход. Не го мисли него.
          Пепи , ти се бъзикаш! И на мотоциклет ли да го принудят с колан https://www.youtube.com/watch?v=KshNDZeW1EA
          Моето оътношение към правилните байкъри
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: Защо мотористите мрем...

            Само да вметна, че баш в тая тема не е лошо да пишат хора каращи двуколесни возила с двигател между двете колела. Такива дето са чували как се прави не е интересно да споделят чутото.

            п.п. На година имам около 8 до 10 хиляди километра на мотоциклет. Около 90% градско, но не смятам да показвам "разбиране".
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Защо мотористите мрем...

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Само да вметна, че баш в тая тема не е лошо да пишат хора каращи двуколесни возила с двигател между двете колела. Такива дето са чували как се прави не е интересно да споделят чутото.

              п.п. На година имам около 8 до 10 хиляди километра на мотоциклет. Около 90% градско, но не смятам да показвам "разбиране".
              Само и аз да вметна, че правилата са еднакви за всички. Не само тук. Мотоциклетът не е по-различен от автомобила. Няма(а и не трябва да има) привилегии.

              Коментар


              • От: Защо мотористите мрем...

                И да допълня:
                Пази се сам та да те пази и господ.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • От: Защо мотористите мрем...

                  Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
                  И да допълня:
                  Пази се сам та да те пази и господ.
                  Това е първото и основно правило! Никога не разчитай, че някой друг ще те пази. Винаги мисли няколко хода напред, колкото по-напред, толкова по-добре.

                  Коментар


                  • От: Защо мотористите мрем...

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Само и аз да вметна, че правилата са еднакви за всички. Не само тук. Мотоциклетът не е по-различен от автомобила. Няма(а и не трябва да има) привилегии.
                    Еднакъв, еднакъв, колко да е еднакъв?!?
                    Щото последиците при леко чукване, или само засичане са съвсем различни (за съжаление)...

                    Та затова и тактиката при управление (оцеляване) е съвсем различна.

                    И на мен ми е минавала мисълта, посочена и от колега по-напред - да споделим придвижването върху мотор за час, или ден из градския трафик, с колеги неразбиращи какво е очите ти са отвотени не на 4, а на 104, и да мислиш и предвиждаш доста повече неща от тези, които си висят в задръстването... И съответно да усетят какво е да не си губиш излишно времето, вършейки си работа из града; или обикаляйки да търсиш място за паркиране; или просто заемане на още място, стоейки в задръстване...

                    Коментар


                    • От: Защо мотористите мрем...

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Само и аз да вметна, че правилата са еднакви за всички. Не само тук. Мотоциклетът не е по-различен от автомобила. Няма(а и не трябва да има) привилегии.
                      Ми не са ! Скороста е по ниска за мотоциклети.
                      Другото няма да го разбереш.


                      Между другото продължавам да съм жив!
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • От: Защо мотористите мрем...

                        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                        Между другото продължавам да съм жив!
                        Чукай на дърво и не предизвиквай съдбата.

                        Коментар


                        • От: Защо мотористите мрем...

                          Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                          Еднакъв, еднакъв, колко да е еднакъв?!?
                          Щото последиците при леко чукване, или само засичане са съвсем различни (за съжаление)...

                          Та затова и тактиката при управление (оцеляване) е съвсем различна.

                          И на мен ми е минавала мисълта, посочена и от колега по-напред - да споделим придвижването върху мотор за час, или ден из градския трафик, с колеги неразбиращи какво е очите ти са отвотени не на 4, а на 104, и да мислиш и предвиждаш доста повече неща от тези, които си висят в задръстването... И съответно да усетят какво е да не си губиш излишно времето, вършейки си работа из града; или обикаляйки да търсиш място за паркиране; или просто заемане на още място, стоейки в задръстване...
                          Значи продължаваш да си вършиш работата и да се придвижваш по твоя си начин, НО БЕЗ ДА РЕВЕШ. Моя стаж като мотоциклетист беше само 7 години и то преди 20 години. Съвсем сигурно тогавашното каране няма нищо общо със сегашното, НО нямаше и такова настървение между групите на автомобилистите и мотористите. И клипчета ви се пускаха, и книги се препоръчаха... Първото правило, с което почва всяко от тези неща е - ПРИЕМЕТЕ, ЧЕ НИКОЙ И НИКЪДЕ НЕ ВИ ВИЖДА. В 95% от случаите, предприетото движение/маневра се е случило по тази причина. Добави превишената в сто процента от случаите скорост и неадекватното (от гледна точка на автомобилистите) разположение върху пътното платно, и ще излезе, че винаги се опитвате да се движите по-бързо отколкото може да лети вашия ангел-пазител.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Защо мотористите мрем...

                            Наистина само водач който кара мотор и кола, би могъл да разбере какво е да си на мястото на другия и обратно, когато карам скутера, карам така че другите наистина да ме виждат преди предстояща маневра, забравете да ви пазят другите ако не ни виждат когато караме мотор.

                            Иска се да караш ПРЕДВИЖДАЙКИ напред, според пътната обстановка и условия.

                            Коментар


                            • От: Защо мотористите мрем...

                              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                              Ми не са ! Скороста е по ниска за мотоциклети.
                              Другото няма да го разбереш.


                              Между другото продължавам да съм жив!
                              Когато "адреналиново" коленете бият по резервоара е време за "малка" крачка назад. Късмета никога не е безкраен и загубата му, я разбират другите.
                              На всички пожелавам- безпроблемни пътувания...................

                              Коментар


                              • От: Защо мотористите мрем...

                                Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                                Когато "адреналиново" коленете бият по резервоара е време за "малка" крачка назад. Късмета никога не е безкраен и загубата му, я разбират другите.
                                На всички пожелавам- безпроблемни пътувания...................
                                Съжалявам но като се кача да кормувам късмета е последното нещо на което разчитам.Но не забравям че съществува.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X