Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на мотор - между желанието и реалността.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

    Щом ти е зор да човъркаш, знай, че и от магазина да вземеш техника (кола или мотор) пак можеш да лежиш по цял ден покрай нея. Фирмите за тунинг и афтърмаркет части нали също хляб ядът?

    Както казва Светльо Гичев, за две хиляди лева може да се вземе сносно 600-кубиково ендуро, което да търкаляш цяло лято. Пък наесен ако решиш, че това не е твоя мотор да го продадеш. Ако пък ще е той, зимата го разчасти и го прави "без забележки".

    За справка по тези въпроси, виж поста на Чинела - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...88#post1442988
    (Той това упражнение го прави за втори път. По-напред в темата има снимки и материал от първото разкостване.)

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

      И аз бих повторил мнението по-нагоре, че когато има истинско желание, дрогото е само подробности. При вас дори и сумата за покупка не е проблем...подозирам, че може би реално няма желание.
      Иначе досега отдавна да сте се похвалили с покупката на някаква машина.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

        Благодаря ви за мненията, най-вече на Гичев и Краси К. Не съм по-различен от всеки един от вас и парите са, или не са проблем, като при всеки един. Няма да разисквам тема за неправилно или неразумно харчене на пари, осъзнаването или не на това, и т.н. Попитах ви за да ми помогнете във вземането на решение и вие го направихте. Когато има развитие по въпроса ми ще се похваля или оплача. Дано е по скоро.
        На всички пожелавам само хубави работи.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

          За тези пари може да се вземе читав мотор, който да се кара, а не да се прави. Не се набутвай с ремонти, обикновено излизат по-скъпо от първоначалните сметки. Като си харесаш нещо, проучи по форумите за типични дефекти и цена на ремонта, защото в някои случаи може да ти се стъжни (примерно бендикса на априлиа).

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

            Пу, да не изпреварвам събитията. Гледах, пулих се и понеже не прецених в коя тема за vin-а да питам, питам в моята си тема. Има ли начин и ред да проверя и какъв е, дали мотора не е краден? Благодаря предварително. И дано скоро се похваля.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #21
              От: Покупка на мотор - между желанието и реалността.

              На въпроса ти относно проверка, дали е крадено мпс-то, поне при нас в Дупница, начинът е да се пусне молба до началника на РПУ-то. Таксата беше към 50 лв. Те изпращат експерт, който установява положението. Трябва да питаш в района , в който живееш, как стои въпросът.
              Относно въпроса ти в началото на темата, мисля че трябва да решиш дали искаш да станеш моторист , или да станеш механик.
              Успех!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X